Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ale zgodnie z Waszymi zaleceniami wybrałam sie do gin i stweirdził posc... jestem zalamana :( juz teraz wszystko sklada mi sie w jedna calosc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolargol najważniejsza jest dobra diagnoza i leczenie, napweno się uda:) Izulku biedy Ty to masz przeboje, dużo zdrówka dla Twojego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jestem juz w domu 2 dni bylam w szpitalu..ma ponoc lojotokowe zapalenie skory dostalam masc cholesterolowa... mial kaszel paskudny naszczescie jakos sie [polepszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 12. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............10............. . .27.11.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........8.................29 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............5...............31.1 2.2010.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle to samo;( kiedy wkocze do tej tabelki poniżej? NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 12. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............11............. . .23.12.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........8.................29 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............4...............08.1 2.2010.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 11dc, trzeba działać, kolejny cykl, kolejna szansa. mąż pojedzie na badania na przeciwciała, chciałabym się upewnić ze na pewno jeśli chodzi o niego to wszystko jest ok. Dziewczyny czemu to tak jest, dlaczego tak ciężko o dziecko? na okrągło widze słysze że ktoś w ciąży, komus urodziło się dzieciątko, a my kiedy? czas tak szybko leci, chciałabym bardzo zebyśmy mieli dziecko jak najprędzej tak jakoś smutno tylko we dwoje, póki co mamy zajęci, budujemy się, ale jak już będziemy na swoim to nie wyobrażam sobie abyśmy dalej byli we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Lolitka spokojnie, trzeba poczekać. Nie myśl ciągle o tym. zajmiesz się urządzaniem domu to odciągnie twoje myśli. DZiecko pojawi sie w odpowiednim czasie, a nie wtedy niestety kiedy byśmy chcieli. Ściskam i trzymam kciuki za prezent na święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc,,chociaz sie przywitam,,,czytam was codzien ale cos sie nie kreci...siedze w domku i nudze sie ggdzie sie wszystkie podzialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30.................03. 01. 2011.....pom. lolitka.....................25............11............. . .23.12.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........8.................29 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............4...............08.1 2.2010.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Nie odzywalam sie bo bylam kilka dni w szpitalu mialam cholernie nogi spuchniete ale wyniki i reszte mam ok nogi juz ładne i mnie dzisiaj wypuścili:) kurcze mialam miec imprezke imieninowa a tu do szpitala w ten dzien poszlam ale jakos przezylam nie nawidze szpitali poznalam fajne babki:) od jutra zacznie mi sie 36 tydzien ale na szczęscie wszystko mam w srodku pozamykane za rowny miesiac mam termin mam nadzieje że wytrzymam do tego czasu:) mam miec diete wysokobiałkową i unikac słodyczy nawet w szpitalu pół kilo schudłam szał normalnie:P:):) Izunia dobrze że juz lepiej z małym:) lolitka ale super że sie budujecie:) nie martw sie będzie wszystko dobrze doczekacie sie maleństwa:) całuje Was wszystkie :* i piszcie co u was bo szału na forum to nie ma hehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Basiula! Juz sie zastanawiałam czy u Ciebie wszystko w porzadku, bo zwykle sie odzywasz a tu cisza. Jejku to juz tylko miesiac, ale fajnie. No i wszystkiego najlepszego, spóźnione ale szczere imieninowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytam was codziennie ale jakoś nie mam co pisać.Dziewczyny ja za was trzymam kciuki żeby wam sie udało i były te 2 kreski na teście ;-) ostatnio mniej tyje na miesiąc 1kg super a przedtem 5,5 