Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

1. To nie jest moja sentencja tylko przeze mnie ja poznales. 2. "Moja" byla "Lepiej GRZESZYC i zalowac, niz zalowac, ze sie nie grzeszylo." I nie musisz mnie pytac o pozwolenie. Nie jestem autorem z prawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tutaj właśnie jest pod wieloma nickami rozwalając moja rozmowę z Xixi.Tak postepuje Pierdzący Wąż z umysłem 15-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie mam z czego sie tlumaczyć jak przekreciłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, kłócąc sie tutaj, rozwalasz ten top takze. Czy ja Ci ublizylam chociaz raz? Czy ja Ci kazalam stad sie wynosic? Czy Ty nie potrafisz pozostac na swoim poziomie, tylko znizasz sie zawsze do poziomu ublizajacych idiotow, stajac sie jednym z nich? Jak Cie to bawi, to kontynuuj. Ja milcze. Apropo sentencji- jedna mądra glosi, ze milczenie jest zlotem podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie stało ,ze powróciłaś na ten padół płaczu i nienawiści??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zatesknilam za kilkoma osobami tutaj ale chyba pozostane przy prywatnym kontakcie z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala..
N_I_E Xixi jak nie chcę Cię poznać ten nieudacznik poszukamy adekwatnego do Ciebie wspaniałego hmmmmmmmm,którego mocno pokochasz Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało. !. Dlaczego nazywasz kogoś (w tym przypadku Rzecznika Valkirii) nieudacznikiem 2. Po czym wnosisz że przyszedł z zamiarem flirtowania 3. Po co się w ogóle do wszystkich wtrącasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłócę sie tylko wymieniam poglądy w nieco ostrzejszej formie.A co jak nie można trafić nawet łopatą do alternatynie madrego kalfasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***valkiria*-- i bardzo dobrze bo też sie wiele zmieniłaś,jednak cafe nie służyło Ci.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... myslalam, ze Ty cos w koncu zrozumiesz ale z Toba to nawet łopata nie da rady... Pomarancz- nie wysilaj sie- On to wszystko wie :) Taki typ czlowieka po prostu-akceptujesz albo unikasz. Nie ma zlotego srodka. Unikam zatem i znikam 🖐️ Baw sie zatem dalej, ublizaj idiotom i podszywaj sie pod nich ile mozesz. Ja spadam. Zycie realne jest ciekawsze, nawet jesli czasem stresujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala..
Niepotrzebnie się fatygowałeś, nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołąbeczki witajcie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty poranek
04.02.2012] 11:10 [zgłoś do usunięcia]***valkiria* Pomarancz- nie wysilaj sie- On to wszystko wie Taki typ czlowieka po prostu-akceptujesz albo unikasz. Nie ma zlotego srodka. Święte słowa i jakie trafne. W realu tacy ludzie są bardzo uciążliwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana Xixi ;)
Chcę tylko zapytać: czemu administracja i moderacja śpią snem nieprzespanym, zezwalając na eskalację Kretynizmu i Głupoty na taką skalę, w dodatku w miejscu, którego powstanie opierało się chyba na "nieco" innym założeniu, hmm? O.o Absurdale (i nuuuudne już!) topiki o defekacji, plaga podszywów itd.itd. Zawsze tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty poranek
I jeszcze jedno duchu Masz za złe,że Pierdzący Wąż podszywał się za Val i XiXi. A co ty robiłeś parę godzin wcześniej na kafe? Podszywałeś się pod Kryśkę z Sasiedztwa i w jej imieniu flirtowałeś z jakimś gostkiem. Więc jak to jest duchu? Tobie wolno a innym nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku- wiem. Kradziej-moja madrosc zyciowa, tudzież kazania dojrzaly z lekka, zatem nie dziw sie niczemu co przeczytasz. (ostrzegalam jakby co :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana Xixi ;)
Jestem yebnięta papierowym workirm:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×