Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Kingusia268903
Ja sama nie wiem co mam robić, staramy się już jakiś czas z mężem o dziecko, ostatni raz w 11 dniu cyklu, później nie bo musiał wyjechać na tydzień do pracy. W 13 dniu cyklu poczułam lekkie bóle w podbrzuszu myślałam, że to pewnie owulacja i może tym razem się uda i z 11dnia uchowały się jakieś plemniki i jest szansa, że się uda. Nakręciłam się strasznie. Dziś jest 15 dzień cyklu i mocno boli mnie prawy jajnik i plecy. Czuję że to chyba jednak dziś w takim razie mam owulację i dzidziusia znowu nie będzie:( 4 m_ce temu zawsze miałam cykle 26 dni, teraz zwykle trwają 28-29. Myślicie, że jest w tej sytuacji jakąś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska2234
Staramy się z mężem o wymarzone drugie dziecko jestem w 22dc mam 6 dni do okresu. Zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny wiem że to za wcześnie żeby co kolwiek mowic. Czuję się inaczej a może to obsesja. Czuję klocie od prawego jajnikika wzmożony apetyt, mrowiace ciężkie piersi. Mierze temperaturę od 3 dni i 37,3 37.4 37,8 . Mój mąż twierdzil po stosunku wczoraj że czuł inaczej jak do tej pory jak by Napieral na coś miękkiego okrągłego. Nie wiem już co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka8523
Goska 2234 ja mam 27dc. A owulke mialam miedzy20 a 22dc. Przynajmniej wtedy mialam objawy i jakies slabe kreski na testach owulacyjnych. Test robilam juz w 24dc bo nie moglam wytrzymac...tez sie jakos inaczej niz zawsze czuje. Jakies dziwne klucia,najczesciej gdzies w okolicy lewego jajnika. Znowu sie nakrecam ze moze tym razem sie udalo... poza tym zawsze tydzien przed@ znacznie rosna i bola mnie piersi a teraz jeszcze nic. Termin @ przypada na 25.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Hej, dziewczyny tu Ewbela:) jej jak dawno tu nie wchodzilam, wybaczcie mi. co u was? Ola, Oleńka, Sara, i Asia gratulacje:) ja mam synka ma juz pol roku czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsunamii
witam jest tu ktoras z was co miala usuniety lewy jajnik... mialam operacje w czerwcu guz 9cm na lewym jajniku i zostal on usuniety wraz z jajnikiem.minelo juz 6 miesiecy a ja dalej nie moge zajsc w ciaze... a tak bym chciala.miec drugie dziecko.. czy jest jakas szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9876
witam was kochane .. okres spóźnia mi się 13 dni.. 6 dnia zrobiam test i wyszła 1 kreska.. nastpnego dnia dostałam okresu ale była to jedna plamka a potem malutka druga na papierze i tyle.. Myslicie że jest szansa?? ostatnio ciągle mi się spóźnia okres no ale wtedy mąż był za granicą.. ponad miesiac temu wrócił.. robić test czy sie nie łudzić?? Już mam troche dosyc tych testów a maz sie smieje ze wydaje na nie fortune. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela zapraszamy do nas na forum " przyjaźnie z wymarzonych kreseczki " mój synek też ma pół roczku. Oleńka co u ciebie kochana odezwij się . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Asia nie moge znaleźć tego forum wrzuc linka albo napisz jeszcze raz temat. Jestescie na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja miałam też usuniętego jajnika, no i też chciałabym kiedyś zostać mamą, ale nie wiem czy to będzie możliwe. Póki co się nie zabezpieczamy, współżyjemy i nic.. ciągle co miesiąc @.Chyba musimy udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje przejsc na diete, oczyscic organizm i zmienic nawyki zywieniowe. W zdrowym ciele wystarczy jeden strzal. Tylko trzeba z pewnych rzeczy zrezygnowac, poswiecic sie. Zainteresujcie sie dieta zrownowazona i niech stanie sie ona codziennoscia. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 23
Hej,ja też staram się o dziecko z chłopakiem i nic.Obawiam się najgorszego. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 23
Zapomniałam dodać, że mam usunięty jeden jajnika i to to może być przyczyną braku efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przez rok nic...zaczynam się martwić ze jestem bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 23
Ja mam takie same obawy......okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich staraczek NATURALNY PROGESTERON W KREMIE.NPC.Można go kupić pod nr081-7464811.Ale łapie pierw przeczytać książkę LEPSZE ZDROWIE DLA KAŻDEJ KOBIETY, T NOCUŃ.POLECAM MI POMOGŁO. CHOĆ PO LATACH STARAŃ I PORONIENIACH NIE MIAŁAM JUŻ NADZIEJI.TERAZ MAM DWOJE DZIECI I STARAM SIĘ O TRZECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×