Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydasia

Dawca nasienia?

Polecane posty

Gość Brzydasia

Witam Szanowne Panie. Od dłuższego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko. Niepowodzenia tłumaczyliśmy wcześniejszym przyjmowaniem przeze mnie tabletek anty, jednak w końcu postanowiliśmy zrobić badania. Okazało się, że jest gorzej niż przypuszczaliśmy. Niestety nie pozostawiono nam złudzeń - mąż nie będzie ojcem. Długo dochodziłam do siebie po tej informacji, a jeszcze więcej czasu zajęło mi pogodzenie się z nią. Myśleliśmy początkowo o adopcji, jednak obecnie skłaniamy się ku zapłodnieniu nasieniem dawcy. Mam pewne opory, jednak jest to jedyny sposób, żeby chociaż w połowie dziecko było nasze.. Odpowiednie badania i zabieg w klinice są nieproporcjonalnie drogie. Czytałam niedawno, zdaje się, że we Wprost, że w Internecie ogłasza się kilka tysięcy dawców. Czy są strony z jakimiś ich bazami, opiniami czy wszystkiego trzeba szukać na własną rękę? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydasia
jesteśmy dalecy od korzystania z usług niepewnej osoby. chcielibyśmy jednak zobaczyć osobiście dawcę, móc z nim porozmawiać, poznać zainteresowania, przejrzeć jego badania. z dwóch pasujących wybrać tego, który będzie bardziej podobny do męża.. na pewno nie skorzystamy nawet z "usług" pierwszego, który będzie spełniał nasze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze to nie takie proste
dawcy w banku sa na ogól anonimowi, bo swoiadomoisc,ze sie ma dziecko w konktetnej rodzinie moze byc bardzo duzym obciazeniem dla dawcy, moze wplynac w pzyszlosci na jego chec kontaktu z dzieckiem, skomplikowac zycie wam i dziecku. Odradzalabym taki eksperyment, bo bedzie to dla was zawsze zycie w trojkacie. W banku mozesz podac ogolne wytyczne to dobiora dawce, ale anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona poszukiwaczka
Witaj, doskonale rozumiem Twój problem. Bezpłodność mojego partnera wpędziła mnie w depresję. Strasznie pragnęłam mieć dziecko i jedyną możliwością było nasienie od dawcy. Zwiedziłam kilka klinik, gdzie polecono mi banki spermy. To prawda, są to instytucje niesamowicie drogie... i to stało się przyczyną mojego przeszukiwania internetu w celu znalezienia odpowiedniego kandydata. Uważam, że można uniknąć wielu nieprzyjemnych rozmów, wydatków... ominąć całą zbędną biurokrację i umówić się z wybranym mężczyzną przez internet. Ja osobiście tak zrobiłam. Bałam się okropnie :P ale wzięłam swojego chłopaka pod rękę i nie było tak źle : ) Trzeba jednak brać pod uwagę żartownisiów, którzy ogłaszają się tylko dla zabawy. Dlatego też, polecam Ci serdecznie znaleźć poważne strony, gdzie mężczyźni w ogłoszeniach są zmuszeni wysilić się i opisać swoje cechy, zainteresowania itp. Nie sugeruj się pobieżnymi deklaracjami typu: "oddam spermę za 1000 zł,, Kraków i mail" sam przekaz jest już dla mnie niepoważny ! Muszę przyznać, że z perspektywy czasu, wybieranie kandydata przez internet scaliło nasz związek... ocenianie, dyskutowanie, jaki mężczyzna będzie lepszy... czy o lekkim brzuszku, czy może nie, uprawiający siatkówkę, czy może golfa. Dzięki temu wyszłam z depresji i jestem w 6 miesiącu ciąży ! polecam serdecznie wytrwałość w poszukiwaniach i przestrzegam przed niepoważnymi ogłoszeniami : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydasia
oczywiście chcemy uniknąć ujawniania swoich personaliów, co jest jak najbardziej możliwe przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności. będziemy szukać dawcy z innego województwa, telefon oraz email będą tymczasowe, a do zobaczenia naszych dokumentów czy rejestracji samochodu nie dopuścimy. oczywiście podobnie tolerancyjni będziemy wobec sprawdzanego dawcy. wyniki badań, dyplom szkoły czy inne zaświadczenia powinny mieć zasłoniętą część umożliwiającą odnalezienie tego człowieka. można osiągnąć anonimowość zbliżoną do kliniki, a możliwość osobistego ocenienia dawcy jest dla nas nie do przecenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
