Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

miałam 25mlu , co ma być to będzie, do czwartku muszę poczekać Jak zaszłam pierwszy raz to test wyszedł dopiero 2 dni po terminie @ więc mnie to pociesza ale wtedy to wiedziałam że jestem w ciąży tak poprostu a teraz to co miesiąc wyczekiwanie i doszukiwanie się objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baseńko no jakże bym mogła się nie stawić:):P Masz dosyć wysoką temp jak na 28dc :) HM.....HM.....HM....:P Czekam na wieści!!! Kiedy Basiula testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam termin @ i jak sobie pomysle o testowaniu to sie boje:P nie wiem czemu a jezeli chodzi o moj atemeprature to zawsze 2 dni przed mi spadała ostatnie cykle ale w pierwszym cyklu po odstawieniu anty rano mierzyłam miałam 37 a wieczorem dostałam okres wiec może sie powtórzy boli mnie brzuch jak na okres ale żadnych innych objawów nie zobaczyłam czuje sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?.........21.05. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9..........22.05.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie jutka1975...............35.............3........14.04.201 0...śląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam test w domu jak przed chwila go wziełam do ręki to mi się aż słabo zrobiło nie wiem czemu ja sie boje testy robić ostatni robiłam 3 miechy temu i miałam to samo czułam jak mi sie nogi miękkie robia poczekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek brałam wczoraj wieczorem pierwszą tabletkę...czuję się normalnie:) zobaczymy jak dalej.... Co do testów to ja mam to samo, też się denerwuję przed każdym jednym, chociaż rzadko robię, to normalnie przeżywam jak wariatka:) Więc Cię rozumiem...i trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co będzie wezme sie do jakiejs roboty to nie będe myslec bo od rana mam jakieś dziwne przeczucie z temperatura ostatnio mi spadała a jak sobie pomyśle ile ja imprezowałam w tym cyklu to juz wogóle słabo mi sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulek to że imprezowałaś nie ma wpływu więc się nie martw...nic się nie stanie:) Ale pogoda beznadziejna....głowa mnie boli od samego rana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula my w miare blisko mieszkamy więc nasz rejon chyba dzisiaj taki będzie pochmurny i deszczowy ale u mnie juz nie pada ale jest pochmurno wczoraj była burza dobrze że popołudniu a nie wieczorem jak bym sama była:P bo wierzcie mi czy nie schowała bym sie do łózka i przeczekała:P hahahahahahaha albo do szafy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek ta burza przyszła do nas wieczorem:) hehe....akurat na szkoleniu siedziałam pod oszklonym dachem (myślałam że ducha wyzionę!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam, bo Pauliśka już mnie wyciąga do koleżanki...pójdziemy póki nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Przeczytałam was od początku jakiś miesiąc temu i od tej pory śledzę was regularnie i jakos tak was polubiłam:) Myślałam że może nie będę musiała się do was przyłączać no ale za pierwszym razem nic nam nie wyszło niestety więc pomyślałam że może z wami będzie mi raźniej:) mam 24 lata mieszkam w Szczecinie mam 7-letniego synka (tak troszke sie pospieszylismy za pierwszym razem) i teraz staramy sie o drugie dziecko. Uznaliśmy że moment jest właściwy:) Samochód jest, dom jest, kończymy studia. Misiek ma niezłą pracę. Więc sie zabraliśmy do roboty 2 tygodnie temu ale nic z tego nie wyszło:( U was tez widze od dłuższego czasu żadnych dobrych wieści nie ma ale mam nadzieje że już nie długo... NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9..........22.05.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie jutka1975...............35.............3........14.04.201 0...śląskie ewka4127...............24............1..........19.05.2010..zachpom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka witaj:) z nami jest fajnie;) życze powodzenia:) dziewczyny no więc zrobiłam test bo nie wytrzymałam i zobaczyłam dwie grube wyrazne krechy!!!!! jestem w ciąży!!!! i tego Wam życzę z całego serca mam nadzieje że zaczełam dobrą passe i teraz będzie z górki trzymam za Was mocno kciuki termin wizyty mam na 17 maja jestem jeszcze w takim szoku trudno mi w to wszystko uwierzyć Wierzę że Wam sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde kobieto tak sie cieszę!!!!!!!Wreszcie którejś się udało :) Super,super,super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje basiulka :) obys zapoczatkowała dobrą passe na naszym forum. dajesz nam wiare i nadzieje ze sie uda moze. tylko nas nie opuszczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jaka dobra wiadomość :) Gratulacje Basiu :) Jednak ta podwyższona temperatura to było TO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje laseczki;* mam nadzieje że wszystko będzie ok ja Was opuścić chyba zartujecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać, że TSH mam dobre - wynik 0,84, więc wszystko jest ok :) Do kontroli do endokrynologa znowu za 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestem szczęśliwa i zszokowana dziewczyny Wam też sie uda:* dziewczyny a stosuje któraś wiesiołek bo ja sobie kupiłam żeby brac od nastepnego cyklu bo wogóle sluzu płodnego nie miałam a jednak sie udało w owulacje tez nie było staranek bo miałam bardzo bolesna więc jak ktos chce wiesiołek to wysle dajcie znac tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×