Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
jak Bóg da dziecko to da i da na dziecko..potem mozesz nie zajsc....i nie jest powiedziane ze jak zaczniesz sie teraz starac to zajdziesz odrazu...moze to potrwac miesiace a nawet dluzej... milo ze nas odwiedzilas... zawsze sie uklada...wiesz za becikowe kupisz najpotrszebniejsze rzeczy moze rodzina pomoze ... w sumie ja bym sie zaczela starac..34 lata to nie mało...a przeciez chcesz wychowac dzieci i doczekac wnuczat...moje znajome nie kazda miala dobra sytuacje i jakos sobie radza...i nigdy nie chcialy by cofnac czasu do czasow bycia samotnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
i jeszcze jedno...masz meza to jest wasze wspolne zycie...nie ma czegos takiego ze jak bedzie dziecko to go obciazysz...to na nim tez spoczywa obowiazekzapewienia wam tego co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej Dziewczyny dzis juz koncza sie moje dni płodne całe te dni starałam sie z chłopakiem:) po stosunku miałam noggi u góry tak jak mówiłyście ale po jakims czasie czułam jak wypływa zemnie....:)czy to normalne czy nie doszło może do zapłodnienia i po ilu dniach moge zrobic test zeby miec pewny wynik...mam nadz ze pozytywny:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
widzialam wlasnie..super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* Dzisiaj wyszłam ze szpitala :) jak Wam pisałam w nocy odeszły mi wody co sie okazało że to nie były wody bo miałam stan wód sprawdzony mógł to być czop w postaci płynnej mniejsza z tym zostałam w szpitalu cały dzień nic się nie działo ale wieczorem we wtorek powoli mnie brało całą noc nie spałam chodziłam albo siedziałam na ktg było widać że sie zaczyna miałam miec od razu cesarke ale lekarz stwierdził że spróbujemy naturalnie no więc od 7 rano byłam na porodówce o 8 rano przebili mi wody i się zaczeło jednak rozwarcie postępowało powoli kiedy osiagneło 7 cm a mała nie weszła w kanał rodny zadecydowali o cesarce kiedy dostałam znieczulenie w kregołup od razu poczułam ulgę i za chwile była malutka na świecie potem zaczął sie koszmar po cesarkowy hehe ale nie ma co narzekać malutka jest zdrowa i bardzo kochana mam problemy z piersiami a dokładnie z sutkami ale odciągam pokarm i jest lepiej dzisiaj czuje sie juz dobrze:) jestesmy w domu a mała spi spi spi:) dziekuje że trzymałyści za mnie kciuki całuje Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja dopiero jak mialam 7 cm rozwarciam pozulam pierwszy bol,przebili mi wody plodowe i maly tez nie chcial wejsc w kanal rodny..kazalimi sie polozyc na lewym boku zeby mu pomoc i myslalam ze z bolu umre w tym momencie ....po 45 minutach urodzilam...o cesarce nie bylo nawet mowy...ale ciesze sie ze juz jestes w domku..teraz przez pierwsze 2 miesiace bedzie czesto spala....sciagaj pokarm bo zapalenie piersi to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski jakos dziwnie sie dzis czuje....:( wczoraj byłam na imprezce ale jakos tak bez szalenstw. Jakos zle sie czułam..po powrocie do domu raz zwymiotowalam...potem juz ok. Od rana boli mnie dół brzucha a w zasadzie obudzil mnie ten bol . jak na okres ale jakos inaczej... Zastanawiam sie jak szybko mozna miec jakies objawy ciazy Okres miałam 15 grudnia ale wiecie ja to mam roznie .Staranka były 20.12 , 24,12 , 26.12 , 30.12 , 7.01 myslicie ze jakies szanse sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski jakos dziwnie sie dzis czuje....:( wczoraj byłam na imprezce ale jakos tak bez szalenstw. Jakos zle sie czułam..po powrocie do domu raz zwymiotowalam...potem juz ok. Od rana boli mnie dół brzucha a w zasadzie obudzil mnie ten bol . jak na okres ale jakos inaczej... Zastanawiam sie jak szybko mozna miec jakies objawy ciazy Okres miałam 15 grudnia ale wiecie ja to mam roznie .Staranka były 20.12 , 24,12 , 26.12 , 30.12 , 7.01 myslicie ze jakies szanse sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek u każdej kobiety inaczej z tymi bólami na sali ze mną laska leżała co miała 7cm rozwarcia i nic nie czuła ja czułam masakre:P a miałam cesarke bo przez 4h nie zeszła wogóle duży dzidzius i nie miałam odpowiednich wymiarów bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka szanse są spore ale biorąc po uwagę Twoje nieregularne cykle to nie wiadomo kiedy ta owulacja była. Poczekaj jeszcze kilka dni z testowaniem, ja polecam mierzenie temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jutka kochana...nie ma co sie nakrecac bo rozczarowanie bedzie wieksze...a za to jaka radosc jak niespodziewanie dwie kreseczki...szanse sa zawsze! ale czestonam sie wydajew ze cos czujemy ze sa objawy...a najczesniej ich po prostu nie ma..