Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

basiulka masz rację, całą prawde napisałas i zgadzam się z Tobą w 100%, wczoraj rozmawiałm mężem, jest mi już o wiele lepiej, musze się zmienić, inaczej sie nie da. elix super, cieszę sie razem z Tobą, widze że masz naprawdę dobrego dokładnego lekarza skoro usg trwało 30 minut. ten co ja do niego chodze to co 15 minut ma następną pacjentkę, choc nie wiem ile czasu tak rzeczywiście poswieca na panią w ciąży. superburku no to weekend zapowiada się u Ciebie rozrywkowo:) życze nam wszytskim pogodnego, słonecznego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka,ale płacimy za wizytę kupę kasy...sama wizyta 90zł,usg 60,a L4-2z.Czyli wydajemy raz na 3tyg 170zł, ale nie żałujemy,bo kobieta naprawdę nas poznaje,a wizyta trwa ok 45-60minut,zadaję jej mnustwo pytań,a ona musi mi odpowiedzieć :D i nie spławia nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam miesiąc przerwy, podeszłam na spokojnie a teraz znów sobie wkręcam. Ja brzuch mam wyjątkowo normalny, mięki ale za to boli mnie w środku, tak jakby macica. Najwyżej sobie popłacze jak @ przyjdzie bo wkręcanie jest całkiem ok;) Przypomniałao mi się że jak zaszłam w ciąże to strasznie swędziały mnie wargi sromowe i smarowałam się jakąs maścią przez kilka dni. Każdy ma inne dolegliwości. Nie wiem jak mogłam być wtedy taka spokojna, cały tydzień czułam że chyba się udało a test pierwszy w dniu @ zrobiłam dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci,ale najlepsze jest to,że to czysta prawda :D Koleżanka jak to obejrzała,to jej ulżyło,bo myślała,że tylko jej mąż taki jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, chyba właśnie brakuje Ci tego spokoju jak za pierwszym razem. Łatwo mi się mówi, bo nam szybko się udało,też ciągle myślałam o ciąży,ale nie robiłam nic więcej(liczenie dni,temp. itp.,bo nie miałabym cierpliwości) A jak zaszłam,to wierzyć mi się nie chciało :) Życzę powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Elizka:) Wtedy to był 3cykl starań, może dlatego byłam spokojniejsza, teraz chyba 24 idzie:( Tak sobie myślę że mało kochaliśmy się w tym cyklu i byłby cud jak byśmy traili:) No ale cuda się zdarzają, podobno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaT
Witam wszystkie straczki i przyszłe mamusie. Ostatni @ miałam 6 kwietnia. Cykle mam regularne trwają 30 dni. Stosunek w 11 i 13 dniu cyklu. Czy istnieje możliwość, jakakolwiek szansa że mogło dojść do zapłodnienia?? Wiem, że to wcześnie ale chciałam się kogoś poradzić. Dziś dopiero 18 dzień cyklu:( Dlaczego ten czas się tak wlecze? Tak bardzo pragnę mieć maleństwo, że nie potrafie zająć myśli niczym innym jak tylko tym czy wkońcu się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix no to rewelacja jak masz kogoś takiego, czase warto zapłacić więcej a masz fachowa pomoc i doradztwo a nie zbycie. skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć, jakie województwo, ja malopolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka,ja z bielska jestem, samo południe :) a lekarkę mam z polecenia,bo przyjaciółki ja wyczaiły przez naszą pastorową i tym sposobem większość dziewczyn z naszego środowiska do niej chodzi :D Ale to prawda,jej pacjentki mają naprawdę poczucie bezpieczeństwa w szpitalu:) i co najważniejsze,to zawsze jest przy porodzie.Może nie na całym,ale zawsze przyjeżdża jak dostanie tel,że jej pacjentka rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elixx to faktycznie cud kobieta:) rzadko sie taki cos zdarza a jeżeli chodzi o objawy ciązy to ja co miesiąc sie inacej czuje przed okresem w zeszłym cyklu mnie tak cycyki i brzuch przed bolały że bez stanika chodziłam a teraz zero nic i kazdy cykl co innego więc absolutnie nic nie kojarze z ciążą jak mi sie spozni chociaz jeden dzien okres to będzie podejrzane pozyjemy zobaczymy:) gucci nie wazna jest ilość ale jakosc:) uda sie!!! lolitka to fajnie że sobie z mężem pogadałaś i już lepiej na wakacjach sobie wypoczniesz psychicznie zazdroszcze Ci jak nie wiem tego wyjazdu do nowej koleżanki oczywiście że jest