Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

czesc dziewczynki.... wpadłam na chwile z dobrymi wiesciami.. Odebrałam wynik prolaktyny i był w normie ( moze zbyt blisko górnej granicy ) ale jednak w normie Od jutra zaczynam barc dupka przez 5 dni..potem licze na okres :) i moze znow staranka :) Jak tam BP?????Mam nadzieje ze nas dzis zaskoczysz ???? Pozdrowka wpadne potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wrocilam od gina, i jedyny plus to to ze cytologie mam bardzo dobrą :) a tak to na usg nic nie widac, ginka kazala zrobic test za tydzień i jak wtedy wyjdzie krecha to na bete. bo tak to malo prawdopodobne zeby ciaza tak szybko była na tescie. wiec dalej czekanie heh, no i jeszcze miesiac tabletek a potem sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz.... A juz miałam nadzieje BP ze nam powiesz cos takiego ze pospadamy z krzeseł:) Ale dobre i to wazne ze jest szansa......:) moze sie udało:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka BP ciesze sie bardzo same dobre wieści:))))) BP mam nadzieje że to będzie ciążą:) ale babka ma racje że tak wczesnie nic nie widac ja jak ostanio byłam u gina to sie pytałam kiedy mam do niego przyjsc jak zrobie test i wyjdzie pozytywny a on mi powiedzial że wtedy kiedy powinnam jeszcze nastepny okres dostac czyli ok w 8 tyg to bedzie serduszko itd... a wczesniej to on nic nie zobaczy ciekawego:P i bedzie kazał mi przyjsc za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Basiula to jak my cały czas do przodu....:) Mam nadzieje ze tych dobrych wiesci bedzie u nas coraz wiecej i wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny mam tak obolale cycki na dole ze dotkanc nie mozna heh, gin powiedziala ze to moze byc po tabletkach lub objaw na ciaze. wolalabym to drugie ale nie chce o tym myslec zeby sie nie nakrecic na maksa a ptem smucic i plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP na bolące cycki pisałam kilka postów wyżej:P jutka mam nadzieje że teraz będą same dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) laseczki:) jak zwykle będe sama kawke pic grrrr!!!:P ale poczekam sobie troche na was:) u mnie dzis 23dc i nic nie napisze bo nic mi nie jest:P zero bolu brzucha piersi nic a nic:) cycki w zeszłym miesiącu bolały mnie podwójnie za ten cykl więc w tym mam spokój:P czekm na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. u mnie dziś 17 dc temperatura wzrastała kolejno przez 5 dni: 36,2 36,4 36,5 36,5 36,9 dziś wiec chyba owulacja nastapiła, jeżeli jutro też będzie taka wysoka to będe już pewan.co myślicie, tyle że żadnych innych objawow nie miałam, nawet testy owu przez 3 osatnie dni tez mi nie wykazały zbliżającej się owu. mam nadzieję jednak ze owu już była i że cykl będzie krotszy niż 32 dni bo akurat w 33 dniu cyklu mam zaplanowany weekend wyjazdowo, a gdyby faktycznie @ wtedy był to mogłoby byc nie ciekawie macie kobietki jakieś sprawdzone metody na boplące @, takie te naprawdę koszmarne, jakieś ziółka, masaże, które zmniejszą bół. czytałam dziś o rumianku, spróbuje. wiem ze to forum nie ejst na ten temat, tak tylko szybciutko zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka doskonale Cie rozumiem z tymi bólami chociaż ostatni okres nie był zły wziełam tylko apap!!!! i mi przeszło nie wyłam z bólu było spokojnie ja kiedys brałam tabletki taki biało-niebieskie przepisane przez lekarza na opakowaniu był wielbłąd jedna tabletka działała przez 12h jak skończyła sie 12 godzina od razu ból nie do wytrzymania co Ci będe pisać skoro równiez masz tyłozgięcie i cierpisz:( idz do lekarza nawet rodzinnego i niech Ci przepisze bo sama wiesz że te bez recepty gówno daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś mam dzień smucenia:( Tak sobie siedzę i myslę że pewnie znów się nie udalo zaciążyć:( Już mi się odechciewa starań, bo po co jak nic z tego nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci!!!! nie myśl tak!!! nie smuć się!!!! pomysl sobie tyle razy mi sie nie udało a teraz musi!! przytulam Cie mocno;) na poprawienie humoru jest komedia masz filmy na kompie?? na mnie zawsze ten sposób działa hihi;) gucci zobaczysz za tydzien pochwalimy sie dwoma