Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość mało jajeczny a
czy ty nie powinieneś biec już na autobus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"A co jest odwrotnościa przecinego przeczenia negacji?" tą odwrotnością jest udawanie, ze się nie wie, jak udać, że się wie, ergo, wszyscy myślą, że wie, nieważne, czy wie, czy nie wie, na jedno .... "to czyje są te zielone czułki za oknem?! " A ta dewiacja pod którym numerem ewidencyjnym wśród wynalazków Twych, o mistrzu? "rozumiem, że zgadzasz się ze mną w kwestii rozmiaru? " I to jest właśnie ten moment, kiedy konwencja nic nie pomoże ;-) (wysyłam tego posta już piąty czy ósmy raz, wiec na wszelki wypadek przepraszam za ewentualne kalki) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi się wydaje, czy kosmici przybyli i są wśród nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ta odwrotność przciwnego przeczenia negacji to punkt wyjścia. Może Nie wiem I wiedzieć nie chcę" - czasem niewiedza jest błogosławieństwem ;) "Może skupić się na główce Bardziej niż na głowie Ale rozmiar Ważny przecież jest" - jeśli duży to nieważny. Główki. Bo głowy to tak niekoniecznie sie zgodzę bynajmniej zresztą poniekąd ewentualnie.... :) "MS ide stąd bo zrobię sie jeszcze bardziej głodna niż zazwyczaj jestem. Grubość wałka jest najważniejsza i umiejętność posługiwania się nim!" - niedosyt zabawy surowym ciastem? ;) W tym kontekście wałek jest bardzo istotny, można nim odganiać konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - i to jakim błogosławieństwem. Należy się o nią modlić bardziej niż o odsunięcie szybkiej i niespoidziewanej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W sumie miałam na myśli Dekalog" - mówiąc o główce, głowie czy horyzoncie? Bo się pogubiłem...;) "mało jajeczny a czy ty nie powinieneś biec już na autobus?" - no na Ciebie nie ma co liczyć jeśli chodzi o mój grafik, od 15.30 grzeje silniki pierdoło:P "uffff przeżyłam" - to się niedługo może zmienić :P "tą odwrotnością jest udawanie, ze się nie wie, jak udać, że się wie, ergo, wszyscy myślą, że wie, nieważne, czy wie, czy nie wie, na jedno ...." - nie, nie, nie - to zaprzeczenie negowanej odwrotności a nie negowanie zaprzeczenia... "to czyje są te zielone czułki za oknem?! " A ta dewiacja pod którym numerem ewidencyjnym wśród wynalazków Twych, o mistrzu?" - Miala być pod 6 ale się odwróciła jak czytałem Freuda i jest 9... "rozumiem, że zgadzasz się ze mną w kwestii rozmiaru? " I to jest właśnie ten moment, kiedy konwencja nic nie pomoże" - leżysz na łopatkach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kontekście wałek jest bardzo istotny, można nim odganiać konkurencję ja bym powiedziała, ze wałek owszem jest istotny ale zupełnie do czegoś innego cześć brum widzę robisz drugie podejście ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uffff przeżyłam" - to się niedługo może zmienić straszyć to My , ms nie nas :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike to ze
jeden facet cie tu nauczył słowka { kosmici } nie oznacza wcale ze robisz sie błyskotliwa i inteligentna bo do tego stanu brakuje ci lat świetlnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oznacza wcale ze robisz sie błyskotliwa i inteligentna fakt taka jestem od urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zabijaj" Do tego kompetencji nie czuję MS :D To chyba trzecie podejście - ike. Ale nie jestem pewna. Może drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS - i to jakim błogosławieństwem. Należy się o nią modlić bardziej niż o odsunięcie szybkiej i niespoidziewanej śmierci" - ale mając do wyboru szybką i niespodziewaną lub długą i zapowiedzianą to ja wybieram tą pierwszą... I tak w ostatnim tchnieniu to optuję za posuwaniem a nie odsuwaniem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo do tego stanu brakuje ci lat świetlnych do stanu bycia kosmitą? i dzięki ci Panie za brak owego daru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms ja??:D chyba mnie z kimś pomyliłeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike no jak
zwykle , nawet interpretacja na swoja korzysc ci nie wychodzi . robisz sie nie dosc ze załosna to nawet bez grama poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Nie zabijaj" Do tego kompetencji nie czuję MS" - Lusia byłaby z Ciebie dumna:) Chodzi o negowanioe przeczenia, w sumie to teraz nie wiem czy czujesz kompetencje do zabijania czy odwrotnie;) Ale tak jest gdy NIKT NIC NIE WIE:) Anglik by pewnie umarł (tak przy okazji zabijania) jakby mu to przetłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS :D Nie jesteś jednak doskonały :D Przez małe "ę" :) Słodki ale nie dokonały :D Uffff :D Wybacz, nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo dziękuję ci za ta jakże mało- konstruktywną krytykę:) pozwól, że nie wezmę jej sobie do serca:) prędzej spotka ciemne zakamarki mojego tyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike chyba
nie do r u ch ane zakamarki tyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ms ja?? chyba mnie z kimś pomyliłeś" - Mylić się jest rzeczą ludzką a co ludzkie nie jest nam obce.... Chyba że kosmiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
Wałek służy do zabawy a nie do odganiania konkurencji.:P O widzę latający spodek wylądował- U Ciebie Ike już po wizycie?--ja nadal czekam.(30 min spóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli przyznajesz mi jak zawsze rację ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wasz
guru uru buru zawsze szczery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra żeby nie było za miło sami do księdza Ms pchać autobus pomarańcze w kosmos a brum do rowerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS Nie jesteś jednak doskonały Przez małe "ę" Słodki ale nie dokonały Uffff Wybacz, nie mogłam się powstrzymać" - ja jestem ze starej szkoły :) Wtedy było normalnie, nawet "nie" pisało się inaczej niż teraz:) Doceniam sokoli wzrok :) "ike chyba nie do r u ch ane zakamarki tyłka" - biedactwo. Masz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×