Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie mogę kogoś znaleźć

szukam opiekunkia dla os. starszej w rzeszowie, może ktoś zna namiary

Polecane posty

Gość gdzie mogę kogoś znaleźć

Czy ktoś mógłby mi pomóc?? Może ktoś zna namiary na jakieś osoby/ instytucje zajmujące się chorymi osobami w domu. Szukam opiekunki dla mężczyzny, głównie już leżącego, lecz niestety jest mało takich ogłoszeń....na pomoc z mopsu nie bardzo można liczyć, bo póki co są ustalone tylko 2 godz. dziennie, a to jest zdecydowanie za mało, dodatkowo się okazało że oni nawet posiłku nie mogą przygotować, tylko podać już przygotowany albo co najwyżej odgrzać. Jak ktoś ma jakieś namiary, bardzo proszę o pomoc, znalazłam kilka różnych serwisów gdzie są ogłoszenia instytucji świadczących takie usługi, ale to głównie W-wa, Toruń, Kr, Gdańsk, ale nietstey żaden z Rzeszowa.....czy tylko mops jest w rzeszowie??? bo ogłoszeń od os. prywatnych też jest mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedaleko rzeszowa
Witam. A nie myślała pani o umieszczeniu tej osoby w jakimś zakładzie opiekuńczo-pielegnacyjnym,gdzie zapewniona jest całodobowa opieka i pielęgnacja a także nadzór medyczny? to jest bardzo dobre rozwiązanie tylko trzeba znaleźc dobry osrodek. Koszty opiekunki są spore a trafic na kogoś dobrego o ludzkim sercu jest ciężko. Jestem z okolic Rzeszowa i wiem, że można znaleźc dobry zakład. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjshfwkefh
MOZE MI PANI PODAC CENE I NAMNIARY kolo rzeszowa takiej placowki....bylabym wdzieczna moja mama opiekuje sie tata przykutym do lozka a ja nie mam pojecia o polskiej sluzbie zdrwoeia...polecilabym mamie zeby troche sie mogla odciazyc..dzieki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedaleko rzeszowa
Każdy zakład pielęgnacyjo-opiekuńczy/zakład opiekuńczo-leczniczy pobiera 70% renty/emerytury. 30% jest do dyspozycji chorego lub jego rodziny. z tych 70% zakład zapewnia wszystko co choremu potrzebne( leki,opieka lekarza i pielęgniarek, wyżywienie,leki,insuliny,pampersy itp.)- reszte finansuje NFZ. Aby się dostac do ZPO/ZOL trzeba pobrac z tej placówki wniosek który wypełnia lekarz rodzinny i pielęgniarka środowiskowa lub jeżeli pacjent przebywa w szpitalu to lek. i pielęgniarki z odzdziału. Do wniosku dołącza się: - kserokopie ostatnich kart z hospitalizacji - ksero decyzji o przyznaniu renty/emerytury - osttnie badania- badanie ogólne moczu, morfologia, elektrolity I to wszystko. Wiem że w Jarosławiu na Sanowej jest bardzo dobry zakład,podlega pod fundację "Wzrastanie". Ale w Rzeszowie też napewno są podobne zakłady tylko ja akurat opinii o nich nie znam. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że mam ok 85 km od Rzeszowa bo podjęłabym się opieki , mam doswiadczenie , pracowałam we Włoszech z osobami leżącymi , a ile jest pani wstanie zapłacić , ile godzin w tygodniu czy noce też wchodzą w rachubę ? jezeli to aktualne to proszę o więcej informacji na annas1961@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×