Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Co myślicie o tej sukni?

Polecane posty

Gość jak dla mnie
przepiękna, tylko szkoda że nie ma normalniej pozy i koloru. ale ta koronka jest przecudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę26
mi sie nie podobaja takie całe koronkowe suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj miałam
na studniówce sukienke z koronki......i nie polecam...TAk pięknie wygląda i strasznie droga koronka jest ale nie wygodna...to tu zaczepi to tan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem o co suknia może zaczepiać na weselu, stoły są krągłe, no tylko o jakiś guzik np. PM. Niestety właśnie dzwoniłam do salonu i chyba jest poza moim zasięgiem finansowym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze jest to suknia Zienia kosztuje pewnie kosmiczne pieniadze. Ale nawet niebrzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kosmiczne, ale myślałam, że kosztuje mniej kosmiczne a tutaj okazało się, że Zień ceni się tak jak zagraniczni znani projektanci. Znaczy oczywiście nic mu nie odbierając bo suknie(zwłaszcza wieczorowe) ma piękne, ale mimo wszystko myślałam, że te suknie będą trochę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie taką samą miałam
ecru, nie białą - koronka jest przeplatana z koralikami, wygląda prześlicznie i układa się idealnie ja miałam szytą na miarę, z Chin, spróbuj poszukać gdzieś indziej bo moja kosztowała niecałe 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie taką samą miałam
tyle, że 5 lat temu...może ceny poszły w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam np. w Pronovias(który też ma piękne suknie) ale to już nie taka koronka jak na tej, tutaj przede wszystkim chodzi o ten materiał. Plus o możliwość indywidualnego projektu, co też jest ważne, bo ja jestem wysoka i szczupła(i nie mam biustu :P) więc potrzebuje żeby mi ktoś poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeszady
dla mnie te koronkowe suknie wyglądajababciowato i jak firanki, ale co kto lubi a ty siejuzzia nie przechwalaj ile to kasy wydasz (a raczej rodzice)na wesele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze jej rodzice wydaja klase na wesele ? duzo par same oszczedzaja i nie potrzebuja pieniedzy rodzicow na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha8691
Ja się zakochałam w tej sukience, ale co wyjdzie i na co się zdecyduje to okaże się ponieważ dopiero wyruszam na poszukiwanie tej jedynej:). Z racji że nie należe do zbyt szczupłych to myślę że taka na ramiączka będzie dla mnie dobra..ale zobaczymy... http://www.lisaferrera.pl/suknia/9717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie przechwalam, pokazałam suknie nawet nie powiedziałam czyja jest, żeby właśnie dostać obiektywne komentarze dotyczące sukni a nie marki czy ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariatyda
Gocha8691 piekna ta suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeszady
Zia 86 miała tu jakiś czas temu topic i opisywała swoje życie i weselne przygotowania. W skrócie: panna, robi chyba trzeci kierunek studiów (żadnego nie skończyła). Generalnie ma panią od sprzątania, gotowania, prasowania itp, bo sama tego nie robi. Na imprezie studenckiej potrafi wydać tyle ile niejedna osoba ma miesięcznej pensji. Po śłubie bedzie na utrzymaniu rodziców i teściów, bo tego chcą, a ona nie widzi w tym nic złego. Na wesele to wyda chyba ze 100 tyś, same zaproszenia kosztują we granicach 50 zł/szt (muszą być rozdawane w pudełeczkach, bo w kopertach wyglądają nieelegancko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady ty coś masz do mnie, a w dodatku piszesz nieprawdę. Topic był prowokacją choć na podstawie prawdziwych informacji z innego forum. Robiłam równocześnie dwa kierunki a teraz robię trzeci, ale nie dlatego, że mnie z jakiegoś wyrzucili. Nie będziemy po ślubie na utrzymaniu rodziców. Nie wydamy na wesele 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×