Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tyllkaaa

Sposoby na kolke u miesięcznego dziecka

Polecane posty

Gość sab simplex
polecam kropelki sab simplex cena 25zl plus 5zl wysylka jesli ktos zainteresowany prosze pisac na meila ma_basia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Mozesz podawac mu kropelki BioGaia , u nas sie sprawdziły, i jest jeszcze sposób mojej babci smarowanie brzuszka spirytusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez polecam bobotic. to samo to jest co infacol czy espumisan a tańsze i bardziej wydajniejsze i smak malinowy wiec dziecko je lepiej pije. do tego polecam zmienić butelkę do karmienia jezeli karmisz mm na dr. browns. u mnie juz po samej zmianie butelki na dr browns była wielka różnica. jest na prawdę świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quo vadis87
letnia herbatka - sama mozesz zrobic jesli masz dostep do sprawdzonych ziol: koper włoski, rumianek, melisa, mozesz dodac troche anyżu, ususzyc a potem zaparzac. a jak sie nei ma dostepu to kupic mozna z firmy Holle bodajze sa ekologicze, mniej wiecej taki zestaw. podawac malymi lyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie herbatki miesiecznemu dziecku? Mozna? Ja najpierw probowalam z masazem i ciepla kapiela, ale to i tak bylo a nic bo przyczyna kolek byla nietolerancja laktozy takze my musielismy podawac kropelki kolaktaza, dopiero wtedy kolki minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ciepły termofor na brzuszek, masaż brzucha, rowerek nóżkami i ugniatanie brzucha nóżkami dziecka. Z leków Espumisan i probiotyk Latopic, zwłaszcza jesli powiązane jest to z nietolerancja laktozy, latopic pomaga w rozkładzie laktozy, wspomaga tez prace niedojrzałego układy pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj byłam z córcią na wizycie u lekarza i dowiedziałam się że ma nietolerancje. Dostałam tą kolaktaze i mam nadzieję że jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam podawanie kropelek acidolac baby, czyli probiotyku, bo w ten sposób się florę bakteryjną stabilizuje i dzięki temu kolki są znacznie słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw konsultacja z pediatrą, a dopiero później dawanie czegokolwiek na własną rękę. Nam został zapisany Debridat na receptę i Viburcol w czopkach. Pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×