Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

16:50 [zgłoś do usunięcia] ****valkiria*-- ten kołek np.udaje kobiete a ma najwyżej 15 lat.Miał pecha podszył sie raz sprawdziłem profil i udawałem znajomego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie żałobne.?:( Kobieta w biało-czerni wygląda gustownie i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Twój nick przypomina mi proszek do prania,niegdyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakie żałobne.? Kobieta w biało-czerni wygląda gustownie i elegancko." Ale młodej osobie bardziej przystoją żywsze kolory, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak jest starszą, bardziej adekwatne są te żywe.:)Te żywe kolory krzyczą.A po co ładnej damie takie odzienie.Uroda sama sie obroni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.02.2012] 18:29 [zgłoś do usunięcia]N_I_E 16:50 [zgłoś do usunięcia] ****valkiria*-- ten kołek np.udaje kobiete a ma najwyżej 15 lat.Miał pecha podszył sie raz sprawdziłem profil i udawałem znajomego :D :D :D :D :D :D :D ALE KŁAMIESZ DUCHU!!!!!!!!!!! oTO DOWÓD ŻE SIĘ WTEDY NABRAŁEŚ: 23:26 [zgłoś do usunięcia]duch cafe Maverick.--jestem teraz na innym temacie,młodzi ludzie gadamy sobie i tutaj nagle wjazd valkirii.Wyszła z cafe 2 lata temu i jednak pokorciło ja odwiedzić mnie bo pisze tam jako duch.Więc odwyk nic nie da zawsze będzie Cię przyciagało do wspaniałych ludzi,z którymi mialeś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nagły wjazd i odpowiedziałem wtedy na 2 Twoje kontrolne pytania i dlatego się nabrałeś. Miej honor desznik i przestań kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syneczku tak sie w bambuko Ciebie robi.Wiedziałem ,ze nie wytrzymasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba jak jest starszą, bardziej adekwatne są te żywe. Te żywe kolory krzyczą.A po co ładnej damie takie odzienie.Uroda sama sie obroni." oj, no nic nie poradzę, że lubię kolory xD czerwienie, fiolety i szafiry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugie jesteś zwykłym pętakiem aby taka osobą być.:( Więc po twojemu odpowiem(inaczej nie zrozumiesz) spadaj kmiotku zasmarkany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię nadal ubierać się krzykliwie, mimo tego iż 50 wiosenek już zaliczyłam. Cóż, taka barwna ze mnie osóbka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xixi---przepraszam musiałem coś w/w kmiotkowi wytłumaczyć.:) Tylko jakie odcienie mają te kolory ostre czy blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, nie wiedziałam, że aż tak Wam imponuję! "Lubię nadal ubierać się krzykliwie, mimo tego iż 50 wiosenek już zaliczyłam. Cóż, taka barwna ze mnie osóbka" brak znaku diakrytycznego nas "s" Cię zdradza. Ciężko będzie, co? - człowieczku bez osobowości? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.02.2012] 18:51 [zgłoś do usunięcia] Xixi-costam-- podszywie wyluzuj dobrze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW duch cafe vel desznik vel NIE robi się agresywny :D Zawsze tak się zachowujesz jak nie masz argumentów-obrażasz rozmówcę. Czyli celnie Cię trafiłem. Wiem, wiem głupio Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasówka Xixi (ten sam czas) czyli jesteś szybsza w pisaniu lecz ośla pałę zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xixi nie przejmuj się nim będzie sobie tutaj między nami nawijał smutek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Xixi---przepraszam musiałem coś w/w kmiotkowi wytłumaczyć. Tylko jakie odcienie mają te kolory ostre czy blade." szafir - http://www.szafir.wroclaw.pl/images/img08.jpg fiolet - http://www.malarstwo-aukcje.org/wp-content/uploads/20110117/obraz-znow-enigmatyczny-fiolet-70cmx80-i1417114362_0.jpg czerwień - http://dorotella2.republika.pl/images/czrewien.jpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę tutaj nic krzykliwego w tych kolorach.Są doskonale przytłumione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a czy ja coś mówiłam o krzykliwych kolorach? Mówiłam o kolorach "żywszych". W stosunku do czeni i bieli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu cafe pedałem jesteś że gadasz o kolorach? Żal mi Ciebie, nie umiesz przyznać się do porażki, że znowu Cię przechytrzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:10 [zgłoś do usunięcia]Xixi-cośtam "Te odpowiedzi sa tak miałkie,ze az w dupsku szczypie " wow, jaki gentelman! . 18:12 [zgłoś do usunięcia]N_I_E Podszywie Xixi wpadłeś A TUTAJ ZNOWU ZROBIŁEŚ Z SIEBIE DEBILA BO STALE PISAŁEŚ Z TĄ SAMĄ OSOBĄ, A MYŚLAŁEŚ ŻE JEST TO PODSZYW :D tracisz czujność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha faktycznie masz rację Xixi.Zasugerowałem się swoja wypowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO MI SIĘ SPODOBAŁO 10:00 [zgłoś do usunięcia]duch cafe http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5105714& start=480 Hmmmm złą taktykę przyjełaś Krysiu.Zobacz co się u mnie dzieje a nie przejmuje sie tym wcale.Jeśli będziesz sie denerwować,wyganiać fałszywą krysię ,będzie Ci na złość robić nadal.Musisz sobie zdać sprawę,ze to są dzieci z rozbitych,dysfunkcyjnych rodzin.Brak im należytego wychowania i kultury osobistej.Nie zaznali dostatecznej miłości i ciepła rodzinnego,więc tak odreagowują.Cieszą sie jak wyprowadza kogoś z równowagi.Zaobserwowali to w dzieciństwie u swoich rodziców i tak postepują.Należy zignorować ich popisy.Kiedyś zrozumieja albo jeszcze gorszymi stana sie w przyszłości.Czym skorupka za młodu nasiaknie tym na starość trąci.Miej to na uwadze Krysiu. WIEMY DOBRZE ŻE PODSZYWEM KRYŚKI TY JESTEŚ WIĘC TA OPINIA JEST O TOBIE :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli będziesz sie denerwować,wyganiać fałszywą krysię ,będzie Ci na złość robić nadal" Powiedz dlaczego robisz to osobom, z którymi niby się lubisz na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak długo odpisuję ale mam problem z telefonem. Ciężko mi go dostrzec, ponieważ jest on w kolorze czarnym i nie posiada tak bogatej osobowości jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psy szczekają karawana idzie dalej.:D:D:D Mówiłem Ci nie przejmuj sie koziołkiem-matołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03.02.2012] 19:10 [zgłoś do usunięcia] Xixi-costam-- fajnie gęgasz tylko krótko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×