Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszyna muszynianka

Zamknięcie działalności - kontrol skarbówki,miał ktoś????

Polecane posty

Gość muszyna muszynianka

witam,zamierzam w najbliższym czasie zamknąć swoją działalność,jak to wszystko wygląda od strony urzędów,czy z urzędu skarbowego przychodzą na kontrole?? czy wystarczy tylko zgłosić w gminie i urzędzie skarbowym i zus?? poradzicie,może ktoś wie jak to się odbywa dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna muszynianka
i????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna muszynianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna muszynianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna muszynianka
nikt nic nie wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świętokrzyskie_bar
Witam, Podepnę się pod temat ja zamknąłem działalność z ostatnim dniem starego roku. Wydaje mi się że popełniłem błąd w wypełnianiu formularza w Urzędzie Miasta. Napisałem 31 grudzień w formularzu a bar był jeszcze czynny w ten dzień i była sprzedaż na kasie. Czy popełniłem błąd? Ktoś może podać linka skąd pobrać formularz do remanentu końcowego? Czy spis z natury to to samo co remanent końcowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świętokrzyskie_bar
a co do tego czy będą kontrole z tytułu zamknięcia to nie wiem to nie wiem. Jeszce jedno mam pytanko do forumowiczów. O wykonaniu remanentu końcowego trzeba powiadomić US 7 dni przed nim, czy 7 dni po? Jak to wygląda? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna muszynianka
też się własnie zastanawiam nad remanentem końcowym,to sie wpisuje do deklaracji vat 7 na pierwszej stronie jest rubryka do wpisania wartości końcowego remanentu ,najlepiej może zadzwonić na tą infolinie urzędu i się dopytać,tez muszę zadzwonić tel. 0801055055 stacjonarny 022-3300330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×