maskara kupiłam już wózeczek Mutsy beżowy ... teraz tylko po świętach łóżeczko no i ubranka zacznę kupować ale nie za dużo b nie warto... święta już nie długo czas kupowania prezentów muszę coś moim bratankom kupić a mam ich 3 i małą bratanice wiec mały wydatek jest';-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka to już za miesiąc, uwierzyć nie mogę:) ale szczęśliwa musisz być::)) od początku kiedy zaszłaś w ciąże i napisałaś nam czytałam Twoje wypowiedżi i nie mogę uwierzć jak ten czas szybko leci, wydaje mi się jakby to było ze 3 miesiące temu:) ciesze się bardzo razem z Tobą. super że z nóżkami unormowąło Ci się, ale z drugiej strony taki pobyt w szpialu czasem dobrze zrobi, napewno porobili dodatkowe badania a i uspokoić się można:) trzymam kciuki za Was kochne przyszłe i obecne mamuśki, dużo sił i wytrwałości:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
czesc dziewczyny cisza na forum. Lolitka jak twoje działania? Gucci ściskam Cię i trzymam kciuki za następny cykl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka jestem bardzo szczęśliwa ale bierze mnie ostatnio paniczny strach przed porodem tak sobie mowie że za miesiąc bedzie po że dam rade ale to jest silniejsze odemnie myśle juz o świętach zamiast się cieszyć tą całą atmosferą którą uwielbiam to ja sie boje porodu:( i na każdym kroku sobie o tym przypominam i nie wiem co mam robić jak sobie tłumaczyć że muszę wziąść sie w garść i że nikt za mnie nie urodzi a ja mam nadzieje że to będzie jak najpozniej brak słów;/ chyba mam za mało roboty:P syndrom wicia gniazda u mnie zanikł ale na całe szczęście wszystko mam dla młej gotowe tylko torby do szpitala nie mam spakowanej i wcale jakoś mi sie nie spieszy zeby ja spakować mam nadzieje ze to chwilowy kryzys koniec marudzenia co tam u Was piszcie dziewczyny nasz topic nie długo będzie miał roczek nie możemy pozwolić żeby umarł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci kurcze nie zuważyłam że dostałaś okres przykro mi bardzo:( aż wstyd pisać takie głupoty ze panikuje przed porodem przytulam Cie mocno i mam nadzieje że nowy rok przyniesie niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaŁ
Hej widzę, że nie jestem sama, która się stara... Ja swoje starania zaczęłam zaraz po ślubie czyli od jakiś dwóch lat. Niestety tylko raz miałam podejrzenie ciąży.. test wykazał drugą słabą kreskę, test z krwi wynosił 139... niestety nie długo jednak mogłam się cieszyć po dwóch dniach bhcg wynoisło już 108... samoistne poronienie... juz prawie rok po tym a ja nadal nie jestem w ciąży.. Lecze sięja ponieważ mąż ma dobre wyniki.. ja niby też .. brałam bromergon podwyższona prolaktyna ale już jest ok.. kończe ostatni cykl z clo.. w styczniu mam mieć sprawdzaną drożność... ale wiecie co ja już nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ MARZENKO:) WITAMY SERDECZNIE:) JA TEŻ OD PONAD ROKU STARAM SIĘ A CZY ROBIŁ MĄŻ BADANIE NA PRZECIWCIAŁA< JAKIE BADANIA ROBIŁ ŻE STWIERDZONO ZE Z MĘŻEM JEST W PORZĄDKU, PYTAM BO MÓJ MAŻ MIAŁ ROBIONY SEMINOGRAM, BYŁ U UROLOGA, Z BADAŃ WYSZŁO ZE WSZYTSKO OK. ALE NIE WIEM DLACZEGO JAK MAIAŁAM ROBIONY TEST PO STOSUNKU TO JEDEN WYKAZAŁ ŻE PLEMNICZKI SĄ A DRUGI TEST PO MIESIĄCU ZE WOÓLE NIE PRZEDOSTAŁY SIĘ W KIERUNKU SZYJKI, TZN ŻE SĄ AMRTWE, ALE SKORO WYNIKI MĘŻA WYSŻŁY OK, NIE WIEM SAMA. MĄŻ BĘDZIE ROBIŁ JESZCZE BADANIE NA PRZECIWCIAŁA PRZECIWPLEMNIKOWE (TEST MAR NA IGG). A UMNIE NIC CIEKAWEGO, 2 OSTATNIE CYKLE MIAŁAM Z CLO, OWULACJA RZEKOMO ZE BYŁ, CZUŁAM BÓL BRZUCHA, ŚLUZ, BÓL PIERSI, WZROST TEMP (WSZYTSKO TO OK 14 DNIA CYKLU) TERAZ MAM PO TYCH DWÓCH MIESIĄCACH Z CLO PIERWSZY CYKL BEZ CLO I COŚ MI SIĘ CHYBA ROZREGULOWAŁO. DZIĆ18 DZIEŃ CYKLU, ANI ŚLUZU, ANI SKOKU TEMP, ANI BÓLU BRZUCHA ANI PIERSI, NIC:( STARANKA NA OKRĄGŁO SĄ, DZIEŃ W DZIEŃ, CZASE TO NAPRAWDĘ TAK Z PRZYMUSU, ZEBY NIE OMINĄC TEGO DNIA NO I TEŻ CIĄGLE PRZEKŁADAMY TERMIN BADANIA MEŻA NA PÓŹNIEJ BO MUSI BYĆ PRZED BADANIEM 3-5 DNI ABSTYNENCJI A TU CIĄGLE OWULACJI NIE MA. DZIEWCZYNY CZY WY TEŻ TAK MIAŁYŚCIE PO CLO? MARZENKA A SKĄD JESTEŚ, GDZIE