Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniusiaczek92

skakanka-pytanie

Polecane posty

Od kilku dni skacze sobie na skakance ( o ile można to tak nazwać - ok. 300 podskoków żabką ale chce robić więcej :P ) i mam pytanko czy to dobry pomysł przy mojej figurze (typ jabłko). Chcę zrzucić sadełko z brzucha( tzw. oponkę) a nie chce schudnąć z bioder i nóg, wręcz chciałabym je rozbudować...bo jestem w tych okolicach bardzo drobna w przeciwieństwie do dolnej parti brzucha...Jak sądzicie mogę sobie skakać nadal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umie, umie ;) Dietami, ćwiczeniami i suplementacją zajmuję się kilka dobrych lat ;) Z tego co piszesz, wynika, że potrzebujesz ćwiczeń na spalenie tłuszczu z brzucha i wzmocnienie pośladków. Brzuch zmniejszysz klasycznymi brzuszkami, oraz ćwiczeniami, które jednocześnie ujędrnią Twoją pupkę - czyli wszystkie wykonywane na czworaka (prostowanie nóg na przemian w powietrzu; oraz na leżąco - unoszenie nóg na przemian, razem, nożyce pionowe, poziome). Uda ujędrnią i zaokrąglą przysiady z wyskokami (może być z obciążeniem). Skakanka doskonale spala tłuszcz, ale nie zbuduje okrągłości. Mam nadzieję, że uzupełniasz witaminy oraz minerały w swojej diecie. Jeżeli zapominasz o tym, to warto się zaopatrzyć http://suplementy-diety.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..podobno nie można schudnąć z jednej partii ciała... osobiście na skakance fajnie wyszczupliłam brzuch teraz zasuwam na orbitreku i powiem, że ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam żabką, rób lewa, prawa bo tak lepiej dla kobiet! ja robiłam 1000 w 2-3 partiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
A ja chcę schudnąć na brzuchu, aALE tak, zeby nic nie tracic w cyckach....;/ Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak się nie da! brzuch i biust to tk.tłuszczowa i jeżeli ktoś chudnie, niestety równomiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj właśnie ciężko schudnąć na brzuchu nie tracąc w cyckach. To trochę uwarunkowane genetycznie. Tkankę tłuszczową trafimy równomiernie, chociaż czasami więcej w miejscach niepożądanych (własnie biust...:( ). Ewentualnie można sobie zakupić pas odchudzający: http://www.hellhound.pl/pas-odchudzajacy-bns-520-p-2780.html który wzmaga wydzielanie ciepła i zatrzymuje to ciepło w danym miejscu, w tym wypadku na brzuchu. Są tez takie gacie wyszczuplające, neoprenowe. Podobno ładnie lecą kilogramy z pupci i bioder ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo naiwne pytanie
kilka dni temu kupiłam skakankę i próbuję nie zrobić sobie krzywdy ;) o co chodzi ze skakaniem żabką? czy prawa-lewa? bo ja to obie stopy razem i hycam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że skakanie to nie jest dobry pomysł. Ponieważ obciążasz swoje stawy, a przy okazji są inne ćwiczenia, które bardziej cię zmęczą i więcej zrzucisz. Przynajmniej mi się tak wydaje - zacznij np. biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbij się w ciepły dres, albo najlepiej kilka warstw i idź pobiegać ;) biegając w śniegu bardzo wzmocnisz nogi ;) tłuszcz wypocisz i poprawisz ogólną kondycję. Uważaj tylko na kontuzje, jest dosyć ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×