Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość firenova

przyszla tesciowa... zazdrosna o syna

Polecane posty

Gość firenova

co robic w takiej sytuacji? w ten weekend poznalam matke swojego faceta. on ma 36 lat . matka mieszka w jego domu do czasu az nie wykonczy swojego (ktory zreszta lezy az 10m od domu mojego faceta!). a wiec przez caly moj pobyt byla jak to stwierdzil moj "naburmuszona"...sam zaufazyl ze dziwnie sie zachowywala. odezwala sie do mnie moze z kilka razy... czulam sie jak powietrze. ciagle tylko zagadywala mojego faceta. gdy chcielismy sie kochac moj wlaczal muzyke (!!!). mialam wyjechac wczesniej ale spoznilismy sie na autobus. po powrocie uslyszalam ,ze ona miala jakies dziwne przeczucie ,ze nie zdazymy ! ;/ nie przepadam za nia. mimo iz byla kilka razy mila to nigdy nie zamieszkam w jej obrebie.poza tym w sylwka sobie wypilam i wdalam sie z nia w dyskusje. chciala mi robic analize psychologiczna wiec chyba cos jej tam na ten temat powiedzialam. potem zapytala mojego czemu jestem taka dziwna. przeraza mnie ta kobieta. czy powinnam w przyszlosci unikac wspolnego mieszkania? powiedzialam swojemu facetowi ze nigdy z nia nie zamieszkam bo to chore zeby dorosli ludzie pomieszkiwali z mamuska zazdrosnica i ,ze nie bede z nikim rywalizaowac o jego wzgledy... chyba mnie rozumie, ale obawiam sie ze nasz zwiazek kiedys przez to sie rozleci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×