Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharka całkiem nowa

kuchennie

Polecane posty

Gość kucharka całkiem nowa

Hej, szukam jakiegoś ciekawego sklepu z rzeczami do kuchni - nie tylko z naczyniami, ale i jakieś fajne gadżety, może coś do wystroju? Jak na razie nie znalazłam nic wartego uwagi.. może pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotoss
ja znam tylko z cukierniczymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotoss
tortownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta strona cię zainteresuje http://www.aledobre.pl/301,Jadalnia/ jest tam wszystko od naczyń po ceramikę ,gadżety ,przyprawy itp ,ceny niektórych produktów oszołamiające ,ale można znaleźć perełki na marne grosze :)ja wertowałam formy do ciast i ciasteczek ,szuflada mi opadała od kolory do wyboru:) nawet mają specjalne doniczki na zioła ze spodkiem z otworkiem ,bambusowe takie" coś" :D co się gotuje na parze :) no wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Heh, z produktami dekoracyjnymi nie znam żadnych sklepów (ale chętnie poznam :)), ale za to mogę polecić electro.pl Tam nie kupisz filiżanki ale za to blender, gdy obecny ci się zepsuje czy cuś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaprojektowałam praktycznie całą kuchnię opierając się na asortymencie http://multizakupy.pl/Meble_kuchenne . Tam po lewej stronie są różne kategorie mebli kuchennych, więc można sobie wyszukać. Na tej stronie którą podałam są tylko najświeższe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobię na stronę sklepu www.myin.pl i znajdziesz tam całe mnóstwo fantastycznych rzeczy do dekoracji kuchni. Od cudownych filiżanek (mój numer jeden), przez fajne czajniczki, noże, podstawki na jajka i inne cudeńka, kończąc nawet na wymyślnych otwieraczach do butelek :) Mogłabym wykupić im cały asortyment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisee
A byliście na www.stylowazastawa.pl ? też dużo fajnych, ciekawych gadżetów. Dopiero ich znalazłam, ale kilka zakupów zdążyłam zrobić - kupiłam sobie kilka szklanek do latte i pojemniczki na cukier/kawę/herbatę :) warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja346
noże kuchenne, dozowniki do mydła, mydelniczki, akcesoria łazienkowe, wazony, doniczki, szczoteczki do zębów http://www.homus.pl/ mnóstwo dodatków do domu i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci mogła polecić ze sprzętem agd multizakupy.pl, bo oni mają bardzo duży wybór (to największy dystrybutor w internecie). A poza tym, to wiadomo, że taki sprzęt jest dużo tańszy w sieci, niż w sklepach stacjonarnych, typu saturn, czy media markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sporo fajny garnków w internecie, polecam poszukać, szczególnie Tefal, z rozmaitymi zastosowanymi w nich technologiami, m.in. powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja bym Ci mogła polecić w sumie sklep a.pl, bo tam poza takimi standardowymi zakupami spożywczymi można też kupić jakieś drobne sprzęty agd. Wydaje mi się, że to niezły pomysł - robisz zakupy przez neta, a jak potrzebujesz np. "jajowaru" to po prostu dorzucasz go do koszyka. Nie trzeba tracić czasu na łażenie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×