prawdopodobieństwo że zaszłaś w ciąże teraz to nic nie wiadomo kiedy sie zachodzi w ciąże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie w długi weekend bo ja nie mam żadnych planów;/ nawet pomysłu trzeba gdzies wyjechać i zaszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem elix z owiecimia, więc to nie daleko, jkbys była uprzejma to bardzo prosze Cie o dane tej babki. bardzo chciałabym napotkac na swej drodze takiego ginekologa, ktory poswieci czas pacjentce, ten co do niego chodze nie narzekam, ale nie wiem jak to bedzie podczas ciąży czy wizyty będą tak samo trwały jak normalnie czy coś dłużej, hhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka,nie ma sprawy,ale uczciwie Cię uprzedzę,że też ma wady,tzn-jak zmienisz lekarza i na nią trafisz w szpitalu,to Cię oleje i jeszcze nawrzeszczy,ale i tak to mnie nie odstrasza,bo naprawdę angażuje się w prowadzenie ciąż swoich pacjentek. A ona pracuje na Wyspiańskiego. prześlę Ci link do opinii o niej,tu są też namiary na nią: http://www.znanylekarz.pl/19492/bozena-hryniewicz/ginekolog-seksuolog/bielsko-biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) Wpadam na chwilke sie przywitac :) U mnie zadnych nowości...okresu nadal brak,drugi dzien brania dupka...a mam brac 5 .Zobaczymy po 5 dniach. A lekarz mnie badał i mowił ze u mnie niby wszystko dobrze..cgyba jestem zzdrowa..ale cytologia do odebrania w srode..wtedy sie okarze... Dzieki Lolitka...ja ciagle sie łudze ze jednak jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. nie odzywam się ale regularnie Was podczytuję. ten miesiąc miałam wyjątkowo zakręcony. endokrynolog, ginekolog i tak w kółko. co 2 dni wizyta ale mam to już za sobą. porobiłam mnóstwo badan i musiałam iść z wynikami. na szczęście są w porządku. zmieniłam ginekologa i to był dobry wybór. już mi nie wmawia, że trzeba czekać do skutku tylko zaczyna działać. w tym cyklu miałam już monitoring i okazało się, że mam owulację książkową. to znaczy pęcherzyk rośnie i pęka samodzielnie. nie jest potrzebna żadna stumulacja. chociaż tyle wiem. za miesiąc znów usg i jak będzie dobrze, to robimy kolejne badania. myślałam, że cykle mogę mieć bezowulacyjne bo ostatnio bardzo krucho u mnie ze śluzem, ale na szczęście jest inaczej. co nie zmienia faktu, że muszę brać różne specyfiki na jego poprawę, bo inaczej bardzo trudno będzie zajść w ciążę. wiecie co moja poprzednia lekarka powiedziała mi, że mam nadżerkę i trzeba będzie się nią zająć. miałam się umówić na zabieg, oczywiście prywatny. nie ufałam jej zbytnio więc poszłąm do innego lekarza i on mi mówi, że żadnej nadżerki nie widzi... tamta babka chyba chciała mi wmówić nadżerkę, by mi ją potem prywatnie ,,usunąć" . przecież sama bym nie sprawdziła czy mówi prawdę. na szczęście coś mnie tknęło i czmychnęłam od niej jak najszybciej. jestem bardzo zadowolona z mojego nowego gieńka (obym tylko za szybko go nie pochwaliła.) pierwszy raz siedziałam w gabinecie ponad godzinę, zrobił mi usg, cytologię, rozrysował cały mój cykl i wskazał dni, w których działać i ile razy a w których sobie odpuścić by poprawić parametry nasienia. poza tym mam bacznie siebie obserwować i w okolicach owulki przynajmniej 2 razy dziennie zaglądać sobie w majty by nie przegapić sluzu płodnego. póki co jestem dobrej myśli, nie wiem tylko na ile mi tego optymizmu wystarczy. postaram się zaglądać do Was częściej i więcej się udzielać. Trzymam kciuki za wszystkie bo coś ostatnio mało dobrych wieści Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga:) Prosze meldować się częściej bo już myślałyśmy że wypisałaś się od nas. Dobrze że działacie, lada moment pewnie zaciążysz czego oczywiście Ci życzę:) Dobry lekarz to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) aga to świetnie najwazniejsze że zmieniłaś lekarza i jest ok kuzwa juz nie moge czytac i słuchac o tych lekarzach konowałach grrrrr a powiedz mi co masz na poprawe sluzu?? bo u mnie tez bardzo kiepsko zero sluzu płodnego po owu mam teraz dosyć duzo takiego białego a na gatkach robi sie żółty teraz mam go troche mniej ale tydzien