Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ale sie tu smakowicie zrobilo:) ja robie ciasto podobnie jak ty tylko ze ja drozdze rozrabiam ze smietana:) monika a zdjecia wkleje jutro bo dzis mi kiepskie zdjecia wyjda z telefonu bo juz ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklanka maki pol szklanki cieplej wody 1/3 kostki drozdzy 2 lyzki oliwy z oliwek lyzeczka soli Do szklanki z ciepla woda wrzucasz drozdze i odstawiasz na chwile zeby zaczely pracowac nastepnie dodajesz ja do maki z innymi skladnikami i wyrabiasz do momentu az ciasto bedzie sprezyste i nie bedzie sie kleilo do rak( jezeli za rzadkie podsypujesz w czasie wyrabiania maka jezeli zbyt geste troche cieplej wody), odstawiasz na 20-30 min w cieple miejsce i przykrywasz bawelniana sciereczka zeby uroslo. Kiedy ciasto wyrosnie( zwiekszy swoja objetosc dwukrotnie) formujesz placek na pizze i zostawiasz na chwile zeby ciasto "odpoczelo" nakladasz ulubione skladniki i wstawiasz dzo piekarnika nagrzanego do 175 stopni (gora-dol) na jakies 15-20 min. Mi za kazdym razem wychodzi:) jak cos moge podac jeszcze przepis na sos pomidorowy do pizzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szklanka tylko 0,5 kilo maki a szklanka cieplej wody pomylilo mi sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zeby ciasto nie przywarlo do blaszki dobrze sprawdza sie papier do pieczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny smakowicie wygląda w piekarniku pizza a jakie fajniutkie i mięciutkie ciasteczko mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko i woda do drozdzy nie moze byc ani zimna ani goraca bo ciasto nie urosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwandzia
witam serdecznie kochaniutkie!tak jak wy ja tez staram sie o dzidziusia i jakos od 3 lat mi sie to nie udaje. czy ktoras z was miała leczenie cyklu bezowulacyjnego bromergonem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zwandzia:) no 3 lata to juz bardzo dlugo.... z tego co wiem to wiekszosc dziewczyn u nas na bezowulacyjne cykle bierze clo a nastepnie duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie nie mam pojecia bo owulacja u mnie wystepuje a clo biore na wzmocnienie pecherzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysa jak ty sie czujesz po clo bo ja generalnie niczego nie odczulam procz tego ze czuje sie jak napompowana ale moze jutro jak zaczne brac duphaston to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwandzia
jest jeszcze ktos tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwandzia
wybaczcie cos komp mi szwankuje szkoda ze nie leczycie sie tym lekiem. ja normalnie załamuje rece . ciagle cos jest nie tak. tez brałam duphaston dwa cykle było ok a potem z @nici leczylam sie nim 2 lata z przerwami. nie wiem co robic? a robicie moze testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam w pierwszym cyklu ale nic w moim przypadku nie pomogły bo mimo 2 krech nie udało się teraz się cieszę bo przy clo bardziej odczuwam moje jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety zaraz uciekam bo M wraca i muszę kolacyjkę podać a póżniej muszę go dopaść :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc dziewczynki kolorowych snów pa pa pa :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepisy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wypróbuję:):) A teraz mam prośbę..... Gdzieś tutaj Czekajaca chyba albo Kamilla daly mi opis tych moich badań co mnie czekają....:(:(i nie pamiętam gdzie to bylo ...nie potrafię znaleźć...pomóżcie mi.....:(:(To był taki dluuuuugaśny opis...sprawdzania drożności jajowodów i tego badania macicy...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormon Dzień Normy FSH3 dzień3-20 mIU/ml FSHpik LH / dzień podania HCGwięcej niż 15mIU/ml LH3 dzieńmniej niż 7 mIU/ml LHpik LH / dzień podania HCGwięcej niż 20 mIU/ml Estradiol E2pik LH / dzień podania HCGwięcej niż 100 pg/ml Estradiol E27 dni po owulacjiwięcej niż 60 pg/ml Prolaktyna3 dzieńmniej niż 24 ng/ml Progesteron P43 dzieńmniej niż 1.5 ng/ml Progesteron P47 dni po owuwięcej niż 15 ng/ml TSH3 dzień0.4-4 uIU/ml T33 dzień1.4-4.4 pg/ml T43 dzień0.8-2 ng/dl Testosteron całkowity3 dzień6-86 ng/dl Testosteron wolny3 dzień0.7-3.6 pg/ml DHEAS3 dzień35-430 ug/dl Androstendion3 dzień0.7-3.1 ng/ml SHBG3 dzień18-114 nmol/l Insulinapo 8-16 godzinach na czczomniej niż 30 mIU/ml Glukoza po 8-16 godzinach na czczo70-110 mg/dl * mIU = jednostki międzynarodowe mili; ml = mililitry; pg = pikogramy; ng = nanogramy; uIU = jednostki międzynarodowe micro; dl = decylitry; ug = mikrogramy; nmol = nanomole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla dxziękuję:):)jutro mam wlasnie badania to zaraz mam wyniki:):)....ale mi chodzilo o te badania macicy i drożności....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×