Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Gość ,,,.......,,,,,
Nawet dziewczyny nie potrafisz sobie w realu przygruchać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcz, idź
spać 😴 Nie wypada szwendać się po kafe po nocach i zakłócać spokój... za to można trafić za kraty... i przy okazji dostać w nos :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcz, idź
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yupi zuchwalec
Miłego dnia. Nie bylo mnie dość dlugo na cafe lecz takie oto zdarzenie mi sie przytrafiło.Otóż śniło mi się ,że ktoś za moimi plecami sobie na mnie uzywa na kafeterii.nie podejrzewałem nikogo z Triady więc dużo czasu straciłem na innych tematach,nie znajdując nic.Nie dawalo mi to spokoju i ponowiłem w godzinach nocnych poszukiwanie.I ku mojemu zdumieniu wyjątkowo w bezczelny sposób Ty Yupek nawijasz smutki cytuję 14:44 [zgłoś do usunięcia] ,,,....,,,, A wiec tak.Ale chyba nikt nie tęskni za nim. Więc oznajmniam Ci,ze mi to koło dupska lata ,dla mnie najwazniejsze jest kto tęskni za mną w realu.Ty tego nie możesz znać jak zajmujesz sie w kawalerskim życiu różnymi hobbystycznymi sprawami oprócz tych najdroższych i czarujących istot.Więc odpiertol się w delikatny sposób ode mnie,jak nic złego Ci nie czynię.Inaczej poświęce czas tylko dla Ciebie i taką rozpierdziuchę tutaj uczynię ,ze będziesz długo pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Val z Triady
No i prosze kto zatesknil:classic_cool: Duchu zapewniam Cie ze jedna wzmianka o Tobie nie spowodowalaby az tak symbolicznych snow. Musiales sobie jeszcze gdzies indziej nagrabic skoro spedza Ci to juz sen z powiek. I to co kto robi w realu w jaki sposob i ile razy to juz nie Twoj interes raczej. Martw sie o siebie i swoj real bo wsadzanie nosa w nie swoje sprawy jeszcze nikomu sie nie oplacilo. Kazales mi spadac na terenie prywatnym to pozwol ze sie zrewanzuje tu. Wiesz co sie moglo zmienic odkad postanowiles olac Triade? Nie wiesz bo kazales nam spadac. I na nic Twoje grozby:) Pomaranczko dziekuje za wstawiennictwo;) Aga :)😘 Koliberek Tobie tez milego:) Kradzieju ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcz, idź (bis)
Witam Was :) 🖐️ Jakiś łobuz zaczernił mi nicka - nie wiecie może, kto za tym stoi ;) ? Albo - kto MOŻE za tym stać :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcz, idź (bis)
Żebym ja temu komuś (oczywiście nikt nie wie, o kogo chodzi) czegoś nie zaczernił :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Val z Triady
Siemka egen. niestety nie mam chwilki teraz ale zostawie buziaka dla Kradzieja😘 Agi😘 i Pomaranczowego Brata😘:classic_cool: 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×