Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 31nin

odretwiala samotnosc w Londynie

Polecane posty

Gość 31nin

Moze to juz temat oklepany, ale wlasnie mam troche pracy przy kompie i postanowilem sobie troche 'urozmaicic' to co w tle;) Jestem w Londynie juz jakies 8 miesiecy, nie stronie od ludzi, mam 2 rece, 2 nogi, glowe, cos tam soba reprezentuje a poznalem tu 2 normalne osoby cos tam soba reprezentujace, nie liczac tych w pracy. To slaby wynik jak na mnie i jak na porownanie z innymi miejscami w Europie, gdzie mieszkalem. Moglbym nawet powiedziec, ze szukam dziewczyny, bo nikt nie lubi zbyt dlugo byc samemu, ale jakos bez wiekszego skutku. Jasne, jak sie siedzi 11h w pracy a w weekend chodzi sie z kolega do pobliskiego pubu albo wychodzi ze znajomymi z pracy ale nie do klubow, to pewnie na cud nie ma co liczyc. Z drugiej strony, to poziom rodakow tu mieszkajacych i generalna niechec i obawa przed nawiazywaniem kontaktow, tez chyba swoje robi. Czy uwazacie, ze Londyn, to normalne miasto, jak kazde inne duze miasto w Europie? Bo dla mnie jest troche jak wielki dworzec, gdzie sie przyjezdza tylko na jakis czas, ludzie (nie tylko Polacy) nie maja tu rodzin (babci, dziadkow..) i zyja miedzy praca i podrozami do domu(tego prawdziwego w swoim kraju), reszta jest taka prowizorka..Moze po kilku latach jest juz inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×