witam Nas tez spotkało podobne nieszczęście, mój mąż ma azoospermie i niestety nie może miec swoich biologicznych dzieci. Pomimo licznych badań i biopsji jadra niestety jest to stan nieodwracalny. Jedyna szansą dla nas to skorzystanie z nasionek dawcy. Korzystalismy z banku w klinice , dawca był anonimowy. Podaliśmy lekarzowi co i jak tzn kolor oczu, wzrost, grupa krwi i wg tego dawca był dobierany.Mielismy 2 próby AID czyli inseminacji nasieniem dawcy, bez skutku i jedno in vitro. Udało sie, lecz w 10 tygodniu poroniłam. Mój mąż bardzo to przezył a ja jeszcze bardziej. Staramy sie ponownie. Jak ma sie pod sercem małe dzieciątko to od razu mozna je pokochać, akceptuje sie w 100 %, to wsapniałe uczucie a jak sie je traci to przechodzi sie to jak żałobe. Jestesmy bardzo zgodnym małżeństwem i oboje pragniemy dziecka, nawet jesli jedno z nas nie da mu swoich genów. Jednak raczej nie zdecydowalibysmy sie na taki układ ze spotykamy sie z dawcą, a to dlatego ze wole by został anonimowy. Gdybym spotkała sie z takim dawca to zawsze przed oczami miałabym to jak on wygladał, i że on jest ojcem,stał by sie rzeczywisty. Jak przeprowadza sie to wszystko anonimowo to sie o tym nie myśli, adoptujemy tylko plemnik. Liczy sie tylko mąż i jego obecnośc przy mnie. Wtedy łatwiej to wszystko znieść psychicznie. Polecam bardzo fajna stronkę gdzie widnieje forum dla osób które zmagaja sie z tymi samymi problemami. Jest nas tam bardzo dużo, wiele z dziewczyn juz urodziło swoje pociechy i są szczęsliwe, zapraszam: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3568255#3568255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Doświadczona poszukiwara- zrobiłaś to z innym mężczyzną na oczach mężą ?? A nawet jesli nie, to jestem zdumiona, że doszło do seksu z innym mężczyzna... nigdy w zyciu nie zgodzilabym się na takie cos ! Nie rozumiem tego ! Jeszcze te banki spermy i anonimowość przejdzie, ale pana " wkladajacego" zonatej kobiecie - nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawcyspermy
Odwiedź www.dawcy-spermy.pl Pomagamy spełnić marzenia o dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o dawców nasienia to zawsze najlepiej zgłaszać się po nie do oficjalnego banku spermy. ja oddawałem swoje nasienie do banku spermy w klinice ab ovo i jest to na pewno sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tomiast tych bankow spermy co do tematu to mialem taka sprawe informacyjna ze nie ktore banki spermy pozostawiaja taka broszure dawcy nie tam taka zwyczajna tylko anonimowa wpadla mi kiedys taka broszura w reke przez przypadek to oni tam w bankach dawcom robia badania i dziecko po takim dawcy zupelnie morze byc nieznanego pochodzenia no ale to w nie ktorych bankach tylko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPŁODNIENIE - skutecznie, Pewna Ciąża sprawdzony Podkarpacie Witam, Pomogę w spełnieniu marzenia jakim jest dziecko, mężczyzna l 39, ciemny blond włosy krótkie, oczy szare, 182 cm 90 kg zasłużony dawca krwi, zdrowy bez nałogów, grupa krwi AB 1 Rh + skuteczny i doświadczony ojciec mam własne dzieci. Wykształcenie: wyższe Mogę przekazać naprawdę dobre geny. Po prostu pomogę zajść w ciążę :) Skutecznie pomogłem kilku szczęśliwym obecnie Mamą. Gwarantuję zdrowie, pełną dyskrecję i anonimowość. Ps. Moja motywacja? Po prostu chcę pomóc i podzielić się największym szczęściem :-) Telefon: 570 059 376 markholm@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawca nasienia pomoge dyskretnie Woj opolskie.Mam 40l prosze dzwonic juz pomoglem parom z opolskiego.790 607 554.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę pomóc, po uprzednim, krótkim wywiadzie satysfakcjonującym obydwie strony. Podkarpacie. kontakt: szczesciutrzebapomagać@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin robimydzieci.com

Tysiące potencjalnych dawców nasienia jest tu; https://robimydzieci.com

W bankach spermy dochodzi do pomyłek np. takich;

https://dawcynasienia.pl/viewtopic.php?f=11&t=10

i do oszustw, jak tu;

https://dawcynasienia.pl/viewtopic.php?f=11&t=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×