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ja sie po prostu na tym nei znam dlatego nic nie rozumiałam a nie dlatego że chaotycznie napisałaś:) jutka wiesz że szansa jest zawsze:) ale nikt nie powie że jesteś w ciąży bo kochałaś się w dni płodne:) chyba nikomu na tym forum nie zaskoczyło za pierwszzym razem a przecież wszystkie się staraja obliczają i zawsze nam się wydaje że "dziwnie się czujemy" niestety trzeba czekać:):):) nic innego się nie poradzi:) a następna do porodu to ja chyba z tych aktywnych forumowiczek bo ktoś był przede mną ale ta osoba sie już nei udziela :):):) potem monia z tego co pamiętam:) ja mam termin na 28 luty z miesiączki z usg 25:) nie wiem na który termin się nastawiać bardziej wiadomo wyjdzie jak bedzie chciało ale zaraz wam wkleję z innego topiku jak odszukam przebieg mojej ostatniej wizyty u lekarza to hmmmm no nie wiem co o tym mysleć:/ a kto testuje następny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinaxxx nikt ci nie powie co robić chyba musisz to sama z mężem ustalic. ja osobiście nie jestem z tych osób które powiedzą "jakos to będzie". musisz sobie sama przekalkulować zyski i straty. Ja uważam że nie sztuka sobie dzieci narobić "bo się chce" a potem nie ma co do gara włożyć. Dzieci brudne osmarkane bez opieki bo nagle trzeba zasówać na 3 etety i nie ma dla maluszka czasu. a jak chce jechać na kolonie to mu sie mówi " mama nie ma pieniędzy". ja bym przynajmniej takiego dzieciństwa nie chciała. więc jak bym byla na twoim miejscu to bym rpzekalklulowała wszystko bo jak długi są nie olbrzymie i na dłuższą metę masz jakąś perspektywę że z nich wyjdziesz no to ok. Ale jak masz do spłacenia nie wiem no 500 tysięcy a zarazbiasz 2000 zł no to może byc nie za kolorowo za jakis czas. Jest jeszcze rodzina może ci pomoże. no nie wiem skalkuluj to jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a to przebieg mojej ostatniej wizyty usg bo jeszcze mam taka normalną:/ to że jestem rozczarowana to mało powiedziane. Myslałam że mi powie na kiedy się na poród nastawić, jakiej wielkości jest dzidzia czy się nastawić na poród w terminie czy nie, czy na naturalny czy może jest źle ułożone.... no same zobaczcie:/ tak przebiegła moja wizyta: badania trwało hmmmmm może koło 3 no 4 minut:/ jak wysiadałam z auta była 12.27 bo spojżałam a jak doszłam do samochodu spowrotem była 12.34:/ lekarz: proszę się położyć ja: mam ściągnąć buty? bo błoto jest na dworze nie chce pobrudzić leżanki. lekarz: nie wiem jak Pani chce ma mi Pani brzuch pokazać. ja:no to ściągnę ja: mogę zobaczyc ekran? lekarz: nie bo mi wtedy bedzie niewygodnie. ten sprzet się tak nie obraca. ja: aha:/ ja: wszystko w porządku? lekarz: tak tak ja: widac czy to chłopiec czy dziewczynka? lekarz: nie ja: ale nie widać czy Pan doktor nie widzi czy się źle ułożyło bo by mi zależało żeby się dowiedzieć. lekarz: nie widać. ja: a ile mierzy waży?? lekarz: nie powiem Pani ile mierzy to sie okarze po porodzie a waży hmmmm a w którym Pani jest tygodniu? 34 leci chwila ... to cos koło kilo osiemset pięćdziesiąt. ja: czyli moge sie spodziewac porodu naturalnego w terminie ?? lekarz: tak ja::/:/ WTF?? (nie powiedziałam tego cozywiście tylko pomyślalam). lekarz: dziękuje. ja: dziekuje Panie doktorze życzę miłego dnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 22. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........9.................04 .02.2011 .. . PL Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............6...............04.