Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Oj tam od razu -obcykana :P Czasami po prostu zżerała mnie ciekawość :P:D Horror ??lubisz sie bać w samotności :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zombie :O? Nie lubie sie bać w samotności :O Ogólnie jestem bardzo strachliwa:O:P I jak zaczyna sie jakaś straszna scena w filmie to albo wychodze ,albo zamykam oczy ,albo chowam sie pod kołdrę:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam....:-O Mam tylko skromne pytanie...czy Kradzieju jestes wciaz z Valkiria ? Czytam wasz watek, ale jeszcze nie doszlam do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam na celu podrywania cie Kradzieju, a jezyk odebralam tak, jakbys myslal, ze na ciebie lece :-) a ty dozgonnie uwiazany z Vala :-) Chcialam powodzenia zyczyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mendy :) Kradzieju nie lubisz takich strachliwych kobietek ,które o byle co sie wtulaja w meskie ramie ??:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z jestes z Vala ? :-) Wrona, ja z kolei uwielbiam horrory, do tego wino lub inny trunek :-) A pozniej pol nocy nasluchiwanie dziwnych odglosow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wyczuwam, ze nie jestes rada mnie tu widziec, wiec uciekam :-) nie przeszkadzam w uwodzeniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju...marne szanse na to :-) Ciekawosc mna owladnela..Topik stary, wiec jestem ciekawa jak potoczyly sie Wasze losy..ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju -kurs uwodzenia?:classic_cool::D:D Nie zawstydzaj mnie :P:d Mendy ,własnie tego nie lubie w horrorach :O...byle szmer doprowadza mnie później do zawału :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak mówisz to....Zaproś mnie do siebie :P:D Po oglądamy sobie razem ...horrory :O:D Ja przyniose wino :classic_cool::D Chyba ,że wolisz cos mocniejszego :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wrono, zapraszam Cie :-D :classic_cool: Wciaz nie wiem o co chodzi z Vala i Kradz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×