Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala zosia...

czy to dobry preent na roczek dla dzieczynki?

Polecane posty

Gość mala zosia...

1. ramka na zdjecia- z wygrawerowanym imieniem dziecka i data urodzin plus do tego kolczyki zlote z diamnetem (jakims tanim diamentem ,ale diament ;-) to dla coreczki kolezanki ,ktora ma roczek- myslcxicie ze ejszcze cos powinnam dodac? nie chcialam kupowac ubran ani zabawek bo pewnie wiekszosc gosci to przyneisie plus ma takich rzeczy juz sporo,ale teraz sobioe mylse ze nie dam nic co by mogl juz teraz uzyc ,jako male dziecko ,... z trzeciej stroynm nie che mi sie wydawac wiecej kasy .... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia a misia b misia kasia...
Kolczyki z diamentem? W ogóle kolczyki dla rocznej dziewczynki? Ramka ze zdjęciem to jest fajne. Możesz też, zrobić coś innego - jakiś gadżet ze zdjęciem dziecka? Niby zabawki wszyscy kupują ale możesz dać mu jakąś inną, wyjątkową: dla takiego maluszka miśka z koszulką na którym jest zdjęcie dziecka - mała może się naprawdę ucieszyć jak zobaczy siebie na miśku :) Zobacz jak wyglądają takie miśki może Ci się spodobają http://www.superfoto.pl/maskotki_ze_zdjeciem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosia...
kolczyki z diamentem to ldatego ,ze pomyslalm z,e przynajmniej bedzie je miala na jakis dlugi okres,a moze nawet na cale zycie ;-) wiecie takak pamitka ,na peirwsze urodzinki, ja np, nadal nosze lancuszek ktory dostalam od chrzestnej na chrzciny 23 laata temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia a misia b misia kasia...
W sumie coś w tym jest, że się nosi takie rzeczy, ale jak patrzę na, młodszą dość sporo ode mnie, siostrę i jej koleżanki nie widzę tego sentymentu jaki miałam ja czy moje koleżanki. Po za tym gusta, są różne bałabym się, że kolczyki się nie spodobają małej jak podrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×