Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupione buty

w jakim czasie mozna oddac zakupiony towar? pomozcie

Polecane posty

Gość kupione buty

witam. tydzien temu na allegro upatrzylam sobie buty, sprzedawca byl z mojego miasta i mozliwy byl odbior osobisty w jednym z firmowych sklepow obuwniczych wiec napisalam do niego czy moglabym przymierzyc, a on odpowiedzial ze ok, przywiezie te buty do tego sklepu i bede mogla je obejrzec. tak tez zrobil, zostawil je koledze pracujacemu w tym sklepie, przymierzylam je i kupilam bo wydawaly sie dobre, ale jak wyszlam w nich na dwor i troche pochodzilam zrobily mi sie straszne odciski, nie chodzi tu o rozmiar bo byl dobry ani o jekies wady ale chyba po prostu o model ktory nie pasuje do mojej stopy, w tych butach nie da sie chodzic! i teraz nie wiem co mam zrobic. czy moge oddac te buty nie podajac przyczyny? wiem, ze gdybym kupila je poprzez allegro bylaby taka mozliwosc, ale nie bylo takiej potrzeby, nie sprzedawal mi tez ten pan co prowadzi sklep internetowy i sprzedaz przez allegro, tylko jego kolega jako posrednik.czytalam tez, ze jak nie zakupi sie towaru w sklepie sprzedajacego to tez mozna oddac, ale nie wiem jak w tej sytuacji to traktowac. poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozesz, nosiłaś je :O A to, ze masz odciski i nie umiesz chodzić w butach to już Twoj problem, a nie sklepu. Inaczej, jakbyś ich nie ubrała i nie odcięła metek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupione buty
ok ale nosilam je chwile, nie ma zadnych znakow uzytkowania, mam paragon, karton, reklamowke itd i jak mozna nie umiec chodzic w adidasach? gdybym kupila je przez allegro moglabym oddac i tak mialam zrobic, ale sprzedawca z mojego miasta to nie chcialam robic zamieszania i isc bezposrednio do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupione buty
a poza tym co to za noszenie przez chwile? a jak w sklepie ludzie przymierzaja to nie noszenie? albo bluzki i inne ubrania tak samo maja na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupione buty
no szukalam wlasnie i napisane bylo ze jesli przez sklep internetowy albo allegro to moge zwrocic lub gdy zakup nie odbyl sie na terenie sklepu sprzedajacego tylko np u mnie w domu czy gdzies indziej, a ja kupilam w sklepie, do ktorego sprzedajacy te buty przyniosl i nie wiem czy moge to traktowac wlasnie tak ze to nie jego sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×