Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dusia_tcv

zareczyny

Polecane posty

myslalam ze takie sceny tylko w bajce ale wczoraj na balu sylwestrowym mialam piekna suknie on garnitur i chwile przed 12 uklek z kwiatami i pierscionkiem moj ukochany punktualnie o12 zgodzilam sie aby zostac jego zona moze wy kochane napiszecie o swoich zareczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mi sie oswiadczyl
w wigilie i tez bylo wspaniale pierscionek z bialego zlota z 3 diamentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez biale zloto trafil z rozmiarem jedno wieksze oczko i krysztalki pierscionek dobrany idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja nie miałam zaręczyn i chwała Bogu. Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie styl życia singielki. Choć miło się słucha tego, że kogoś takie numery z pierścionkiem i kwiatami przed północą uszczęśliwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to tez chwyt z tanich romansidel ;) Zeby zareczyny mialy mnie wzruszyc musialoby to byc cios naprawde oryginalnego a nie oswiadczenie sie na balu sylwestrowym czy ukogos na weselu (bvo i takie widziala) Tani chwyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroscicie i tyle bo zaden facet nie oswiadczyl sie wam A te ktore sa szczesliwe nawet bez faceta a nie zdezezelowane stare panny jaki kamyk w pierscionku... to forum o modzie wiec pochwalcie jak to sie stalo i jaki pierscionek dostalyscie albo chcialy dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska to taki kraj, w ktorym kazda krytyke tlumaczy sie slowem: "zazdrosc" :D no ale lepsze takie pocieszenie niz zadne. P.S. nie kazda kobieta marzy o zareczynasz i slubie. To nie XVIII wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o roznych zareczynach juz sie nasluchalam i te przedstawione tutaj sa naprawde jednymi z mniej oryginalnych, by nie uzyc slowa "oklepanych" ;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli umiera bliska osoba i jsli ja dostaje druga szanse milosci i zwiazku na cale zycie to ciesze sie nie ziemsko ze nie bede plakac w poduszke i rozmawiac z nagrobkiem ze mam czlowieka ktory pokochal mnie wiedzac ze czesc serca nalezy do innego jestem szczesliwa ze obcy facet pokochal mnie i moja corke i nie traktuje jak zuzytego samochodu chce mnie zaskakiwac kochac i rozpieszcac to jest kochana zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pomysły na zaręczyny są obecnie oklepane, bo WSZYSTKO juz było. łącznie z oświadczynami w balonie, przez radio, na bannerach reklamowych, pod wodą itd. Chyba tylko nie było oswiadczyn pod lawiną i w kraterze czynnego wulkanu... zaręczyny nie mają być 'oryginalne' i 'zapierające dech w piersiach' itd, bo nie o to tu chodzi. mają być Z SERCA. a zaparcie tchu i tak bedzie - ze wzruszenia, szczęścia, radości :) osobiście uwazam ze takie najzupełniej tradycyjne, staroświeckie, nawet łącznie z proszeniem rodziców o akceptację planów - sa najpiękniejsze :) a takie publiczne jak Twoje autorko tez sa fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfajldddddddddddd
Pomysl na zareczyny zwykly, az dziw bierze ze kogos to cieszy :) Ale to mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ma piernik do wiatraka? Molwimy o samym akcie zareczyn a nie o tym kim jestes i kto Cie pokochal. Zreszta w dzisiejszych czasach nie sa niczym niezwyklym malzenstwa z dziecmi z poprzednich zwiazkow. Sama nie mialabym nic przeciwko takiemu. Zycie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO mogl powiedziec zwyczajnie wezmiemy slub i ja adoptuje malom a jednak chcial zrobic to wyjadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozum jedno
wyjątkowe są dla Ciebie, bo nie ma ich w życiu za wiele ;) jasne, że to ważny moment tylko dla postronnej osoby to nic nadzwyczajnego. no ale lepsze takie zaręczyny od wyreżyserowanych przedstawień pod rodzinę, gdzie zaskoczenia brak a panna od 3 miesięcy szukała sama pierścionka ;) p.s. naprawdę nie podkreśla Ci tych błędów? to aż w oczy bije ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrozum jedno ma racje. Zareczyny pod rodzine to ... koszmar. Gorszych chyba juz byc nie moze. W ogole jak to wyglada? Facet wyciaga pierscionek a dziewczyna udaje, ze jest zaskoczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozum jedno
skocz na forum ślubne, tam dziewczyny przed świętami pytały jak zorganizować zaręczyny bo na święta planują. pytania typu czy ma się oświadczyć przed czy po obiedzie. wygrała chyba wersja po obiedzie ale przed deserem :D 100% romantyzmu i zaskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha. Padłam ... coz za romantyzm. to juz lepiej byloby sobie to odpuscic. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×