Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inspiracion

Niedzielny obiadek

Polecane posty

Gość Inspiracion

Witajcie ! Co proponujecie na niedzielny obiad ? Nie koniecznie wegetariański, chociaż też mile widziany :) Jakieś ciekawe pomysły ? Wasze ulubione dania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
za duzo slodkosci w tym miesnym obiedzie Franki jak dla mnie. I sliwka i zurawina, przesada:P Jak dla mnie cienki chinskie mininalesniki wypelnione kawalkami chrupiacej kaczki z ogrkiem i cebula w sosie hoi sin mmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiracion
No no :) Ja też nie przepadam za takimi łączeniami, ale pomysł brzmi świetnie.. Tylko, że ja szukam czegoś taniego szybkiego i pysznego :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiracion
Pikna nieznajoma- A możesz napisać dokładnmiejszy przepis na te naleśniki ? Może byc coś "zamiast " tej kaczki ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiracion
HEjj ? Nikt się nie podzieli swoimi przepisami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorówka ze świderkami pieczona karkówka, pieczone ziemniaki, surówka - brokuł z sosem chrzanowym albo czosnkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka starszy bra_t
żeberki z rusztu! ziemniaki zapiekane und sałata ze szczypiorkiem :) a na deser- gofery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma.
Ja zrobie piers z indyka duszona, a na koniec dodam cebuli i śmietany i zrobie z tego pyszny sos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma.
do tego podam ziemniaki tuczone i buraczki na gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golias
Ja tam jestem za tym zeby niedzielny obiadek był z sosem , kluseczki rolada kapusta , albo gulasz , z kluskami, albo żeberkaa jak nie kluski to purre ziemniaczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio była u mnie karkówka pieczona w rękawie, ziemniaki i surówka z pekinki, papryki i ogórka kiszonego. W niedzielę zawsze robię mięso, taka już u mnie tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rosół, kurczak pieczony, sałata z pomidorami, ogórkiem, sos ogórkowy. Kapuśniak, pierogi ruskie. Zupa pomidorowa z makaronem, ryż z pulpetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×