Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Boriana

Torebka damska

Polecane posty

Gość Boriana

Chce kupic torebke damska ze skóry, mieszczącą a4, klasyczny fason. Jakie firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
Moze ochnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecę konkeretnej firmy, ale konkretny sklep. Eobuwie. Dlaczego? Bo tam nie będziesz miała problemu z wymianą w razie czego. A dodatkowo mają naprawdę ogromny wybór:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam torebki szyję sobie sama. Zaczęłam jakieś 3 lata temu i teraz potrafię zrobić taką z najtrudniejszego materiału. Fajnie tak zrobić sobie coś oryginalnego a nie tylko wszędzie to samo powtarzające się z różnego rodzaju sieciówek. Takie szycie wcale nie jest trudne i wiadomo że praktyka czyni mistrza . Ważne tylko żeby mieć dobrych dostawców chociażby dodatków kaletniczych (jak przykładowo ja DKAL www.dkal.pl). Jak już za coś się brać to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj moim zdaniem wszystko zależy od naszego budżetu oraz gustu,bo przecież cena jest istotna. Bardzo fajne torebki z górnej półki są na stronie Sklep.Krenig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię oryginalne torebki, etniczne i takie nieszablonowe, więc kupuje na www.innaja.istore.pl Ponadto są ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosnaaa30
Ja kupiłam swoją torebkę mieszczącą format A4 w sklepie internetowym www.lejdi-sklep.pl polecam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata3
ja zwykle kupuje na www.torbytorebki24.pl , mam do nich zaufanie, szybka dostawa a co najważniejsze mają dobre ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć też na mojatorebeczka.pl. Bardzo fajne modele torebek i spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w Medicine. Ale chyba nie mają tam naturalnej skóry.. Ja kupuje tylko skóropodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojatorebeczka.pl to rzeczywiście bardzo fajna stronka. Zamawiałam tam torebkę i naprawdę jest super. Świetne wykonanie i bardzo dobry materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam torebkę z sklepu E-baron, jest dużej pojemności, elegancka, wszystko tam mieści się. No i też co dla mnie ma dosyć istotne znaczenie, wykonana z wysokiej jakości skóry.Oczywiście wszystko zależy od tego ile planujesz wydać na taką torebkę. Ale ja jestem zadowolona z zakupu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odzież oraz dodatki zamawiam często na Modomio.pl i mogę ich polecić,zawsze miła obsługa i szybka przesyłka,a sama jakość ubrań jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mojatorebeczka.pl. Zamawiam tam i jestem zadowolona. Szczególnie przekonuje mnie to, że są ręcznie robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna strona mojatorebeczka.pl. Solidnie zrobione i bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrat
Zobacz sobie na https://emanzana.pl/, to marka, która specjalizuje się w dobrej jakości torebkach w stosunkowo niskich cenach. O jakości świadczy fakt, że to jedna z ulubionych marek wśród blogerek i nawet celebrytek, a więc warto się nią zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio upatrzyłam sobie super torebkę na www.tzl.pl. Dokładniej wybrałam czerwoną Monnari i strasznie mi się podoba. Doskonale pasuje do butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pięknej, nowoczesnej i wyrazistej torebki?? Zadowoli Cię tylko oryginalny dodatek do Twoich stylizacji?? Zbliża się jesień i znów na ulicach będą królowały czarne i szare kolory. Chcesz się wyróżniać i nadać trochę barw tej jesiennej aurze? Świetnie się składa bo mam coś, co idealnie do Ciebie pasuje. Kliknij w ten link - http://www.cozacena.pl/torebka-monnari-4030-003-w16-pomaranczowa,94714 i koniecznie zamów tą piękną torebkę. Jest bardzo duża, wygodna i pikowana. Jest koloru pomarańczowego z dodatkiem beżu. Kto powiedział, że każda torba musi być albo czarna albo szara? Zaszalejmy i wybierzmy torbę w ciekawym i interesującym kolorze. Super dodatkiem mogą być również kolczyki lub bransoletka z pomarańczowymi elementami. W komplecie z torbą znajduje się dopinany pasek. Torba jest bardzo pojemna. Może być używana do pracy, gdyż mieszczą się w niej duże teczki formatu a4 lub laptop. Także świetnie się nadaje dla młodych mam, które muszą nosić milion rzeczy dla swoich dzieci: ubranka na zmianę, butelki z piciem, ciasteczka, pampersy, mokre chusteczki, smoczki i wiele inny arcyważnych bibelotów. Taka torba jest również idealna, dla Pań uprawiających sport. Jej duża pojemność sprawi, że bez problemu zmieści się do niej dres do ćwiczeń, woda, ręcznik i przybory do kąpieli. Ci, którzy planują podróż samolotem, mogą jej używać jako bagażu podręcznego. W sprawach bardziej przyziemnych, jak zakupy, torba również będzie nam bardzo pomocna. Jesteś kobietą, która lubi niepowtarzalne i wyjątkowe dodatki? Koniecznie musisz w swojej garderobie mieć tą właśnie torbę. Swój egzemplarz zamawiałam ze strony internetowej www.cozacena.pl. Nie było żadnego problemu z wysyłką oraz z płatnościami. Szczerze polecam ten model i tą stronę. Zapewniam, że każda z Was będzie bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza00
Zobacz w Polomarkecie. Serio, mają tam teraz promocję na Torebki Batycki. Może akurat coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha sobie kupilam taka jasnobrozowa torebke bardzo teraz modna 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolka991
Ja bym postawiła na shopper bag z http://www.mamtorebke.pl/ są duże, pojemne i bardzo ładnie się prezentują. Sama myslę o zamówieniu tam torebki dla siebie. Tyle, że ja chcę coś mniejszego bo dużych torebek mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×