Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue lips

du.pa znowu sylwester w domu..

Polecane posty

ktos tez tak ma? naprawde chcialabym sie wyszalec jak inni na jakiejs zabawie czy nawet domowce.. ehh 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja tez spedze w domu sylwestra :-( a ile masz lat ja 22 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez
w tym roku spedzam w domku, ale mysle ze uda nam sie spedzic milo czas:) Blu lips ale bedziesz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutwa najgorsze dla mnie jest to jak starzy na mnie patrza bo siedze w taki dzien w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam w jednym topiczku, że mój brat dostał zaproszenie od rodziny z Warszawy, a ja zostałam pominięta. Rodzice mówią, że przecież też mogę jechać. Tak, mogę... Jeżeli jutro ktoś sobie przypomni o moim istnieniu to i tak już nie pojadę. Nie się bawią. Mam już to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ja też, z moim facetem jak co roku ;) Dostaliśmy kilka zaproszeń na sylwestra ale wolimy poleżeć w łóżku i oglądać filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
I ja też spedze sylwka w domu.... mam 20 lat... Porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięczak niewyspany
ja też ale w tym roku mam to w dupie. nawet mi to troszkę na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie tylko ja nie mam towarzystwa za wiele. wprawdze nie bede dzis sama,tylko z kolezanka. z nią tez spedzam sylwestra odkad pamietam. zawsze we dwie. w sumie pasuje mi to bo to jedna z dwoch osob ktore mnie rozumieja i naprawde sie dobrze dogadujemy. ale rok temu bylam zupelnie sama. i powiem wam ze przeeejebane. wypilam 1,5 litra wina na smutno , ogladalam filmy na kompie i przed 12 poszlam spac ze slluchawkami w uszach. no i co wam moge powiedziec? upijcie sie, bo wtedy bedzie wam latwiej przez to przejsc. i jak najszybciej zapomnijcie ze taki wieczor wogole byl.moze za taki samotny sylwester czeka wynagrodzenie w przyszlym roku?;d zawsze sa jakies dobre strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej
Jeśli jesteś z Wawy i możesz wydać max. do 100,- zł to pisz!!!! Mnie też się chce fajnej imprezy, ale strasznie znajomi zawiedli i siedzą wszyscy równo przed telewizorami przy "wieczorze z jedynką". To straszne co lata robią z ludźmi. Ja mam 26 (ale duchem ze 22) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriusz
Przegrywacie życie, ale nie martwcie się, nie jesteście sami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej
Up up up up Jest tu ktoś fajny, kto ma ochotę wyrwać się na imprezę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka21
ja jestem ale ide w kapiel .......:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady
Szczęsliwego Nowego Roku...oby był lepszy niż 2009! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc82y3i
Sylwester i święta Zakopane, Kościelisko od 60zł/os Pokoje Gościnne u Agaty. Zapraszamy na sylwester i święta w góry i na narty. Lokalizacja: Kościelisko- Rysulówka, 5min samochodem od Zakopanego. Noclegi w cenie 60 zł za osobę. Mamy jeszcze wolne miejsca na sylwestra! Adres naszej strony: http://koscielisko.website.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×