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN trzeba zaktualizowac. Basiula jak będziesz mieć czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Ewka rzeczywiście dużo sie nie dowiedzialas. taka jest państwowa służba zdrowia. Olewka totalna, ma cie w d. zaraz rodzisz a on nie rozpozna płci, nie zmierzy..... każdą torbiel można zmierzyc na usg, a co dopiero w pełni wyksztacony płód. ja do gina tylko prywatnie. pewnie koleje duże są państwowo i dostać sie nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aktualizuję bo mi się daty pomyliły i usuwam osoby które od wieków się tu nie pokazaly, jakby co to zawsze można od nowa się zapisać:) NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 02. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. jutka1975...............35............9..................15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........9...................04 .02.2011 .. . PL Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp victoria0424...........24............6..................04.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3.................0.6 .12.2010.....mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co u Loonah, pisała ostatnio we wrześniu przed swoim weselem a potem znikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah to chyba nigdzie sie na kafe nie udziela bo jej nie "spotykam" że tak powiem:) Bo razem byłyśmy w lutówkach zapisane ale tam też się tylko wpisała na początku ciąży:) Ja teraz w marcówkach pisze ale do lutówek też zaglądam dość często i Loonah tam nie widziałam:) no a wizyta porażka jakas. ja u neigo chodziłam tylko na kontrol co miesiąc a na usg na przyziernośc i na połowkowym byłam prywatnie u niby to najlepszego gina od usg w Szczecinie( czytaj za usg 350 zł:D:D:D) a teraz mówię w dupie już jakby było nie tak z dzieckiem jakby chore no to i tak po ptakach kochać tylko pozostaje więc poszłam do tego mojego za free. No założyłam że jakby było cos nie tak wód płodowych za mało dziecko odwrócone posladkowo no to mi powie. No i sie przejechałam. tylko teraz tak sobie mysle czy na pewno jest tak wszystko ok z ta moja szyjka wynikami badań itd bo zawsze mnei tak zapewniał że ok ale jak on tak do sprawy podchodzi to ja już nie wiem. Teraz to i tak juz nic nie poradzę za 40 dni sie z moim robaczkiem zobaczę i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie wywaliła Gucci z tabeli :-) wpadam tu prawie codziennie ale piszę bardzo rzadko bo nie mam co pisać :-( dopisuję się do tabelki Gratulacje dla Basiuli :-) NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 02. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. jutka1975...............35............9.................. 15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........9................... 04 .02.2011 .. . PL Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp victoria0424...........24............6..................0 4.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3................. 0.6 .12.2010.....mazow. oriananana.................26..........dużo, już nie liczę.........? ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej dziewczyny zrobiłam test i wyszła mi jedna kreska(C) i druga(t) prawie nie widoczna ale jest,czy jestem w ciaży:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu jestes w ciąży GRATULUJĘ:):):) Testy sie nie myla w te strone moga tylko pokazać że nie jesteś w ciąży nawet jakbys była :) Jeżeli jest chociażby mało zarysowana druga kreseczka to jestes w ciaży:) GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
tez tak myle kasiu...gratulacje.ty u ns 1 raz? za ktorym razem sie udalo? odv dawna probowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
aaaaaaa Super:):):) Dziewczyny udało mi sie za 1 razem:) Moj misiu pow ze uda nam sie i udało:):)nogi na barki i ...:) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie:) teraz tylko dbac o siebie i za 3-4 tygodnie do lekarza:) za pierwszym razem:) hmmm to gratuluje bo to żadkość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
dziekuje Dziewczyny:)a czemu dopiero za 3-4 tyg mam isc do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak sie idzie:) wczesniej i tak ci nic nie poradzi:) nawet nie będzie w stanie potwierdzic ciąży bo za mała:) ja nie pamiętam kiedy mia kazał przyjśc chyba w 6 tygodniu to by bylo 2-3 tygodnie po teście chyba:) jedyne co ci powie to że masz łykac folik ale to pewnie już wiesz skoro staraliście sie o dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×