Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skarbek2803

dodatkowa praca

Polecane posty

witam. jestem konsultantką oriflame zachęcam do współpracy :) Można dorobić kasę ... na początku mała jakieś 50zł ale później, jak ktoś chce to więcej :)) więcej info wysyłam na maila wiec jak chcecie coś się dowiedzieć to zostawiajcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarabiam sobie więcej wiec mi się to opłaca a poza tym mam tanie kosmetyki. nie muszę wychodzić z domu żeby je kupić tylko sobie zamawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filharmonia
Zostań KK Avon! Wpisowe Gratis! Prezenty! Bycie KONSULTANTKĄ Avonu jest łatwe i przyjemne, NIE RYZYKUJESZ ani złotówki:- wpisowe 0 zł, - zamówienia składasz kiedy chcesz i na ile chcesz, - upusty przy zamowieniach do 150zł 15%, pow. 150zł 25% Nawet do 40% ! - bezpłatna dostawa, - płatność za kosmetyki dopiero po 3 tygodniach od zamówienia, - zawsze możesz zrezygnować, nie ponosisz żadnych konsekwencji. A ZYSKAĆ możesz wiele:- zarobek do 40% ze sprzedaży, - prezenty dla nowych osób(biżuteria), - szkolenia kosmetyczne (w tym nauka makijażu), - dostęp do nowości kosmetycznych, - dla ambitnych możliwość awansu - stanowisko Lidera (większe pieniądze, atrakcyjne prezenty, bogate nagrody). Za zapisanie i potwierdzenie pierwszym zamówieniem prezent :) kontakt: gg 6566651 lub mail avon197@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zarabianie
na oglądaniu filmików na youtube? Zainteresowanych proszę o zarejestrowanie się z mojego linka - pomóżmy sobie nawzajem! http://www.paid2youtube.com/?r=cerise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaassssssssssssssssss
moze byc dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaassssssssssssssssss
może byc du­wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaassssssssssssssssss
może byc dup­a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwpg
Nie ma dup­a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Chciałabym zaproponować Państwu pracę jako Przedstawiciel angielskiej firmy Betterware. Firma ta zajmuje się sprzedażą bezpośrednią produktów przydatnych praktycznie w każdym domu. Proponujemy trzy możliwości zarabiania. Tylko od Państwa zależy, czy wybiorą Państwo jedną z nich, czy też skorzystają ze wszystkich trzech: 1. Zostań stałym klientem. Daje to możliwość zakupu produktów bez 30% marży. Nie ma obowiązku składania regularnych zamówień, ani też zobowiązań co do wielkości zamówienia. Po prostu kupują Państwo kiedy chcą i ile chcą. I to wszystko 30% taniej niż w katalogu. 2. Zostań Przedstawicielem. Wystarczy pochwalić się katalogiem wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, pani ze sklepu spożywczego czy fryzjerki, a zobaczą Państwo, jak szybko zaczyna rosnąć grono zadowolonych klientów. Oni zaś będą chwalić się zakupionymi produktami wśród swoich znajomych. W pewnym momencie zauważą Państwo, że zamówienia praktycznie zbierają się same. 3. Zostań biznesmenem. Jeśli ktoś z klientów lub znajomych zechce zostać Przedstawicielem, bez wahania proszę go zapisać do swojej grupy. Budując własną strukturę sprzedaży, otwierają sobie Państwo drogę do nieograniczonych zarobków. Zarabiają Państwo dzięki własnym zamówieniom, ale przede wszystkim dzięki sprzedaży grupowej. Betterware daje naprawdę wiele możliwości. Sami są Państwo sobie szefem, pracują kiedy chcą i ile chcą. Mogą Państwo osiągnąć naprawdę wysokie zarobki, niezależnie od posiadanego wykształcenia, statusu społecznego, wieku czy planów macierzyńskich. Więcej szczegółów na temat firmy, współpracy oraz produktów na stronie:www.betterware.home.pl Kontakt do mnie: betterware@home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
Tylko teraz zostań konsultantką AVON. AVON pomoże Ci się przygotować do lata a co za tym idzie: tylko dla konsultantek superoferty zestawów do opalnia i wiele wspaniałych innych produktów takich jak najnowsza linia Solutions do każego rodzaju cery. Dodatkowo możesz zyskać: -masz możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "Piękno sukcesu" - otrzymasz specjalny starter a w nim: 3-4 KATALOGI, PRZEWODNIKI, PRÓBKI + PREZENT - weźmiesz udział w programach w których możesz otrzymać kosmetyki takie jak: kremy ANEW, perfumy Spotlight, tusz do rzęs, kremy z lini Solutions itp. - możliwość zarobku do 40% - zamówienie kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat - brak wpisowego Nie zwlekaj pisz gg 31942907, e-mail: olga100@op.pl tel. 692-150-523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascbucvbrqevukasf
A ja polecam jedyna strone jaka znalazlam z reklamami ktore faktycznie warto ogladac bo jakies tam zyski sa, jakies 20 gr dziennie:) na innych stronach na prawde nie ma zadnej kasy tylko jakies marne czesci groszy a tu jest wszystko po grosz i jest duzo reklam:) pozdrawiam i polecam ja tez troszeczke skorzystam z tego ze sie zalogujecie z tego linku http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=blankaa19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×