Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Witajcie moi drodzy ukochani

Polecane posty

:) W sumie to moglam posiedzie w domu, pogadac z Wami na kafe bo impreza byla taka sobie:-o W pewnym momencie sie wstawilam na ostro, ale jakos polecialo,swieze powietrze i poszlo:) heh..a teraz jestem juz w domu i chyba zaraz otowrze browar co by wypic za ten nowy! Wszystkiego najlepszego moi dordzy!!Oby 2010 byl lepszy od poprzedniego:-o:):):) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki---> a z Toba to nie rozmiawiam:-o :) Mialam nadzieje wczoraj na liscia ,ale cos sie przedluzalo...:-o :classic_cool::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na prawde sie nie dzialo??:-o Kurde caly wieczor meczyly mnie wyrzuty sumienia,ze moglam zostac w domu, z Wami:) Uwierz,ze na pewno bylo lepiej niz u mnie na imprezie:-o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczesliwa wchodzac w nowy rok, mimo tego,ze nie spotkalam dzis zadnego kandydata na przyszlego ojca moich dzieci:-o No coz:) W nowy rok wchodze jako rasowa singieka:classic_cool: Kancie czy Ty spedzilas sylwestra w cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydalu:) a czy Ty takze spedziles sylwestra na cafe?mam nadzieje,ze nie uzalales sie nad swoim losem jak reszta bandy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz:-o buractwo nie zna umiaru.Chociaz w nowy rok mogliby zachowac grosz kultury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczciwie to moge sie przyznac jaka jestem samotna😭Wlasnie sobie to uswiadomilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze jutro sie obudze i bede inaczej na to patrzyla, poprostu poczulam teraz taka straszna pustke:-o Tak starsznie potrzebuje ciepla:( Nie martwcie sie moi drodzy bedzie dobrze:)Bedziemy jeszcze szczesliwi...no chyba ,ze czujecie w tym wszytskim szczesliwi :-o w co watpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa powazne zwiazku za soba, oczywiscie nie udane:( Chyba juz moge sie dolaczyc do grupy patologicznej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy szczesliwi i koniec!:)Nie ma innego wyjscia:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×