Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

hello;) Ewus pol nocy spac nie moglam :D zastanawia mnie bardzo opcja silowania od rana:D...dzisiaj np. wstalam o 6.15, zdazylam sie umyc, wysuszyc, zjesc, itd a tutaj i tak bylam przed osma (mam 11min tramwajem) wiec tak sobie pomyslalam ze jak naszykuje sobie jadlo wieczorem, wstane ciut wczesniej i dojade tutaj na bajku szybciej niz tramwaj..to moze warto by sprobowac :P ( i tak by wychodzilo ze dwa razy w tyg bym tak zrobila bo np. barki/nogi/brzuch robilabym w sob i ndz przed poludniem, a w dwa kolejne dni aero jak wroce.) Jeny pokoncilo sie wszystko..a taki fajny i skuteczny plan mialam:( Ew. a jak Ty silujesz, to o ktorej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja zawsze cwicze w okolicach 17 a w soboty/niedziele po drugim sniadaniu albo obiedzie. Naked, czy dasz rade wstawac o 5 i klasc sie spac o 23? Czy zaczelas prace na drugi etat,ze taka zajeta jestes ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. to Ty Kochana masz sprawe jasna- normalne posilki treningowe;) a ja zupelnie zgupialam z tym jak jesc, cwiczac zaraz przed snem. nie mam wiekszego problemu ze wstawaniem wiec mysle, ze dwa razy w tyg moge wstac wczesniej:P Poza tym to i tak na 3-4m-ce bo zaczelam kurs:P...pozniej bedzie luzniej;).. Ewus ja od poltora roku mam przynajmniej dwa zajecia;) jak zaczelam pisac z Doti to zwolnil mi sie moj glowny etat bo firma upadla :(..no i tak szukalam az wreszcie sie udalo znalezc cos pokrewnego ale innego:) ( i fajnie bo cenie sobie to ze mam szanse nauczyc sie czegos new:) ) Generalnie mam bogate CV i swietnie znam psychologie rozmow kwalifikacyjnych :D jakbyscie potrzebowaly kiedys probke tych durnych pytan, to smialo..:P ..i dzieki za troske:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to Ty pracowita dziewczynka jestes ;) Na pewno zglosze sie po te pytania jak zaczne szukac pracy w Polsce :) Dostalam dzis od S bukiet roz, roslinke w doniczce ( z prosba,zebym jej nie wykonczyla ;) ) truskawki i sliczna kartke, bo jutro jest nasza 4 rocznica. Kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Lubicie lubicie:P Ja dziś cały dzień w rozjazdach a wieczorkiem jeszcze aerobik był no i czuję się superowo czyli wracam chyba na dobrą drogę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz zapomnialam a on nigdy wiec na pewno nie moge narzekac :) Doti, Ty tez widze zajeta jestes bardzo :) Jutro mam wolne, bo w Irlandii jest dzien swietego Patryka :) W koncu sie wyspie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak fajnie Was widziec :D Ewus- ja pracowita? niee-e:D pragne zauwazyc ze malo co fizycznie jednak robie ;) Wam medale powinni dac za ganianie za Maluchami;) A rolki beda na urodiznki?:D 4 rocznica? WOW. jak ten czas leci :P Doti :) to co wstajesz jutro skoro swit i cwiczysz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja lece. Nastawilam wlasnie budzik na 5.45 i smieje sie sama z siebie :D:D ZObaczymy.... Badz co badz, bankowo zerkne do Was jutro:) Milej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhhe z małym to ja robię codziennie siłowe ćwiczenia - biegam z nim na barana :D Naked ale Ty za to w pracy jesteś chyba w ruchu dużo nie ? Tańcujesz se...fajowo masz.... Właśnie jutro to nie wiem kiedy poćwiczę bo też po południu wyjeżdżam..hmmm może rano...:P ALe z małym jest cieżko bo on uczestniczy we wszystkich ćwiczonkach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, biedaczku... To ja pospie do 10 za nas dwie ;) Urodziny sa dopiero w niedziele, ale jednak dostaje inny (lepszy ;)) prezent a nad tymi rolkami sie jeszcze zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może pośpię do 8.00.;) To się pochwal Ewelina co dostaniesz na urodzinki.:) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa garderobe ;) Tylko z zakupami wstrzymam sie do lipca, bo wtedy powinnam osiagnac zadowalajaca mnie wage i akurat wtedy tez zaczna sie letnie wyprzedaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wróciłam...