Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raniona

czy on mnie zdradza ?

Polecane posty

Gość Raniona

Jestem z Wojtkiem juz ponad 4 miesiace... była dziewczyn adzwoni do neigo po kilkanascie razy dziennie on przy mnie nie odbiera tych telefonów ale wydaje mi się ze odzdwania do niej jesli ona caly czas dzwoni i dzwoni ... nie wiem co mam robic;(( jestem zrozpaczona !!:( Bardzo go kocham ... przymykam na wsyztko oczy:( nie wiem co mam zrobic :( pomózcie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfhy
pomożemy - zabierzemy mu telefon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COROBIC................
a czemu przymykasz oczy?? nie mozesz sie normalnie zapytac o to co Cie dreczy?? Zapytaj wprost, czemu ona do niego ciagle wydzwania...swoja droga to nie jest normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś wziąć nr tel. do tej dziewczyny, zadzwonić do niej i ją porządnie wyzwać;) ale lepszym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa z chłopakiem. Nie powinnaś przymykać oka, ponieważ chłopak będzie sobie pozwalał na coraz więcej. Więc weź się za tą sprawę jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem kontaktując się z nią poniżyłabyś się i zrobilabys z siebie idiotke. Zostaw to! Jeśli na prawde mu na tobie zależy oleje tamta dziewczyne sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to młody szczyl
przy tobie nie odbiera od niej telefonów a jak jest sam to gada z nią ciągle .nastęonym razem jak zadzwoni powiedz mu żeby odebrał :p nie zrobi tego , na bank !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFFFFFFFFFFF
do cux przepraszam ze nie na temat, ale jak Ci sie udalo osiagnac taka wage???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raniona
zadzwoniłam raz kiedys jakies 2 miesiace temu do niej to powiedziałam jej zeby do neigo nie wydzwaniała bo on Ci nie chce a to ona mi oodpowiedziała ze sie myle i on chce z nia gadac ... :(( ja tego nie rozumiem... on mówi ze mnie kocha i chce zebym została jego zoną ... nie wiem co zrobic ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FFFFFFFFFFFFF prawie 2 lata mi to zajęło. Ale nie cały czas. Miałam wzloty i upadki. Przede wszystkim zdrowa dieta, regularne, niskokaloryczne posiłki, odstawienie ciastek, fast-foodów, cukru, tłustych potraw. Troche ruchu, 2 kawy dziennie dla poprawienia przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFFFFFFFFFFF
You are my hero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raniona
no nie odebrał jak go o to poprosiłam ;/ :( moze mu powiedziec zeby odebrał albo zadzwonił do neij i powiedział jej spie**alaj przy mnei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum kobieto, ze tylko się upokorzysz w ten sposób!!!!!!Jak pokażesz, że znasz swoją wartość i bedziesz udawać, że cie to nie interesuje, ze ona wydzwania pokażesz, że jesteś pewna siebie i facet bedzie cie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raniona
ale myślicie ze on do niej oddzwania ? :( jeju ja nie wiem co mam o tym myśleć.... pomocyyyy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna cipochek
tak on Cię zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkka
" moze mu powiedziec zeby odebrał albo zadzwonił do neij i powiedział jej spie**alaj przy mnei ? " właśnie tak zrób ,niech udowodni ze cie kocha jak tego nie zrobi to niech spierdala . mało to facetów na świecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raniona
To tenisista... ;/ Tenisisci sa poj**ni! Dziewczyny nigdy nie związujcie się z tenisistami !! ehh:( ta Dziewczyna nie jest z naszego miasta a był z nią przez rok a widziekli sie moze 5 razy w zyciu... mysliscie ze to byla prawdziwa miłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak.To nie twoja rola rozmawiac z byla.To on powinien uporzatkowac ta sprawe.Jesli tego nie robi,oznacza to, ze nadal jest mu nie obojetna.A Tyjestes dodatkiem do nich.Ja bym sie wycofala z tego towarzystwa.Jak masz swoja godnosc to daj sobie spokoj z gogusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ty masz co robic tylko
on. Jasne, radźcie jej, niech mu każe odebrać telefon i powiedzieć " spierdalaj". Może tak zrobi, ale zaraz po wyjściu od niej zadzwoni ponownie i powie: no sorry, wiesz, moja jest taka zazdrosna, musiałem tak powiedzieć :o A ona zaśmieje się pod nosem i tyle z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×