Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Kradzieju :D Kuzwa! dopiero co wymienialam klawiature, chcesz zebym jeszcze musiala wymieniac monitor? :P A swoja droga...hmmm... musisz mi pokazac kiedys jak zastosowac to dzentelmenskie paskudztwo :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeśli ona jest czaro..... to ja nic więcej nie chce wiedzieć .. Valkirio tylko nierób mi nic złego ..:) znaczy się żadnych lalek i igieł ..ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio nie strasz mnie ..ja Cie proszę ..bo zasnąć nie będę mógł ..mówię poważnie ...ostatnio miałem takie!!!!! koszmary że mam już dosyć..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop- jak wezmiesz mnie na powaznie to dopiero bedzie koszmar...:P Aga- postaram sie byc grzeczna :P Kradzieju- jak wypila mi cala poranna kawe to nie nadawala sie do niczego innego jak tylko do wymiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie brać na poważnie aleee takie rzeczy się zdarzają..że sam już nie wiem w co wierzyć a w co nie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop- zeby wiedziec co i jak to trzeba sie mnie nie bac- ja jestem tylko okropna ale nie straszna :P ale zaczarowac sie Ktos dal i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już spadam lepiej spać ..🌼🌼 Kradziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 🌼 Valkiria 🌼 jutro zobaczę a może jeszcze dzisiaj ..czy zmrużę oko ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaa Dop... nie boj sie ;) A! i nie snij tam koszmarow, co? ;) :) 🖐️ skoro musisz... chociaz moze zmienisz zdanie :) Kradzieju nie podziekowala...wypluła na podloge...:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline Ewellin
co ja tu czytam 😠 wykasowali Wam topik bez mojej (autorki) zgody? Czyste szaleństwo, to musiała być jawna pomyłka:O albo działanie nieupowaznionych osób :P Na szczęście dzielna Val poradziła sobie:)🌼 ---bawcie się dobrze; na zdrowie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly :D😘 Dzieki ze jestes :) przybij te złotą łapkę 🖐️ :):):) jako założycielka stanowczo za rzadko tu przebywasz ;) No i jak nie mialabym zaradzic :) Moderatorzy sa :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Val:)
moze pozdrowisz i mnie? omijasz szerokim lukiem:) trad mam? buziolka sle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline Ewellin
🖐️ lapka i 😘 nie bywam, ponieważ to topik dla szczęśliwie zakochanych:D a ja do takich nie należę - pracuję nad tym (na dzień dzisiejszy z marnym skutkiem). Jak już mnie wreszcie jakiś zechce, to będę częściej wpadać do Was:) :D do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×