Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

jeszcze sie nie obudziłam dobrze ,a juz mnie kafe wnerwia 😡 Moderacja sie nudzi ,czy jak ?? Witajcie :) Kradziaju ,wszak sztywny jezyczek z rana to jest to co wrony lubią najbardziej ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiu :)oby te zmiany nam bokiem nie wyszły ;) Ale ,przynajmniej wiem że moderacja nie śpi !:P:D Kradzieju ,cóż na to poradzę że od rana mam grzeszne mysli 😴 To jest nie uleczalne :Puważaj! bo sie zarazisz !:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... przynajmniej widać że tam są, bo ostatnio o nic się nie można doprosić ... A te pastylki to chyba pomyliłam z właśnie Tantum Verde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt :O Często mam grzeszne mysli :P ale!! Nie z toba w roli głównej :P:D jeszcze😴:D tamtum verde(czy jak to sie tam pisze 😴)mi najbardziej pomaga w problemach gardłowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie -na szczęście - nie jest w\aż tak tragicznie ,z tym wysyłaniem postów :) kawke sobie zalałam ..mmmm...jak ładnie pachnie ,uwielbiam aromat kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę cierpliwie czekać :D :) Ja też sobie zalałam kawę :) Muszę lecieć coś zrobić ... zajrzę jeszcze dzisiaj ... Miłego Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ...blee:O ale cóż poradzić ...wolałam je zjeść dzisiaj rano niz tuz przed zaśnięciem :P o linie trzeba dbac ;):D dzisiaj masz dzień wolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bedzie fajnie to sie okaże :P Zawsze jak sie nastawiam na coś fajnego to doopa z tego wychodzi :O tez tak masz;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×