temu mnie zalewało ale jest zawsze miałam sucho musze sie jutro zaopatrzyc w ten wiesiołek a to jest jakaś konkretna nazwa tego wiesiołka?? jutka może napisze brutalna prawde ale ja sądze że nie jestes w ciązy skoro testy wychodza negatywnie i lekarz mówi to samo nie nakręcaj sie bo sie wykończysz ale ja wierze że znajdą u Ciebie przyczyne tego że nie masz okresu dostaniesz okres a nastepengo juz przez rok nie zobaczysz tego Ci życzę ja sobie jutro kupie ten wiesiołek i zobaczymy czy mnie zaleje:P bo teraz przez ostanie 2 cykle zero sluzu płodnego a dwaprzedtem był a najlepsze jest to że jak miałam sluz to nie czułam bolu owulacyjnego a jak nie ma sluzu to go czuje no i co teraz??:P jak do sierpnia sie nie uda mam isc do gina na cytologie powiedział że mnie wspomoże:P cokolwiek to oznacza od popołudnia boli już mnie brzuch na okres zobaczymy co z tempka rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam bo czeka mnie teraz wyzwanie musze sie iść kąpać bo nie miałam czasu jak było jasno:P wypiłam piwo i do boju!!! :P dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula,mam brać Oeparol (wiesiołek) 3 razy dziennie po jednej kapsułce i witaminę B6 - działa podobnie ( dawkowanie takie samo jak przy wiesiołku). mam nadzieję, że zadziała :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) aga dzieki kupie sobie i będę łykać u mnie dzis 25dc wczoraj temp 37.1 a dzis 37.04 :P więc powolutku idzie w dół i brzuch mnie boli juz na okres halo jesteście??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia tak wysoka tempka moze swiadczyc o baby :) zycze Ci tego z calego serca! ja juz po odkurzaniu,praniu,maz obudzil mnie o 6,bo mu sie spac nie chcialo i wczesnie dzis dzien zaczelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale sie zmachałam:P cała chate od góry do dołu wysprzatałam porobiłam w kuchni bo dzisiaj mamy gości:) superburek jak nawet troszke spadła to spadnie w poniedziałek rano napewno będe miała 36,8 a w srode o 36,6 i okres nie ma co sobie filmów kręcić już sie tego oduczyłam nie teraz to za miesiąc czytałam ostatnio forum co laska dostała okres temp jej spadła testy negatywne a ona nadal sobie wkrecała że może w ciąży jest:P ręce opadają miłej soboty Wam laseczki zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie dzis ten wiesiołek:D przeczytałam na ulotce że również jest na obniżenie cisnienia a ja jestem niskociśnieniowcem 90/60 to jest najwyższe cisnienie jakie mam 70/40 też mi sie zdarzało mam nadzieje że mi nie obnizy cisnienia bo padne i zastanawiam sie czy go zacząć brac ale skonsultuje sie z moim lekarzem co wy na to?? bo sama nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! :) wreszcie mam chwile usiasc do kompa. wczoraj zaraz po pracy ruszylismy na zakupy, bo nam zapasy sie pokonczyly heh, kurcze ile kasy idzie na to jedzenie ojojoj, a potem wraca sie do domu i okjazuje sie ze nie ma co zjesc heh. zaszalalm troche z kosmetykami , i tak zawsze kupuje te tansze bo mam juz je od dawna sprawdzone i szkoda mi kasy dac np za glupi tusz do rzes 40-60 zł jak niektore znajome skoro ja kupuje za 6 zl i nie narzekam na niego :). a to stronka z fajnymi kosmetykami polecam je sa dostepne w drogeiach natura sama je kupuje i nie narzekam. http://www.sensique.pl/ ja kupuje zawsze tusz wydłuzajacy , puder brazujący, podkład matujący, kredke do oczu, cienie ale te w paletce p 6.99, szminki i akurat mi pasuja :) dzis mam 20 dc kusi mnie z zrobieniem testu ale musze poczekac jeszcze . wczoraj kuł mnie lewy jajnik tak lekko ale przez wiekszosc dania, dzis temp mam 37, 1 zostały mi jeszcze 2 tabletki potem 7 dni przerwy na ewentualny okres i nastepne opakowanie, no chyba ze sie udało zafasolkowac to juz go nie bede brała. dzis mam sluz taki przezroczysty jak plosny kurcze cos mi sie poprzestawialo czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Zaglądam od rana a Was jak nie było tak nie ma..... Hallo laseczki gdzie wszysstkie pouciekałyście:) u mnie dzis 4 dzien z dupkiem..jutro ostatni i czekanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×