Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Leżę plackiem w łóżku...grypa mnie dopadła :(Na dodatek jestem sama z Paulą :( Mam nadzieję że jej nie zarażę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Hej ja też padlam w nowy rok spędziłam pod 7 godzinna kroplowka mam zapalenie oskrzeli ostre bolało jak cholera ...teraz starszy ma gorączkę i bole a młodszy zaczął kaszleć zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Izulek :) Najgorsze są te choróbska :( martwię się żebym Pauliny nie zaraziła, chociaż wielkich nadziei sobie nie robię, wiadomo jak to z grypą jest :(mnie nie chce przejść, co zbije gorączkę to znowu nachodzi ile tak można????? Więc leżę w łóżku jak "łańcuch" :P muszę się wykurować do pon bo mam szkolenie...:( mam już dosyć tej pracy....wypaliłam się totalnie....chyba zrezygnuję...po 10 latach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku Kochany!!!!! Gratuluję!!!! Jakie to życie przewrotne co ???? Kolejny Bąbelek....super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia3
hej laski:* paula napewno już wyzdrowiałaś ale i tak zycze dużo zdrówka dla Was:) jak tam w pracy?? Ewcia spodziewała sie maluszka na styczeń jestem ciekawa co tam u niej:) hallo Ewcia odezwij sie;) Bureczku jak zdrówko mdłości męczą?? jak mały?? MOnia bureczku jabłko victoria i wzystkie dziewczynki odzywajcie sie:) u mnie w sumie bez zmian praca dom czasami jestem tak padnieta że nie mam siły tu zobaczyc co piszecie ale widze ze forum umarło:( Sandra skończyła 12 stycznia dwa latka pannica że szok a co mnie cieszy najbardziej to że od pazdziernika nie była chora ani razu nic a nic a od 9 miesiąca zycia chorowała co tydzień:( byłam juz wykończona psychicznie:( gardło ucho gardło ucho i tak w kółko od września podaje jej immuline w pazdzierniku wyszedł jej ostatni ząb nie wiem czy to zbawienne działanie immuliny czy zęby od każdego lekarza słyszałam że to zęby w sumie przy każdej wizycie wyszedł jej nowy ząbek rok to trwało cała rodzina była chora ja mąż babcie dziadkowie epidemie w żłobku różnych chorób Sandra zdrowa jak ryba w piatek było siedmioro dzieci w tym moja Sandra szok nakręciłam się na drugie dziecko mąż nie w sumie chodzi głownie o finanse i co ja mam teraz zrobic;( całuje Was gorąco odzywajcie sie:) Ewcia czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ciekawe co u Ewci. Basiu ale ten czas szybko zleciał. To już dwa latka! U nas dobrze. Natalia dzisiaj kończy 4 miesiące. Jest spokojna, nie choruje, rzadko płacze i daje pospać w nocy. Daje mi dużo radości. Cudownie się śmieje i gaworzy. Martwi mnie tylko to, że kupki robi co kilka dni. Pozdrowienia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Basia> u mnie ok, pierwszy trymest za mna i mdlosci tez, mam juz brzuch, mecze sie jak biore Tymonka ne rece, potem musze usiasc i odpoczac, bo mi tlenu brakuje!:( poza tym tez dom, praca, a maz wiecznie na wyjezdzie, ciezko mi cholernie mimo, ze mam cudownych rodzicow, ktorzy pomagaja mi i pewnie bez nich nie dalabym juz rady psychicznie i fizycznie, ale musze zacisnac zeby i isc do przodu!!! Tymonek jest super chlopakiem, uwielbia sanki i snieg, zrobil sie lobuziak i moze podpowiecie co robic jak podchodzi i mnie gryzie, szarpie za wlosy?tlumaczenie nic nie daje, oddawanie mu, powoduje u niego smiech?! trzymajcie sie, zbieram sie do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny milo Was przeczytac, milo ze sie czasem ozdywacioe moj ma juz 10 miesiacy!!! czas leci jak oszalaly mam dosyc tej zimy' ciagle spacery walcze walcze bardzo duzo pracy mamy z Malym jest bardzo wynmagajacy, w nocy sie budzi spi tylko na dworzu, nie spi w domu, chyba ze na chwile, nie bawi sie sam ale generalnie jest swietny i zdrwoy to najwazniejsze ja tez sie nakrecilam na 2 dziecko, ale wiecie jak z finansami w poslce u wiekszosci jestem zla, ze prace mozna znalezc tylko po znajomosci,... najlepiej ma Burek, wpadka i czesc..bez zastanaw iania pozdrawiam Was mocno i muysle o was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewk4127