BĘDZIESZ MAIŁA ROBIONĄ DROŻNOŚĆ, PRYWATNIE CZY NA NFZ, CZYTAŁAM TROCHĘ O TYM, BOJE SIĘ BÓLU TROCHE(BO WIEM ŻE JEST TROCHE BOLESNE) ALE COŻ, CZEKAM NA WYNIKI MĘŻA I BĘDĘ BIEC DO GINEKOLOGA,ŻEBY DALEJ DZIAŁAĆ). MARZENKA JA DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM TEŻ CZASEM SIŁ BRAKUJE;( ALE CO ZROBIĆ, ALE SIĘ ROZPISAŁAM, WRACAM DO PRACY, MIŁEGO DZIONKA KOCHANE A TY BASIULKA GŁOWA DO GÓRY, ZAZDROSZĘ CI TEGO STANU, TEGO ZE ZA MIESIĄC BĘDZIE JUŻ DZIDZIUŚ, DZIEWCZYNO O TYM MARZY TYLE KOBIET, NAWET TEN BÓL PORODU BY MNIE WOGÓLE NIE RPZERAŻAŁ, ŻEBY TYLKO SIĘ UDAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Marzenka witamy serdecznie:) Lolitka to nie jest tak jak myślisz w ciąży a w szczególności pod koniec wariują hormony jest juz ciezko nie możesz sie schylic wyprostować prostych czynnosci wykonać ogarnia Cie strach bo przeciez zaraz zostaniesz matka jeden dzien płaczesz bo Ci zle bo nie możesz wykonać prostej czynności spać w nocya drugi latasz po schodach bo masz tyle energi i nic Cie nie boli i nie ma tu nic do tego czy bardzo chcesz dzidziusia czy nie bo przeciez ja bardzo tego pragnełam jak Wy ale tak juz jest mam nadzieje że sie wkrótce o tym przekonasz:) Monis fajnie że juz tak nie tyjesz ja juz mam 26kg na plusie:P więc jak mówiłam do 30kg dobije w szpitalu nikt mi nie wierzył że tyle przytyłam musiałam ksiazeczke ciąży pokazywać ale teraz przyrost wagi juz nie jest taki duzy bo też miałam 5 kg na miesiąc jak ty wczesniej. Ewcia a co tam u Ciebie juz wiesz co masz w brzuszku?? piszcie dziewczynki miłęgo dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Lolitka 85 , ja jestem z Ostródy a leczę się u dr Walentynowicza prywatnie i jest on ordynatorem szpitala w Iławie, lekarz godny polecenia.. i to on dał mi skierowanie na te badanie.. pytałam się ile to kosztuje i powiedział, że to w ramach NFZ.. A co do dalszych badań męża to lekarz kazał się wstrzymać i zrobić najpierw moje kompletne badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia26Olecko
Hej dziewczynki Zazdroszcze wam że wy liczycie kilogramy a my ciągle starania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
hej, dziewczyny starające się o dziecko jeżeli miałybyście ochotę porozmawiać o staraniach, ale trochę bardziej prywatnie, bo z tego co zdążyłam zauważyć, bardzo czesto Nasz problem jest na Kafe wyśmiewany to piszcie na mojego e-maila a ja podam Wam adres na super forum gdzie piszą dziewczyny z tym samym problemem co MY. Czekam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
dziewczyny podaje e-mail, bo ten który się wyświetla przy koło nicu jest nie aktualny kasiaitomekz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc jestem w szpitalu znow z małym.kaszel sie pogorszył miał dusznosci.piec razy mu krew pobierali nie wyszla krew i znow z gruba igła przyszła z palca..mały płakał a ja z nim...wyszło ze ma mało białych krwinek nic nie rozumiem jutro obchod to sie dowiem.jestem padnieta oczy mi leca...a jestem z nim sama.nikt mnie nie zmieni w nocy a pospałabym chwile...nie mlge czytac niestety postow bointernet mam w telefonie i nie chce całej strony mi wyswietlic...ale chociaz pisac moge do was...jestem w zdrojach szczecin...fajny szpital dobre jedzenie pokoje super z łazienka i prysznicem...poł domu sobie przywiozłam jak w hotelu mam...ale serce boli jak mały płacze...pomodlcie sie za nas prosze bo leki nic nie daja...a modlitwa czyni cuda...jak sie zasluzy tylko ja sobie naskrobałam i moja nie wystarcza...pozdrawiam was i dopiero jak wejdziemy na nastepna strone to wyswietli mi pierwsze pare postow na 231stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jak mi przykro:( biedny synus mam nadzieje że znajdą przyczynę i że to nie jest nic groznego trzymaj sie kochana dużo zdrowia i siły Wam zycze będzie dobrze musi byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( dawno nie zaglądałam a tu same złe wieści:( Dziewczyny @ dostały:(:(:( izulek w szpitalu:( trzymam kciuki żeby było dobrze i na pewno będzie:( Basiula przestraszona :( No i mamy nowe koleżanki:) niby