Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

jak moge sprawdzicczy jestem

Polecane posty

Gość

za chuda i za wysoka i za brzydka żeby życ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policz swoje BMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie idealne, nie moge bo nie mam za niskie koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerwa opisz swój odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja juz waham kwiatki od ziemi ale mam nowoczesny model trumny z internetem :O:O naprawde musze to wiedziec, bo mi sie to śni po nocach, nie nawidze teog kurfa, czmeu do Boga nie dociera że chce odddac 10 cm dla potrzebujacych ? 😭 :O:O:/ Hinatka -- > skrabie :( thx 👄 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przerwa opisz swój odbyt wcale żę nie zawsze robie to co inni mi karza :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co było świniobicie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałem coś miłego napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi byś mogła oddać max 5-6, chociaż tez nie, bo teraz szpilki nosze :O podołujemy się dziś razem? długo siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mozesz w moich tematac mozna wszystko :classic_cool: pic ,palić przeklinac i nie znac zasad ortografi ani interpukcji :classic_cool: )) chociaz w sumie nie . palić , jednak nie można najperw trzeba wyjsć :O:O c🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie było to miłe ? :( Hinatka no sama widzisz ,😭 :O:O 😭 ok dołujmy sie ja posiedze może do drugiej chociaz obiecałą m sobie nie przekraczac tej 00 .00 :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa ja jestem wielka i gru
ba, 173 cm i 67 kg, chcesz sie zamienic 😭?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak kurfa bo ja jestem o 5 cm olbrzymiejsza :O:O 😭 :O:O a zrzucic wcale nie jst trudno o ile nie przez jakies choroby czy leki a obżarstwo i brak ruchu :O:O uyebie sobie ale szukam morfiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktoś tu jest z zamknietego ? :classic_cool: i móglby załątwic? :):] serio pytam :]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałem coś miłego napisać
BĘDZIESZ ŻYĆ!:):).....czyż to nie miłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Danny a mają na składzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka jest wysokość ciała
Twojego Przerwa? Nadmienie iż to pytanie na narusza reguł Twej Stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie , nie miłe :O:O juz tu w sumie podałam na wzrost jego matymatyczny wzór wyżej niż przecietna przecientego faceta :O:O zayebiscie :O:/ ok ide 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do cholery
Do cholery!!!!!!!!!!!! Każą !!!!! KAŻĄ !! Do cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
karzą !! od kaRać :O Tank jak serio to prv : przerwa90@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka jest wysokość ciała
Pytanie to nie uchybia sugestii by nie pytać o wzrost gdyż wzrost ujmując rzecz poprawnie to pewien proces. Zachęcam do studiów nad fachową lektura medyczną. No cóż kobietom nie dogodzisz. Jak są szczupłe i wysokie to też źle. Miodem dope by smarowac i nie dogodzisz. Ps jeśli nawet masz ponad 180 to się rozejrzyj. To nie żadna sensacją. Co druga gimlaska mierzy tyle i nie ma afery a Ty chcesz se coś odrabac? Zainwestuj czas w psychologa a nie wyczekuj pociechy na forach. Dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamykam_ten_temat
Przerwa jest mężczyzną(przystojnym zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie , sredni wzrost facetó w polsce to jakies 176 😭 :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem poka fote
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa jaki masz kolor oczu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znak zodiaku podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no a ja jestem od tych średnich jeszce wyzsza :O 😭 rozumiesz ? ten ból ? ? 😭 wiec co z ta morfina ? bo nitz nie mam na @ ? sciema ? 😭 :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×