Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Gość do kolejnego podszywa
"Jestem yebnięta papierowym workirm " to już o tak wczesnej porze wypityś, że nie trafiasz w klawisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko?? Wiesz co mozna zrobic przez godzine?? Mozna .....eee..... przypominac sobie haslo do nicka nieuzywanego od bardzo dlugiego czasu, zeby dac powod do usmiechu walnietej wariatce ;) Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlaszcza, ze dopero co "wzeszedl" :D Sliczny, sloneczny, niezbyt mrozny -6 i leniwy jak jasna cholera ;) Mam wolny weekend . Pierwszy od....samaniewiemkiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:23 [zgłoś do usunięcia] złoty poranek-- takie zeszmacenie siebie, tylko Ty potrafisz zrobić ,aby oszczerstwami kalać kogoś innego.Jesteś zwykłą podeptaną ścierką ,na którą nie warto już buty wycierać.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty poranek
Ale o co chodzi. To, że napisałam prawdę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty poranek
Moim zdaniem, atakujesz i piętnujesz swoje wady u innych osób. Dlatego tak drażni Ciebie, jak ktoś inny się podszywa i gra w Twoje gierki. Pisałeś też, że nie przeklinasz ani nie obrażasz kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty poranek
Albo jesteś niesamowicie fałszywym człowiekiem albo musisz udać się do specjalisty. Innego wytłumaczenia na Twoje postępowanie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty poranek-- a skąd mam wiedzieć jakiej płci jesteś.Jeśli kobietą to przepraszam za w/w tekst.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze mnie nie bylo ale musialam panu policjantowi wyjasnic pewne zawilosci odnosnie mojego bylego samochodu :) Tobie tez milego Kradzieju :) Poranku-to nie jest dobry pomysl, zeby dyskutowac z Duchem :) Tak tylko mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie poranku jakaś kreatura podszyje sie zapewne pod Ciebie albo zahasłuje i wiadomo na jakie konto to pójdzie.Normalka.Już jestem przyzwyczajony do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pisze, zebys nie musial potem sie zloscic na podlosc ludzka, ze Cie ktos obraza czy cos... Jak nie beda do Ciebie pisac, to nie beda Cie obrazac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Val? Mam serdecznie dosyć tych sytuacji,bez przerwy insynuuje mi sie coś czego nie uczyniłem.A że wyszło tutaj,no cóż przypadek ,ze w desznika sie obróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego desznika nie mogą jednak zapomnieć i odreagowują.Daj im boze zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Duchu kochany, jak mozesz miec dosc czegos, co sam prowokujesz? :)Masz dosc? Masz dosc, bo nie dajesz rady sie brobic, dlatego masz dosc :) Czemu po prostu nie dotrzymasz slowa i nie przestaniesz sie udzielac w glupich przepychankach slownych albo uszczesliwiac kogos na sile? Wyluzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×