fajnie bo sie można wesprzeć ale jednak kolejna osoba ma ten sam problem co większość dziewczyn tu. Mi wyszło dość szybko więc nie napiszę że większość z nas bo ja jednak też się stresowałam i przeżywałam że nie ma tych dwóch krech ale tylko przez 2 cykle a za trzecim zobaczyłam 2 kreseczki:) A wy kochane tyle czasu już czekacie. Tyle nerwów wylanych łez, testów, zawiedzionych nadzieji:( Ja Was podziwiam na prawdę twarde jesteście ja bym pewnie nie dała rady:( Głowy do gory kochane ja za was trzymam kciuki i do cholery przecież w końcu musi sie udać!!!!! Basiula ja cie już niestety rozumiem:( Tzn stety i niestety. Bo każde niedogodności ciąży przybliżają mnei do przytulenia mojego bejbika ale jednak jak nie można spać a ja zasypiam o 21.30 wstaje o 2-3 w nocy zasypiam znowu koło 5 a budzik mnie budzi o 6.30 no to też nie jest za wesoło. Jak sie nie mogę przekręcić z boku na bok, poodkurzać, odśnieżyc sobie podwórka i przejść normalnie do furtki, prasuję na 10 rat no to sie czuje jak kaleka a przeciez mowią że ciąża nie choroba. wiem że wszytskie dziewczyny na dzień dzisiajszy życie by oddały żeby być w tym stanie co my ale jak juz beda to też będziecie moje kochane narzekac bo to po prostu jest męczące. Ruchy też fajnie fajnie bo dzidzie czuje się i wiem że wy byście chcialy poczuć to samo tylko że jak mnie dzisiaj alien od 2 do 3.30 nawalał cały czas po wnętrznościach bo się skubaniec obrócił juz głową na dół i szaleje i wszytsko mnie boli do teraz a skóra to aż mnie zaczęła piec bo sie tak wyciągał że myslałam że mi peknie no to też przyjemność to średnia:) Ale wszytskie się już neidlugo przekonacie o urokach i wadach posiadania obcego w brzucholu:) I nie Basiu wciąż nie wiem co tam siedzi;) może na świeta bede u cioci to mi zrobi usg. Ale teraz to mi sie nwet nie chce wiedzieć co to bedzie tylko M naciska więc pewnie zapytamy. Ja bym chciala niespodziankę przy porodzie choć zawsze myslalam że będę chciała wiedzieć jak najszybciej:) ehh sie rozpisałam... chyba mam dzis słaby dzień dziewczyy bo strasznie marudzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Basiu co do mojej wagi tak rzeczywiście teraz mniej przytyłam bo 1,50 kg na miesiac a wczesniej 5,50 no ale waga jest 13 kg do przodu czuje sie jak wielki wieloryb .....masakra a obrócić sie w nocy to wyczyn '-) i czasem sie czuje jakos bez emocji bez sił na nic nie mam ochoty .... nie wiem czy tom ta zima tak na mnie wpływa .Martusia sie wierci cały czas nawet w nocy ... bo mój sen to też wyczyn jak chce mi sie spać to nie moge i tak usnac no moze o 2 w nocy potem sie budze do wc a potem zasypiam ale co tam i tak obudze sie o 7 i dalej juz nie spię ... A tu dopiero 23 tydzień masakra ....juz bym chciała kwiecien i miec ta moją malutką istotkę przy sobie ..... Zobaczycie dziewczyny jak same za chwile będziecie miały 2 kreseczki ;-) ja wam tego z całego serducha życze ....niech ten nowy rok będzie łaskawy w małe istotki hi hi hi .... podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia marudz sobie w końcu mamy prawo nie?:) czasami zastanawiam sie jak by faceci byli w ciąży jakie by mieli przywileje:P:) Monis zobaczyłam w moją karte ciązy to w 22tygodniu miałam + 12kg heheeh nie przejmuj sie tym będziemy chudły;) i będziemy sexy laseczki:) śliczne imię masz dla córci moje typy to właśnie Martusia Izunia i Agniesia uwielbiam imiona dziewczęce co można zdrabniać jak bym ja miała dla mojej wybierać to była by Izunia:) raczej hehehe ale mój mężuś wybrał Sandrusie na początku średnio mi sie podobało a teraz nie wyobrażam sobie dać inaczej niech ma:) hihih mówie do brzuszka Sandiś i Sandruś:) czasami Sandrusiek:) dzisiaj czuje sie dobrze nie mówie już o nocach bo to jest koszmar ale tak musi byc od kilku dni czuje kłucia w dole brzucha w okolicy jajników bardzo to nie przyjemne dziewczyny gdzie wy sie podziałyście chyba do świąt sie szykujecie ja wczoraj byłam z mężem na zakupach kupiliśmy prezenty nawet szybko nam to poszło:) Izulek jak tam synus?? całuje Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×