Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darkanna

ematrix vs fraxel

Polecane posty

Gość cremma
to zależy na co chcesz zastosować. ja stosowałam na blizny potrądzikowe fraxel w elite w wawie i zdecydowanie efekt powalający na kolana nie tylko mnie ale również mojego m ;) przyznam szczerze, że w samym porównaniu nie pomogę, bo o tym ematrix nigdy nie słyszałam, ale jeśli zdecydujesz się na fraxel i jesteś z wawy to polecam ten salon, w którym byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowane nie dla ematrix
nie będę się powtarzać, bo już chce zapomnieć co mi zrobił ze skórą ematrix, nie dziewczyny ryzykujecie i jeszcze za to płacicie, ja już nigdy nie będę wyglądać tak jak przedtem zanim trafiłam do tej kliniki, jest mi przykro, bo kiedyś wyglądałam młodo jak na moje niecałe 40 lat, teraz poprostu wyglądam na swoje lata, ale rozumiem, że każdy musi sam spróbować, ja zaślepiona nie słuchałam rad i opinii, tylko szukałam potwierdzenia dlaczego warto zostawić w tej klinice 9 tysięcy, żal, żal po stracie, teraz zaczęłam ćwiczyć jogę bo oprócz zabiegów na które jestem skazana już do końca życia by zniszczona skóra jako tako się trzymała, właśnie joga przynosi ukojenie i już nie jestem tak strasznie wściekła na właścicielkę, która mnie tak pięknie załatwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś coś wiecej o tym opowiedzieć..i w jakie klinice to się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm o to chodzi, że o negatywych tych kuraji niewiele można znaleść w necie (wiadomo) same superlatywy, gdyby chchiałoby Ci się jeszcze raz to opisać (jak mówisz) byłabym (zresztą nie tylko pewnie ja) wdzięczna; zastanawiam sie czego jest kwestią udany zabieg, mam sioste koleraznki, która po mocniejszym fraxerze była b. zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiik
Ja więcej pozytywnych opinii czytałam o Fraxelu, dlatego robiłam sobie zabiegi tym laserem (w Melitusie w wa-wie). Miałam blizny po trądziku, których nie mogłam się pozbyć - Fraxel spisał się w moim przypadku na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odwazyłam sie narazie na laser (choć nie mówie nie..) ale zaczełam ostatnio czytać o dermapenie jako łagodniejsza propozycja w porównaniu do fraxela czy ematrixa, musze powiedzieć że brzmi to zachęcająco, widziałam taki zabieg w jednym z programów tv, nie jest b. drogi (choc wiadomo cena czasem nie gra roli jak nie moża zapomnieć o zmarszczkach:) ) mikro nakłówanie jak przy zabiegu fraxel z opcją wprowadzania pod skórę substancji odzywczych, chyba się na to skusze, może któraś z was ma jakieś już doświadczenia własnie co do dermapen pozdrawiam serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odwazyłam sie narazie na laser (choć nie mówie nie..) ale zaczełam ostatnio czytać o dermapenie jako łagodniejsza propozycja w porównaniu do fraxela czy ematrixa, musze powiedzieć że brzmi to zachęcająco, widziałam taki zabieg w jednym z programów tv, nie jest b. drogi (choc wiadomo cena czasem nie gra roli jak nie moża zapomnieć o zmarszczkach:) ) mikro nakłówanie jak przy zabiegu fraxel z opcją wprowadzania pod skórę substancji odzywczych, chyba się na to skusze, może któraś z was ma jakieś już doświadczenia własnie co do dermapen pozdrawiam serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo tu też Sandrine reklamuje
się. Bieda przycisnęła i szuka naiwnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Mysle ze fraxel jest po prostu lepszy. Tutaj masz konkretne działanie pobudzajace włókna kolagenowe, redukuje zmarszczki, blizny, przebarwienia. No po prostu jest super. A w Elite na Pereca zrobisz go do końca lutego za 2tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam ematrix i odradzam.Bylam cala "pokratkowana"przez tydzien a potem moja skora zasypywala sie wypryskami, chociaz przed zabiegiem nie mialam z nimi problemu.Zabieg robilam w Nowym Jorku gdzie mieszkam wiec kosztowal mnie fortune (3 sesje 3700$).Natomiast niedawno calkiem przypadkowo odkrylam Dermapen .Jestem zachwycona.Przebarwienia rozjasnione skora wygladzona pory zminimalizowane i to dopiero po jednej sesji.Zaraz po zabiegu nie wyglada sie rewelacyjnie ale wystarczylo 2doby.Naskorek sie zluszczyl i Teraz rewelacja .nie moge sie doczekac koncowych efektow Polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamk
Żadna z metod jakie sprawdzała w salonach we Wrocku nie dała satysfakcjonujących efektów. Była to jedna wielka lipa, a straciłam dużo kasy. Pomaga Bio-serum relaksujące HB - nie z dnia na dzień, ale efekty przychodzą i kosztują dużo mniej niż te, w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaj
Słyszałam już o wielu kosmetykach, że dają radę i mają fajne możliwości, problem tkwi jednak w tym, że nic one nie dawały, więc skąd pewność, że to coś da. Skoro tak twierdzisz - po jakim czasie cokolwiek zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamk
Oj, trudno powiedzieć, ale to bardziej widzisz po fotkach. Nie licz nawet na to, że po 3 dniach będziesz miała mniejsze zmarszczki - to wymaga przede wszystkim systematyczności i odpowiedniego podejścia - to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaj
Nie wierzę w efekty, ale muszę coś ruszyć, może w końcu coś drgnie z miejsca. Sama nie wiem - mam już dosyć fatalnych kosmetyków z zerowym efektem, może w końcu da się coś ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampana
Zmarszczki to masakra, ale prawdą jest, że kremiki coś tam dają. Zabiegi są drogie i różnie to wygląda z jakością i trwałością. Wcale nie musi być doskonale. Może być bardzo różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Witam ,ja tam wolę zdecydowanie fraxel .Miałam dość spore blizny potrądzikowe na twarzy.Zdecydowałam się na zabieg laserem w klinice beaytymed u dr mirackiego .Nie powiem , zabieg malo przyjemny ,a po nim mocno się łuszczyłam .Ale po kilku zabiegach ( 1 raz w miesiącu ) moje blizny bardzo się spłyciły i efekt mi się podoba. Myślę, że warto było w szczególności że zabieg był wykonany naprawdę profesjonalnie i pewną ręką .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el_gorzata
Nie ma się co ciąć czy wierzyć w cudowne kremy. Jest dostępny zabieg z osocza bogato białkowego. Kilka drobnych kluć z Twojej własnej krwi i jesteś jak dwudziestolatka;) Ja jestem po takim zabiegu, trochę się bałam ale zaryzykowałam i teraz nie wyobrażam sobie już innej opcji na poprawę skóry. Jest po prostu ekstra. Skóra gładka, bez przebarwień i sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyjny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×