Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicjade

powiększanie piersi

Polecane posty

Witam serdecznie, postanowilam powiększyc piersi u dr Niemkiewicza z Wroclawia, w związku z tym byłabym bardzo wdzięczna , gdyby osoby będące już po operacji podzieliły się swoimi doświadczeniami, chciałabym się dowiedzieć, czy wybór tego chirurga to dobry wybór? czy piersi po operacji mają nauralny wygląd, czy są jakie nierówności itp? i najważniejsze, jaki jest czas gojenia się , myślę, że bezpośrednio po operacji piersi są twarde i mają trochę "sztuczny" wygląd, po ilu miesiącach nabrały "ostatecznego" kształtu? z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem z Wrocławia i zawsze chciałam mieć pełny biust i już niedługo moje marzenia się spełnią. Mój chłopak też jest zachwycony, to on mnie przekonał, że to dobry pomysł. Dr Niemkiewicz to dobry wybór, moja kumpela u niego robiła i wszystko było profesjonalnie wykonane. A powiedz jakie sobie wybrałaś implanty? bo ja ciągle się zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie ma co mieć dylematów i bać się, zrobione piersi (pod warunkiem że przez dobrego lekarza) są ekstra. Ja już przeszłam dawno najtrudniejszy okres, powrotu do formy i teraz jestem zachwycona i mój facet też oczywiście. Nie mogę się już doczekać lata aż się wbiję w nowe bikini na plaży, uuuu ale będzie wesoło. Pozdrawiam i polecam nowy biuścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny wybór alicjade! Kiedy masz umowiony termin? ja juz na poczatk marca, biorę urlopik i będę się upiększać przed wiosną:))) Dr Niemkiewicz jest świetnym chirurgiem i wszystkie moje koleżanki u niego robiły różne operacje, w tym oczywiście cycuszki. Wybrałaś już rozmiar? z tym miałam największy dylemat, ale dr wszystkie mi przedstawił i wybrałam EUROSLICONY, francuski produkt, a wiadomo Francuzi to eksperci w tej dziedzinie, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 tyg hihihi, ale zazdroszczę tym co już są po operacji. Trochę się boję jak będę się czuła po, bo trudno u mnie w solarium o zastępstwo, ale koleżanki mówiły, że będą mi pomagać.. Jak będę tylko siedziała na recepcji to nic mi się nie stanie złego:) Mój lekarz mi doradziła euro wkładki, szkoda mi kasy na te najdroższe a te wg niego są świetnym produktem.. Dajcie znać czy dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje znajome i ja mamy euro i są świetne, nie wiem dlaczego nie wszyscy lekarze je stosują.. są francuskim produktem wysokiej jakości.. bądź spokojna, to dobry wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lucynka, tez mi sie wydawało że warto zaufać lekarzowi, ale chciałam się upwenić na forach od posiadaczek eurosilikonków:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem szczęśliwą posiadaczką Euro. Nie wiem czemu nie są uważane za najlepsze na rynku, bo mają super właściwości, mięciutkie, dobrze się układają, itp. No ale reklama czyni cuda i pomoże sprzedać gorsze wkładki za wyższe ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, podajcie dziewczyny stronę gdzie można pooglądać zdjęcia po operacji wg podanych wymiarów! To była jakaś amerykańska strona, ale zgubiłam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Moja Siostra powiększała sobie piersi w Artplastica w Szczecinie, zresztą ja też robiłam tam zabieg (ale inny ;-) Z tego co się orientowałyśmy to eurosilikony to implanty z dolnej półki i dlatego zabiegi z nimi są tańsze. Nie mają one dobrej reputacji. Moja Siostra ma Mentory okrągłe, ale zastanawiała się też nad implantami Allergan. Efekt jest rewelacyjny. Dobierając implanty radzę patrzeć przyszłościowo, bo to produkt, który będziecie nosiły baaardzo długo. A co do Klinik...sprawdzajcie czy pracują na różnych implantach, czy dają możliwość wyboru. Moja Siostra miała w Artplastice wybór z 4 firm implantów., samych nalepszych i z górnej pólki. Ona po poczytaniu opinii wiedziałą że eurosilikony od razu odpadają,ale w tej Klinice na szczęście i tak na nich nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfjghslr
A ty pewnie jestes panią z Artplastiki! ha, ha skończcie tę akcję reklamowania siebie w każdym możliwym wątku! Inni też mogą dobrze operować , niekoniecznie używając drogich implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekanie mnie zabije.. już nie jestem w stanie myśleć o niczym innym, tylko o magicznym dniu:)) Chyba skorzystam z tego że zima nie odpuszcza i pojadę jeszcze na narty przed operacją.. bo potem to już będzie niemożliwe. Ale szczerze marzę aby już ta zima się skończyła i żebym mogła się pokazać z nowym biustem w bikinii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Ślicznotko:) to już niedługo a potem już z górki. Na szczęście jest zima to jeszcze i tak nie ma jak się chwalić nowym nabytkiem ehehheeh, akurat do wiosny już będziesz gotowa na dekolty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, tak się naoglądałam tych zdjęć przed i po, że już sama nie wiem czy 375 to dobry wybór. Teraz mi się wydaje, że będzie za duży... Ale mówicie że lekarze zalecają mniejsze niż chciałyście i żałujecie, wiec co ja mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++tomek++
puste plastikowe lale.nigdy nie dorównacie naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Pretty_girl. Na spokojnie pooglądaj zdjęcia, porozmawiaj ze swoim lekarzem i na pewno wyjdzie to co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Pretty_girl. Na spokojnie pooglądaj zdjęcia, porozmawiaj ze swoim lekarzem i na pewno wyjdzie to co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dzisiaj o niczym innym myśleć, niż o jutrzejszej operacji:) Tak ładnie się zrobiło, jeszcze trochę i będę paradować w wiosennych sukienkach z nowymi nabytkami:)) coraz bardziej też się stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznotkonr1 napisz jakie wrażenia.. tylko nie strasz, że bardzo boli, bo się jeszcze wystraszę i stchórzę:) ja mam już termin na polowe kwietnia u dr Zielińskiego, a im bliżej tym bardziej się boję... głupia ja, hehehe a z drugiej strony nie mogę się doczekać i zazdroszczę wszystkim po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, nie powiem że nie boli, ale jest coraz lepiej i będzie jeszcze lepiej:))) szczególnie jak wskoczę już w nowe bluzeczki... ale to jeszcze trochę. Nie bój się pretty_girl warto pocierpieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Pretty_girl, trochę poboli i szybko o tym zapomnisz. Pierwszy miesiąc jest cięższy, albo i 2 tygodnie, zależy od osoby i jak to znosi. A potem już tylko frajda z pięknego biuściku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl1
najważniejsze to myśleć pozytywnie:) Tyle lasek przeżyło to ja też dam radę - już się nie boję, dzięki za pozytywną energię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×