krechami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Basiula:* Filmiku dziś nie obejrze bo komp się popsuł i na laptopie dziś działam a tu nic nie da się obejrzeć:( Pogoda mnie dziś dobija, ciemno jak w dupi* Mam nadzieję że nam się udało Basiula:) czasami ją tracę ale na krótko na szczęscie;) A tak pozatym to 4dzień z rzędu test owu wyszedł mi pozytywny, jajniki od czasu do czasu zakują, cycki bolały w nocy strasznie, pół nocy nie przespane bo nie mogłam się ułożyć a potem głupoty mi się śniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś kiedys taki ból piersi?? czy pierwszy raz?? te twoje noce nie przespane cos podejrzane nie jestem specjalistką ale gdzies wyczytałam ze w ciąży testy owu wychodzą pozytywne ile w tym prawdy to nie wiem mierz sobie rano zawsze temperature jak bedzie spadek to znaczy że okres przyjdzie ja mialam dzis 37.2 ale daleko jeszcze do @ ja miałam ostatnio 25dniowy cykl ale teraz chyba bedzie 28 bo okropny bol owu miałam 13dc i 14 ale to juz mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam o tych testach i teraz sobie wkręcam, ostatnio piersi mnie nie bolały a jak bolały to od owulki a w tym cyklu już długo bolą więc mało prawdopodobne żeby owulka była teraz. Jak zaszłam pierszym razem to przez cały tydzień spać nie mogałam i koszmary miałam ale jak już wiedziałam że to przez Fasolkę to byłam nawet zadowolna z nieprzespanych nocy;) Niepotrzebnie się nakręcam no ale tak już mam:P Dobrze że nie mam testów ciążowych w domu bo już poszłyby pewnie w ruch;) Po niedzieli napewno zatestuje żeby wiedzieć czy mogę pić alkohol jak pojedziemy do tych Włoch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturę to mogę zmierzyć sobie co najwyżej pod pachą bo gdzie indziej to się boję no i nigdy nie wstaję o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 maja wylot, powrót 10.05 więc jak ma być @ to niech już dziś przyłazi żeby się nie męczyć na wyjećdzie:P a tak wogóle to jakby okazało się że jednak ciąża to bałabym się lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. ja dzis po pracy juz heh :) zbieram sie do robienia obiadu i nie wiem co by tu zrobić. u mnie tem rano 37,2 dzis 18 dc u mnie heh. juz sie zaopatrzylam w zapas testów ciążowych takze beda szly w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć BP:) dobrze że przypmniałaś mi o obiedzie bo ja od rana siedzę i nic nie robię:) ja też miałam zapas testów i ciążowych i owul. ale wszystko zużyłam w 3 miesiące a miałam 30owu i 5 ciążowych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie jutka1975...............35.............3........14.04.201 0...śląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci, basiulka, widze po tabelce że dziś i jutro termin Waszego @, trzymam mocno kciuki za Was, mocno, mocno, mocno, a potem czekamy na BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tydzien w przyszłą środe lolitka cos Ci sie pokiełbasiło:P ja wezme w obroty w weekend mój domowy test ciązowy od razu mi powie i będę wiedziała narazie sie nie pomylił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na nasza tabelke to paula powinna miec teraz termin @ tylko o ile pamiec mnie nie myli to chyba w tym cyklu sie nie starała a może sie myle obiecała że wpadnie w przyszłym tygodniu bo ma wolne to sie dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku mój kochany a Ty gdzie sie podziałaś??? dziewczyny zaciążone to juz na amen nas opuściły nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja mam cykle 28dniowe ale ostatni był 29 więc teraz też tak policzyłam, bo nie wiem jak ten dostinex na mnie zadziała. Piekę szarlotkę bo jutro idę w odwiedziny do mojej ciężarnej kolezanki to jej zaniosę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc super laseczki:) Ja po pracy wpadłam zobaczyc co u Was słychac dobrego ....zaczełam brać dypka dzis :) Ciagle sie zastanawiam czemu ja nie dostałam tego okresu???? Ostatni miałam 3.03 badanie gin wyszło ok,prolaktyna ok....w srode wyniki cytologi...mam nadzieje ze ok...wiec co jest nie tak??? A tak sobie czasem mysle ze moze miałam pozno dni płodne i cos jednak tak sie dzieje???? jak myslicie laseczki?? Powiedzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×