Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ja codziennie dawałam czadu:P po okresie do 12dc bo w 13miałam chyba owulke bo mnie strasznie bolało i nie myslałam nawet o tym mąż bardzo szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje basiula:) rozumiem że rozpoczynamy dobrą passę wiosenna mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka kochana Ty moja gratuluje Ci z całego serduszka, Ty dobry nasz duszku:) kiedy my doczkemay tego momentu:) super super super:) i powiem Ci ze masz szansę na dziewuszkę:) skoro w owu nie wspólżyłaś;) jeszcze raz gratuluje i mam nadzieje ze zaczęła się u nas na forum dobra passa:) satyna, no co Ty, daj spokój, nie odpuszczaj sobie, szkoda tak po prostu poddać się. już niedługo dolącze do Ciebie i będziemy sobie wzajemnie kibicować:) jesli tylko masz ochotę. ja startuję od czerwca, za mną 4 próby. zostan z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu!!!!!GRATULACJĘ!!!!!!!!!!!! A ja się Wam pochwalę,że mam synka!!!! :):):):):):):):) Z maleństwem wszystko dobrze :) przez 3tyg główka urosła mu o 3cm!!! Łożysko pięknie wykształcone i koniec z luteiną :) Mały nie chciał za bardzo pokazać swoich atrybutów,ale dzielna pani doktor udało się go podglądnąć od tyłu,jak miał rozstawione nóżki :):):) Widać było wszystko - oczka, nosek, usta, rączki, nóżki, pupę, klejnoty, pępowinę :) Najwięcej naoglądaliśmy się jego główki :) chyba chciał pokazać,jak pięknie ma rozwinięty mózg :) No i mam zapewniony kolejny miesiąc słodkiego leniuchowania :) Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Basiu!!! :) strasznie się cieszę! Oby teraz się ciąże posypały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrażenia zapomniałam przywitać się z nową koleżanką ! Ewka,witam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix ale super gratuluje:* i ciesze sie że wszystko w porządku:) a marzyliście chyba o synku nie?? satyna może lepiej jak zaczniesz brac tabletki bo Ty chyba sama nie wiesz czego chcesz i oczekujesz nie napisałam tego złośliwie tylko szczerze dziękuje Wam jesteście kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy i widzę że takie emocje mnie ominęły. BASIULKA SERDECZNE GRATULACJE!!!!! Dałaś czadu;) Teraz życzę spokojnych 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brzuch boli dość mocno i pewnie @ jutro przyjdzie, już ma wkur*a na wszystko więc chyba nic z tego w tym cyklu:( Mówi się trudno żyje się dalej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wpadłam sie przywitac :) Zaraz zmykam pod kołderkę.... Liczę na kolejne nowości dziewczynki :) która nastepna???:) U mnie sie nie zanosi na nic okresu nadal brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:* ale dzis slicznie będzie:) gucci przykro mi jak nie wyjdzie w tym cyklu bardzo mi dziewczyny jest przykro jak Wam nie wychodzi ja mam cały czas nadzieje że jeszcze troche i wszystkie będziecie w ciąży ja Wam troche energii wyśle mnie w nocy brzuch bolał ale nie jak na okres tak troche inaczej nie spałam pół nocy z wrażenia a męzus na mnie mówi mamunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Tak,marzyliśmy o syneczku :) chodź dla mojego męża to było tylko potwierdzenie oczywistego :D ja też miałam przeczucie,że będzie chłopczyk,ale wiadomo,inaczej jak to lek potwierdzi :) przynajmniej już mogę szaleć z ciuszkami :) Satynka, widzę, że jesteś zrezygnowana brakiem efektu :( nie poddawaj się tak łatwo! Może zrezygnuj ze starań,ale po co zaraz zacząć brać tabletki? Może po prostu odłóż starania,ale nie jedź tabletek. Pewnie jak nie będziesz o tym myśleć,to się uda,nawet nie będziesz wiedziała kiedy :) Żyj i ciesz się życiem :) no i oczywiście seksem,bo jak będziesz w ciąży,to już nie będzie takiej swobody i dzikości :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Basia, mi mąż mówi zawsze:"Matką będziesz!",ale to tak pół żartem, jak mam jakiś głupawy pomysł,albo jak go zaczynam molestować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek serce!!!! Po raz kolejny Gratuluję!!!! Wreszcie coś się rusza na naszym topiku!!!! Ps. Witam nową koleżankę!!! Ewka Hello!!! Elixx gratuluję synusia!!!! Bałam się że mój M zabierze laptopa do pracy, ale na szczęści zostawił...tylko kręcił się już od rana przy nim i mnie przeganiał, bo cos tam kopiował na przenośny dysk. Ale grzecznie mu schodziłam, żeby mi tylko tego lapka oszczędził:P No i udało się!!!! Dziś będzie piękna pogoda!!!! Dobrze bo wybieramy się z Pauliskiem na urodzinki do jej ukochanego Arusia:P A to spory kawałek, więc pogoda sprzyja:) Kawka już u mnie gotowa!!! A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja już swoja wypiłam zrobiłam sobie teraz herbatke a pogoda dzis cudowna i tak ma byc cały czas super:) a twoja córka ma już chłopaka?? super:D to będzie dziś zabawa:) jak tam po clo?? odczuwasz jakies skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień z clo... w dzień się czuję całkowicie normalnie ale wieczorem tak ok 1 godziny po połknięciu tabsy zaczyna się....tzn. czuję że zasnę zaraz na stojąco i to się pojawia tak nagle, kręci mi się w głowie, jakbym coś wypiła...i tyle Zeby jakoś to dokuczliwe było to nie.... Więc ogólnie na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyjeżdża:(:(:(:(:( Ale nie wie jeszcze kiedy....dostanie telefon i za 10 dni od tel wyjazd...może zdążymy poćwiczyć na clo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×