hej kochane :) czytam was jak cos naskrobiecie ale sie jakoś zebrać nie mogę żeby napisać ;) u nas wszystko dobrze:) Wszyscy zdrowi chyba szczęsliwi ;) nikt mi żadnych skarg przynajmniej nie zgłasza:) 22 stycznia urodziłam Elę:) więc rodzinkę mam już w komplecie :) NAturalnie ale 11 dni po terminie i po dwóch dniach wywoływania porodu :) Już myslałam że nic z tego nie bedzie bo znowu po całej dawce oxytocyny nie czułam skurczów wcale ale wody mi odeszły to już nie było odwrotu:) 2,5 godzinki i po sprawie:) Gabrynia zdrowa , łobuziara moja :) Ciagle całuje Elkę i chce ją trzymać na ręku a jak ta zapłacze w łóżeczku to biegnie do niej wołając "mamo mamo daj Eli cycusia " :) Gada jak najęta oczywiście , wszystko powtarza :) Janek ok:) W szklole super sobie radzi został nawet w tym roku laureatem 3 konkursów matematycznych i ma 1 wyróżnienie :) gra sobie w piłkę i na pianinie i w ogóle jakoś tak mi wydoroślał :) Sam wszytsko ogarnia i bardzo mi pomaga :) Ciagle graja z Gabi w piłkę i powiem Wam że hmmm.... ma dziewczyna kopyto :D chyba nici z tańców pewnie będzie wolała sport :) Przemkowie się firma na całego rozkreciła:) Wciaż jakies nowe zlecenia ma :) Teraz zaczął budować dwa domy na sprzedaż z moim tatą i dodatkowo jak cos wpadnie też :) Więc się kręci :) JA w domku spokojnie sobie towarzystwo ogarniam :) Już nie moge doczekać się wiosny:) Chociaż nie mam co narzekac bo u nas i tak pogoda nie daje mocno w kość ale bym już chciala trochę słoneczka :) pozdrawiam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Część dziewczyny...Ewa gratulacje...ja 2 ledwo ogarniam...piotr ma juz 2 lata i 4 miesiące w koncu zaczął mówić.spi cala noc na szczęście ale za to ja coś wiecznie zmęczona jestem mmoja waga doprowadza mnie do depresji im bardziej chce schudnąć tym bardziej tyje.na wiosnę planujemy ruszyć z budowa w Szczecinie ciekawe co z tego wyjdzie póki co wydali warunki zabudowy ...teraz czas starać się o pozwolenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy w Mierzynie chyba działkę kupiliście tak?? Koło kościoła cos pisałaś :) NO to fajno :) A macie już projekt?? Pod DObrą Mierzyn podlega? Zapytałam już Przemka bo on tam budował ostatnio w Dobrej ze swoją ekipą. powiedział tylko "oooooooooooo no to w Policach o pozwolenie na budowę , tam jest tylko jedna Pani w tym dziale i sama wszystko ogarania w Szczecinie dla porównania jest kilkanaście osób które się tym zajmują" :D Nie no ale chyba nie może być takiej tragedii :D On w miarę szybko w tej Dobrej dostal wszystkie papiery :)chociaż teraz na Szczecin dostał o wiele szybciej to fakt :) A Piotra dajesz w tym roku do przedszkola?? Czy dopiero za rok?? Ja chciałam teraz Gabrychę wysłać i nie ma szans :/ Tragedia.... w mojej okolicy 5 przedszkoli państwowych , 2 prywatne i niegdzie nie ma miejsc. Tzn wiadomo w państwówce to dopiero nabór od kwietnia ale mi już powiedziałay że raczej marne szanse :/ wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Nie my mieliśmy problemy na Mierzynie i zrezygnowalismy no i kupiliśmy działkę w podjuchach to obok mojego mieszkania ....jedyna wolna chyba cudem ocalala dla nas....u nas jest przedszkole i są duże szanse ale prywatnie około 700 zł biorą od 2,5 roczku a do 2'5 900 chyba.ja Piotrusia nie oddam zanim nie skończy minimum 3lat .moj starszy 3 lata tam chodził byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jacie to trochę zachodu :( A co za problemy?? Jak mozna zapytać?? W podjuchach łaaaa daleko :) No ale jak tam wszystko masz na miejscu to fajnie :) No właśnie ja musze mieć z tyłu głowy że wybierając przedszkole dla Gabuliny będę wybierała też dla Elki bo będzie czas że obie będą w przedszkolu a nie uśmiecha mi się płacić 2000 zł za przedszkole co miesiąc to jest prawie 25000 zł rocznie .... wolałabym państwowo no ale zobaczymy jak to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Osoba od której kupiliśmy działkę nie dostała pozwolenia na kanalizacje mimo ze dookoła stoją nowe domy niby teren ma za mala przeustowosc a za dużo ludzi nawet na szambo nie dostal pozwolenia od gminy później ludzie mówili ze to teren zalewowy 6 lat temu było tam zalanie Szczęście od Boga ze tak się stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpowiedzcie mi jak to jest z tym glutenem. Natalka ma 5 i pół miesiące. Karmię ją piersią, od kilku dni je jabłuszko, teraz wprowadzamy marchewkę. Kiedy i w jaki sposób powinnam jej podać gluten. Słyszałam że mogę dodać kaszy manny do posiłku. Czy to może być zwykła manna czy jakaś specjalna dla niemowląt? No i jak ją przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak dokładnie nie pamiętam ile się tego glutenu podaje ale jakoś mało możesz zwykłą mannę na swoim mleku albo do kaszki albo na wodzie tylko to musi napęcznieć. Jest z nestle taka kaszka co się nazywa kasza manna i ja się robi tak jak normalną kaszkę dla niemowląt zalewa się wodą i juz albo mozesz dodać do marchewki bo to jakaś niewielka ilość jest chyba łyżeczka czy coś takiego. ja podawałam właśnie tą z nestle bo tą zwykłą to trzeba czekać aż napęcznieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewka, już i tak zdążyłam sama poczytać. Daję Natalce zwykłą błyskawiczną do jabłuszka. U nas ząbkowanie. Dwie dolne jedynki już się chyba wreszcie przebiły. Natalia miała przez 2 dni gorączkę ale już jest ok. Co tam u Was, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Nie było mnie tu już całe wieki, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...? Moja córka ma 8 lat, od września ubiegłego roku jest w I klasie, synek ma już ponad 2,5 roku - broi za trzech :-) Ale i tak słodziak niesamowity! Ja jestem na etapie szukania nowej pracy, bo firma, w której pracuję jest na skraju upadku, prawdopodobnie to tylko kwestia czasu jak zostanie ogłoszona upadłość :-( Cieszę się, że forum ma się dobrze :-) Będę tu zaglądać i strasznie głupio mi, że tak długo nie pisałam... Mam nadzieję, że mi wybaczycie... Nowym Mamusiom serdecznie gratuluję! Bureczku jestem pod wrażeniem jak to życie może być przewrotne, trzymaj się mocno :-) Pozdrawiam Was wszystkie! P.S. Jeśli mnie nie pamiętacie (w końcu trochę czasu minęło), to napiszę coś o sobie dla przypomnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Witaj Marika ja kojarzę pseudonim .fajnie ze się odezwalas bo była dluga przerwa .mamy dzieci w tym samym wieku prawie.moi synowie 7 i 3 latka .dziewczyny odzywajcie się co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc dziewczyny co sie stało czyzby nasz topic padł na dobre?! zameldujcie sie napiszcie co u was słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
witaj Victoria no pogoda tak zmienna ze ciezko cokolwiek zaplanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was słychać? Natalia tak pogryzła mi sutki, że poważnie zastanawiam się nad zakończeniem karmienia piersią. Nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać, bo mała nie potrafi pić z butelki:/ Odzywajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
A ile Natalka ma? Są do kupienia z avent osłonki na sutek takie specjalne .probuj butelkę są przeróżne kształty niektóre szerokie takie jak pierś kształtem chyba thome tipi coś mi zapomniało się nazey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ma 7 i pół miesiąca, właśnie rozważam zakup tej butelki. Chyba jej teraz ząbki na górze rosną, bo wszystko gryzie, a że te dolne ma już duże, to jak mnie ugryzie to zwijam się z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Kiedyś kupiłam te osłonki na sutki przeciw gryzieniu ale ich nie użyłam poszukam je jak znajdę to ci wyśle podasz mi adres na meila jak będziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×