Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Gość Pan Pikuś
chciałem tylko posmyrać języczkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pikuś
na pewno jesteś już mokra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikuś.... weź sie za lekcje lepiej :D Takie rzeczy to dla dorosłych a nie dla niewyżytych pryszczatych :P Koliberek:)🖐️ Miło, ze zawitałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pikuś
a już miałem się zająć twoją łechtaczką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pikuś
jesteś słodka dobranoc ***valkiria* i do następnego razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o... jak tu miło...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ Dzień dobry! :D Słoneczko juz dawnoo wstalo!!...(no gdzies juz wstalo na pewno :P ) Wiec zrywac zadki z poscieli! Raz! Dwa!Raz! Dwa! podrywamy dupcie! :D Kradzieju 😘 masz slonecznego ale ze jeszcze nie wstalo sloneczko to zaspany troche :D Popieprzony, Ty lepiej zmien podejscie do pewnych spraw, bo wpadniesz w błędne koło i nie dosc, ze popieprzony, to jeszcze bedziesz zakrecony :P Do góry uszy to i doopa sie ruszy! :D Miłego dnia wszystkim!😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val naprawdę sądzisz, że nie mamy nic lepszego do roboty niż podrywanie dupć w niedzielę z rana. Jesteś nauczycielką Val? Nie zmienię nastawienia. 😠 Mam wszelkie prawo spieprzyć swoje życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieprzony nie jestem nauczycielką. Chciałam byc jak bylam w wieku kiedy nauczycielki są idolkami. Szara rzeczywistość zweryfikowała moje marzenia :) Tak- masz prawo spieprzyć swoje życie jak Ci się tylko podoba. Ale musisz sie też liczyć z tym, że znajdą się takie osoby jak ja, żeby pofilozować na ten temat ;) Jeśli Ci to nie odpowiada, to sie nie będę juz udzielac :) Tak wogóle to gdyby nie fakt, ze musiałam wstać rano to nic nie wydarło by mnie z wyrka o tak kosmicznej porze :D Pozdrawiam, ucałowywuję i przytulam :)😘 Of kors espeszialy for Kradziej 😘😍 :) Miłej niedzieli :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przyznaję, rano nie byłem w najlepszym nastroju. Dalej nie jestem, ale przynajmniej teraz mogę się ocenić krytycznie. Nie znoszę niedziel. Może mi się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieprzony każdy ma prawo czuć sie źle, być smutny czy zły. I każdy ma prawo to okazywac. Ja to rozumiem i nie czułam sie urażona, bo nie powiedziales nic (albo raczej nie w taki sposób) co mogloby to spowodowac. Miło, że wróciło Ci krytyczne spojrzenie :D Nie zaczepiam Cie juz :) Może Ci się poprawi... ...i nie ciesz sie za długo, albo za bardzo, bo mogę zmienic zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju..... Wiesz, chyba mnie zatkało...:) To raczej niespotykane, a przynajmniej nie za często ;) Ja Ciebie też :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×