Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no tak ale widzisz lekarz wczoraj powiedział mi że pęcherzyk jest piękny i duży i przed nami 3 dni staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś wiem wiem ten cykl musi być owocny dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki system ze od owulacji juz sie nie kochamy, nawet jak nie ma ciazy i zaczynamy dopiero w kilka dni przed nastepna owulka wiec plemniczki sa silne, zwarte i gotowe:) kochamy sie codziennie przez 4 - 5 dni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie wiem jaki jest moj system wiem tylko ze M bardzo meczę ale cóż powtarzam jemu żeby korzystał póki może bo póżniej to mu tylko zostanie skomlanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz justys co my sie mamy z tymi chlopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to chyba jest czekanie czy @ przyjdzie. Jestem ciekawa co u berbelka bo opis na gg ma niezbyt ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten ale jak sie dowiedza ze beda tatusiami to beda szczesliwi i beda dumni ze tego dokonali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest najgorsze a berbelek dzis dawala znac pisala ze bez zmian i czeka na wizyte we czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a berbelek napewno sie martwi i niepokoi nastepna wizyta i dlatego malo sie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no justys napewno moj to nawet twierdzi ze teraz to trojaczki na bank bedą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie, poprzedniego posta mi zeżarło w połowie, więc nie wiem czy mam w ogole coś pisać. No więc sprawdzam, czy się wyświetli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez sie smieje ze beda blizniaki bo dopadl ulotke od clo i przeczytal ze moze wystapic ciaza mnoga:) ale mowi ze bardzo by sie cieszyl gdyby tak wlasnie wyszlo. hej werna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz justys moja dobra znajoma teraz po clo blizniaki ;) i moze dlatego tak teraz moj M gada ze on strzeli trojaczki :) witaj werna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObity......u mnie 5dc więc jeszcze reszta @ także nie wiem czy mam plamienia:):)i tak pościel do prania:):):):):) Kamilko wizytę mam dopiero w następnym cyklu ale jak będą plamienia to będę musiała leżeć w szpitalu:( na tych badaniach...ale mam cykora.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to fajnie ze mi nie zeżarło :) a Wy nie macie co robić tylko na kafe siedzieć? ??seriale przaca lecą hehehehee Czekająca a Ty gdzie? przykleilaś się razem z tymi zdjęciami czy co? :P Szarlotko, widze że kolejny cykl starankowy oficjalnie rozpoczęty :) no i tak ma być. Teraz tylko więcej optymizmu, wyluzowania a efekty będą na 100%. Małpisko odeszło w siną dal i niech juz nie wraca, bo po jaką cholere? No, mam nadzieje że wywróżyłam :) Co robicie babole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja tez sie wylezalam w szpitalu na tych badaniach roznych ale nie jest tak zle:) przynajmniej bedziesz wiedziala co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna:)Kochana jesteś:):) Ja wlasnie wpierdalam chlebek z serem plesniowym:)...M wrocil z komendy i ogląda ten no.....jak się ten film nazywa fantastyczny:):)i zjada wczorajszy obiad:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos serialów, ide na KSD :) więc życze udanej i owocnej nocki!!!! 👄 No nie próżnować mi tam, tylko się kochać hehehe. Do jutra słońca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a mozesz wkleic zdjecie tescikiu owulacyjnego bo szczerze mówiąc nie wiem jak dokłanie powiniem wygladać taki test pozytywny:/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie balam a w dodatku mialam wtedy dola bo dali mnie na sale z kobitka w ciazy a ja bylam wlasnie po drugim poronieniu:( ale jakos wytrzymalam i oplacalo sie bo wiem co i jak. przynajmniej sie dowiedzialam ze mam tego wodniaka i poczatki pcos i moge sie leczyc. zobaczysz wszystko pojdzie sprawnie i szybko i bedziesz niedlugo szczesliwa brzuchatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys pocieszylas mnie :):)jak bede szla to tu napisze i trzymajcie wtedy kciuki:):)mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsypujesz około 0,5 kg mąki w szklance w ciepłej wodzie rozrabiasz pół kostki drożdzy i wlewasz do mąki mieszasz łyżką dodajesz pół łyżeczki soli i 3 łyżki oleju i rączkami już zaczynasz wyrabiać ciasto może być troszke nawet klejące dodajesz ciupke mąki i dalej rozrabiasz odstawiasz na chwilke pozniej olejem wysmaruj blaszkę i weż tymi tłustymi od oleju łapkami ciasto wułóż na blaszcze dociągając do brzegów a póżniej już według uznania co chcesz to dajesz mam nadzieję że mój przepis jest czytelny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×