Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga Oświęcim

Szukam niedrogiego fotografa na Ślub w Oświęcimiu

Polecane posty

Gość Kinga Oświęcim

Witam, jakiego polecacie fotografa na ślub w Oświęcimiu. Zależy mi aby wykonał zdjęcia na ślubie, weselu oraz plenerze do kwoty max 1200zł. Jak by był mały album w cenie było by miło. Uroczystość odbędzie się 26 czerwca 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto_adam
proszę o kontakt na maila, mam wolny termin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giskana
Kingo a czy nie lepiej wpisać w google frazę fotograf Oświęcim lub fotograf Kraków. Co zaś tyczy się pana adama_foto to radze z nim szczegółowo spisywać umowę i przy spisywaniu umowy zadać pytanie o możliwość wystawienia rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczak_foto
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Proszę o informacje na maila : info@dariuszmarczak.pl Pozdrawiam Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_z_oswiecimia
zerknij tutaj http://jacekbalon.net/ nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale moze sie przydac, co prawda nie widze zeby chłopak specjalizował się w fotografii ślubnej, ale po zdjeciach widac, że radzi sobie. w każdym razie jak dla mnie jest na lepszym poziomie niz znaczna większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w takim razie na ofertę fotografki.com.pl Dziewczyny robiły zdjęcia mojej kuzynce na weselu i sesję plenerową. A ma naprawdę piękne i klimatyczne zdjęcia na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika

Ja  znam fotografa z zakładu fotograficznego Fotofinezja  z Sosnowca i robią tam niesamowite pamiątka ....bo nie oszukujmy się zdjęcia ze ślubu to pamiątka na całe  życie. Ja zamawiałam u nich studyjną sesję ślubną i zdjęcia komunijne - wyszła bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×