Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hej Jutka:) Nie wiem co się w Tobie dzieje ale dupek podtrzymuje też ciąże więc jesli coś się dzieje to możesz być spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka naprawde nie wiem ja zawsze miałam co do dnia cykl 28-dniowy ostatni cykl miałam 25-dniowy co pierwszy raz mi sie zdarzyło a ten chyba bedzie 28-dniowy bo owu napewno miałam 13-14dc więc ci nie pomoge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam nowe staraczki :) Przedwczoraj byłam u mojego endokrynologa - dostałam skierowanie na TSH na przyszły tydzień. A wczoraj byłam u ginekologa - 16 tydzień już leci :) Dzidzia rośnie jak na drożdżach - CRL 9,6 cm :D Łożysko nadal przodujące, ale to mały pikuś przy moich problemach w pierwszej ciąży... Pamiętam, że właśnie w 16 tygodniu ciąży z Julką miałam operację... Rzadko piszę, przepraszam Was za to, obiecuję poprawę :) Dawno już na naszym topiku żadna nie zaciążyła - trzymam kciuki aby to się zmieniło w najbliższym czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika hej no własnie popraw nam sie:) troche energi ciążowej poprosimy:):):) bardzo sie ciesze że wszystko w porządku 16 tydz aż sie wierzyć nie chce ten czas tak leci napewno brzuszek juz widoczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc dzieki za pociesznie.... Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze? BP nie wiem czemu ale co wchodze na forum to mam wrazenie ze zaraz zobacze ze napisałaś ze sie udało :) jakies dziwne przeczucie:) a ja co dupka łykam,czekam i czekam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja narazie nie chce się nakrecac ze sie udało. bo potem wiecie jak to jest, zal, placz, dol. zostały mi 3 tabletki, potem powinnam dostać w ciagu 7 dni @, ta sama zasada co przy tabsach anty tylko, ze to ma mi ulatwic zajscie heh. zobaczymy narazie jedno opakowanie. pozniej drugie a po drugim mam zrobic badanie hormonow czy sa w normie. kurcze dziewczyny napawde to nasze forum cos w miejscu stoi. tyle czasu nie zaszła zadna, trzeba zaczac dobra passe znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP ostatnio nie zachodzimy w ciąże ale tez mało kto odwiedza forum mam nadzieje że taka duż przerwa wynagrodzi nam to:) i potem już nie będzie przerw bardzo dużo dziewczyn zaszło w ciążę koniec stycznia początek lutego i terminy na pazdziernika elix ma na wrzesien gucci biedna dzisiaj miała doła:( mam nadzieje że juz sie polepszyło:) bureczku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Basiulka za troskę:* Już mi lepiej, zawsze mi się humor poprawia jak B. wraca do domu:) Zgłaszam się na ochotnika do rozpoczęcia wiosennego wysypu dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka nic się nie bój, zostaw sobie światło zapalone w jednym pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telewizor mam włączony inaczej nie usne nie ma takiej opcji nie pije żadnych napoji już od 19 żeby nie wstawać w nocy i sie budzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie schizy:) czasami to nawet w biały dzień domofonu nie odbieram bo się boję:P A mężuś gdzie wybył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja awarie w robocie i na nocki wyjątkowo chodzi gucci ty tez??? taka panikara jestes?? myślałam że ja jestem taka postrzelona ja sie nawet kapie jak jest jasno bo jak bym miała isc teraz pod prysznic to bym nie poszła i nie zasneła do rana bo nie zasne nie wykapana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja panikuje zawsze, nawet jak prysznic biorę to cała łazienka zalana bo jak zasłonię się to zaraz szmery jakieś słyszę. No ale grunt to nie myśleć o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahhaha gucci jestes mistrzem:D dobra ja ide sie szykować w faze snu położenie sie do łózka i 50 razy podchidzenie do okna czy ktos mi nie wchodzi:P a to trwa godzinke potem może usne wczoraj you can dance nie oglądnełam porządnie dobranoc:* wpadnijcie rano na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie:) no tak, najwyższy czas rozpocząć dobrą passę:) gucci, basiulka no tak, faktycznie pomyliłam daty, to w następnym tygodniu u was planowany termin@, BP trzymam kciuki za was dziewczynki, teraz Wasza kolej, poem moja, mam nadzieje. nie wiem na razie musze odpoczac psychocznie, bo coś mi się zaczyna robić nie dobrego w główce:( na okrągło myślę o dziecku, czy się uda, czy nie, co jka nie, a ja bym chciała już, teraz a to tak sie nie da. wiem że to jest bardzo złe i to niczemu nie pomoże, tylko pogorszy sprawę. nawet koszmary senne zaczynają mi się snić, dizś śniło mi się że sasiad mnie rozjechał celowo. masacra. czy wy też macie takie sny? tesmp dziś u mnie 36,6; wczoraj 36,9 więc myślę że juz po owu, choć testy owu nic nie wykazały. jutka a czy Ty na pewno w ciąży nie jesteś, czy lekarz ginekol wykluczył to? ja