Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeteryjanka

dziwny facet/

Polecane posty

hej zawsze jak moj chlopak u mniejet to go boli brzuch;/i chce eby mu masowac.i tak z godzien otem przechodzi alen ie calkiem,czasemmisie zdaje zeon udaje zeby go maswoac ale po co?co to ma byc?;/pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hi hi hi hi fajne ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glenn b
Wiem ze jestem pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrrbie
moze on to lubi poprostu, ale jesli tobie to przeszkadza to mu to jakos delikatnie powiedz. przede wszystkim to robisz problemy z niczego i komplikujesz sobie zycie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja ho ho
Hej nie zwracaj uwagi na gluta b bo to taki dyżurny koprofil kafe on tam bo jest niedorozwiniety w stopniu lekkim i nic się na to nie poradzi. / Czasem jest tak że ktoś po prostu ma satysfakcję z dotyku dodatkową jedni lubią by ich masować drudzy drapac miziac. Może On tylko tak mówi a tak naprawdę sprawia mu to przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może to jest taki tylko
Pretekst bys pobudzala rozmieszczone tam punkty wrażliwości erogennej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonexx
Ja mam koleżankę której facet tak chciał od pierwszego spotkania konsekwentnie przy następnym żądał masażu co raz niżej niżej niżej....nie tylko dłońmi......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potraktuj to na luzie
Też powiedz że chcesz masaż bo na przykład Cię plecy bolą o !:) a jak to się zdarza zbyt często to mu dyplomatycznie powiedz żeby udał się do lekarza bo się martwisz o Niego a nie w kółko o to prosił :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABeeS
glen b to przecież jeden z moderatorów. chcecie to sprobujcie zajac ten nick :P:P:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×