Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

//DONKA111//

STRONA DLA ODCHUDZACZEK

Polecane posty

cześć ja jestem na etapie diety jak na razie ubyło 16 kg jestem z tego powodu zadowolona fakt muszę przyznać , że sama się odchudzałam bez lekarza i to był mój błąd na chwile obecną nie mam chęci do niczego moj ogranizm się zmienił jestem senna mam problemy z miesiączką utrzymaniem temp ciala na zimnie sucha mam skórę włosy i paznokcie lamliwe jestem nerwowa i przygnębiona szybko wybucham moja dieta byla uboga i monotonna + wcześniej przez kilka mies duzy wysiłek fizyczny teraz juz mniejszy z braku energii bo cwiczyc lubie wiem ze jest to przyczyną braku witamin właśnie w sobote mam zamiar kupic sobie zesta witamin przy lub po odchudzaniu i tu kieruje pytanie do was wiem ze to samo mam w aptece ale farmaceutki nie stosują takich witamin na co dzień wiec pytam was czy stosujecie jakieś witaminy a macie przynajmniej kilka z tych objawów co ja jeśli tak to piszcie nazwy i reakcje po ich zastosowaniu z gory dzięki za odpowiedzi i proszę o opinie normalnych ludzi z problemami a nie tych dowcipnisiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwa
ja w tym roku schudłam 16 kilosów:) z dietekiem i trenerem i od 4 miesięcy nie ma efektu jo-jo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwa
brałam suplement:) bo chodzilam 4 razy w tygoniu na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja jednak kupie jakieś witaminy co zawierają zelazo bo czytalam ze z jej braku jest to przygnębienie i brak energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×