mam przeczucie że Ty jednak nosisz pod serduszkiem dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! BP>ciekawa jestem jaki bedzie final Twojej historii,oby pozytywny :) Gucci,Basia>odliczamy dni do testowania,tak?hehe jutka>martwie sie tym Twoim brakiem @,cos dlugo to trwa... ja zabiegana jestem,choc czytam Was codziennie,nie mam nic ciekawego do napisania! czekam na @,w piatek jade do mojej bioenergoterapeutki,a w weekend majowy odpoczywamy na Podlasiu :) jutro mam zapieprz,bo mi sie w niedziele rodzinka zjezdza na urodziny :) milego dnia Wam zycze i do wieczora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* mam nadzieje że kawki sama nie będe pić:) Lolitka nie podoba mi sie to twoje zachowanie tzn sie za bardzo sie wkreciałaś napewno jesteś bardzo wrażliwą osoba i mysl o ciązy zajmuje całe twoje zycie a co na to twój mąż?? hmm ja Ci powiem na moim przykłdzie ja tez musiałam zajść w ciąze od razu wtedy kiedy chciałam oczywiście w pierwszym miesiącu bo tak musi być bo ja tak chce a jakie było moje wielkie rozczarowanie że sie tak nie stało myslałam że się świat zawalił mi sie nie udało??!!! dlaczego życie jest takie nie sprawiedliwe ale pomogła mi rozmowa z mężem i nasze forum znam osobiście przypadki co sie pary długo staraja i nic mam wspaniałego męża przeżywam bardzo losy dziewczyn z forum co bardzo długo sie staraja maja problemy zdrowotne leczą sie a ja?? ja dopiero zaczełam jestesmy młode wszystko przed nami i teraz tak myśle oczywiście jak dostaje okres jest mi przykro no ale nie wyje z rozpaczy. zastanawiałaś sie czasami co przezywa paula superburek, bp,gucci?? maja dziewczyny problemy:( i bardzo im współczuje a też marzą o dzidziusiu tak samo jak my. Lolitka nie napisałam Ci tego żeby Ci było przykro tylko w dobrej wierze żebyś z kims porozmawiała próbowała troche zmienic tok myslenia bo zwariujesz:( ile się da tak żyć?? mam nadzieje że wyjazd dobrze Ci zrobi:) trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej superburek no w końcu:) ja też zabieram sie za jakieś porządki i pichcenie bo jutro mamy gości:) trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basiula! ja dopiero jutro bede sprzatac i pichcic,dzis siedze w pracy do 19,wiec pewnie padne po powrocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety:) Miałam dziś piękny sen, zrobiłam test i były 2 kreski i byłam taka szczęśliwa:D A tak pozatym to znów się nie wyspałam przez ból piersi a do tego czułam ciągnięcia w macicy. Może w niedzielę zatestuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) Czytam Was i tak myślę,że opowiem Wam co mi się ostatnio śni :D przez tą całą żałobę,program tv,który w tedy był,ciągle mi się śni,że jest wojna,że mam kontakt z cicho-czarnymi,a dziś,że byłam w Oświęcimiu w obozie,ale takim współczesnym i było pełno niemców itp. Także rzuciło się mi na psychikę :P Ogólnie czuję się dobrze,zawroty głowy minęły wraz z halnym i brzydką pogodą :) Z niecierpliwością czekamy do wtorku na kolejną wizytę i usg :) No,aż mi się wierzyć nie chcę,że taka cisza nastała na tym topiku....także czekam na burzę ciążowych wieści :) szczerze wierzę,że wraz z majem przylecą bociany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,mogę się skarżyć jedynie na to,że nie mogę spać na plecach,bo mi się w głowie od razu kręci :/ najzdrowiej jak śpię na lewym boku,ale to jest tak niewygodne,dla urozmaicenia zostaje mi prawy,ale to i tak mnie nie urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci super sen możesz juz testowac w niedziele ale rano bo to będzie 26dc ja wczoraj jak wychodziłam z łazienki i trzasnełam drzwiami to mnie drzwi uderzyły w cycek a dokładnie w sutek grrr i mnie dzis boli a powoli zaczynam czuc brzuch i nadęta jestem musze wziąśc jutro mój test ciążowy domowy w obroty to będe już wiedziała czy będzie @ czy nie:P elixx trzymamy kciuki za wizyte może dowiesz sie juz czy masz dziewczynke czy chłopca:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula,może się dowiemy,jeśli maleństwo pokarze :) ostatnio się tak wiercił,że gienia ledwo go obejrzała czy wszystko ok :) usg trwało ok 30 min :P Życzę wam 2 kreseczek na teście,albo brak okresu i samopoczucia jak na okres,bo test nie zawsze wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIXX ja ma 24dc i nic nie czuje może troche brzuch taki ściśniety i nadęty ale może dlatego że zjadłam wczoraj pól kilo surówki i mnie wzdeło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Basiula z tą sałatką :D:D:D Ach,w sumie to trudno określić początkowe objawy ciąży,bo każda jest inna i inaczej organizm reaguje. Nie ma co szukać u siebie objawów,które miały inne,bo może to inaczej wyglądać. Ja się przekonałam w każdym bądź razie,że testy nie zawsze pokazują ciążę nawet po 5dniach po spodziewanej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×