żyję:) Wyjazd super udany:) No i znów kilogram do przodu...I oczywiście nie wiem, dlaczego...Miałam 2 dni przerwy w ćwiczeniach, na wyjeździe jadłam, owszem, ale się nie obżerałam...No i przez 2 dni znów kilo do przodu. Mam już tego serdecznie dosyć:/ Nie mogę ubrać żadnych spodni, bo mnie cisną...Zakupy też odłożą, bo tylko się dołuję. Wczoraj poszłam na interwal step, ale po 15 min. wyszłam z sali i poszłam na orbitrek. Massakra, strasznie skomplikowane te układy, tylko się denerwowałam... Dziś idę na aerobox:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dobrze było:) wszystko zgodnie z planem a i czasu a czasu mi zostalo :P Aga- ja wiem...Twoj organizm ma gorsze czasy. jak nie zaczniesz jesc dobrze i nie przestaniesz cwiczyc jak maszyna to tak bedzie. CIAGLE Ci to pisze... Ew. moge z Toba na te cudowne wyprzedaze? :P az mi sie przypomniala moja wizyta w Primarku niegdys - co to byl za szal :D a jaka to waga? pisalas kiedys, ze 65, prawda?;) Doti- duzo wiecej tancze sama przed lustrem;) w ogole probowalyscie zrobic szejki?:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Naked to super że wszystko poszło jak należy.:) Ja też chętna jestem na wyprzedaże.:P Ewelina ja to niby na wychowawczym jestem ale zawsze coś się dzieje i mam co robić.:P Teraz mamy gościa u rodziców ( ciotkę - przyleciała samolotem) i jeździmy to tu i to tam.;) 65kg to był mój cel nr 2 ( który już powinna dawno osiągnąć ) a cel nr 3- 60kg .:D ( to to chyba już nie osiągalne.:P) Ja do lata mam zamiar wejść w rozm 38 i już.:P Szejki..nie no ja nie próbowałam...;) Czyżby Twoje nowe zajęcie obejmowało przygotowanie tego trunku ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Spalam tylko do 8.45 ;) Zjadlam sobie na sniadanie pyszna owsianke z truskawkami. Nie wiem jak ktokolwiek moze stwierdzic,ze zdrowe jedzenie jest niesmaczne :P Naked, ja shejkow jeszcze nie probowalam, bo odpowiedniego lustra brak ;) Primark tez lubie,bo czasami mozna naprawde fajne rzeczy znalezc za kilka euro :D A wiesz,ze na alegro ludzie sprzedaja rzeczy z Primarka, jako ubrania markowe ? ;) No mam nadzieje,ze bede wazyc wtedy 65kg a jesli bedzie to jeszcze mnie to na pewno tez nie bede narzekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, czyzby ciocia z Ameryki?;) A Tobie Kochana bedzie pewnie ciezko wrocic do pracy, po takim czasie z Malcem..w ogole zdrowy juz ten maly pieknis?;) Jak wezmiesz sie za hantelki to nie bedziesz wiedziala kiedy Ci cm do 38 zleca :P Doti, wiemy o jakie szejki chodzi :D nie udawaj Greczynki :P Sprobuj sobie, poczujesz ten miesien, tamten :P Ewus a Ty sprzedajesz co na A.?:P ...i z laski swojej nie pisz nic o truskawkach :( :P Jesli chodzi o mnie to moge wazyc 70kg nawet. Bede szczesliwa gdy bede wygladac tak jak chce wygladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja nawet konta na Allegro nie mam :) Ale moze jak wroce do Polski to zajme sie jakims handlem ;) Tez moglabym wazyc 70kg,gdybym miescilam sie w ubrania 38 i wygladala ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja z już z cioteczką po wojażach.( Nie nie z Ameryki ale z Niemiec ;) Kupiłam sobie przy okazji fajny płaszczyk wiosenny w krateczkę żółto-szaro-turkusową i powiem Wam, że nawet chyba nieźle mi w nim.:P Mały zdrowy choć bałam się trochę bo w tych górach to trochę pomarzliśmy.;) Planowo wracam we wrześniu do pracy.JA w sumie od 6 mies jestem w domu bo wcześniej nie cały rok pracowałam na 1/2etatu.;)Czyli mam taki trzyletni wychowawczy z przerwami na pracę.:P Ale ciężko na pewno będzie na początku.;) Naked a jak Ty chcesz wyglądać ? :D A o co chodzi z tym Primarkiem ? Bo kupiłam małemu kiedyś parę ubrań na allegro właśnie. Ja z kolei jestem fanką tego allegro.:) Już kiedyś próbowałam przed lustrem ale właśnie jak piszesz poczułam tu i tam i od razu miałam kolkę.:P Ale fajnie już są prognozy pogody na najbliższe dni - ma być 10 -12 stopni.;D A ja bym chciała ważyć 65kg i wyglądać ładnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti mam CIe:P telepatycznie wyczulam ze napisalas:D Ale Kochana nie bedzie problemu z powrotem do bylego pracodawcy? Czy moze planujesz zmiany?;) Doti ja myslalam ze wiesz jak chce wygladac..- jak miesien:P ale powaznie to widze zmiany teraz ale to jeszcze jest nie to- .. wysle CI fotke mojej motywacji pozniej ;) Heheheh Kochana Moja :) - to tak odnosnie tych szejkow :D:D YCD dzisiaj to moze ktos sie pokusi o prezentacje;) Wszystkie bedziemy zadowolone i spotkamy sie w W-awie na soczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziś i wczoraj byłam na siłowni. fajnie było. dzis nawet mój brat się wybrał, więc w 3 poszliśmy. już po sobie czuję, że @ mi sie zbliża, a wówczas ćwiczyć nie mogę:/ na szczęście, to tylko kilka dni, mięsnie mi się zregenerują. Doti, a Ty sobie też ubranka na allegro kupujesz? bo ja sukienki oglądałam, ale chyba bym nnie zaryzykowała tak kupić bez uprzedniehgo przymierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Mam nadzieję, że nie będzie bo pracuję tam już już długooo..Ale jak się ułoży to się okaże.;) To czekam na foto.;) Lecę właśnie na YCD.:P Pewnie, że możemy się spotkać w W-wie na soczku czy winku tudzież szejku :P Choć my we dwie to chyba miałybyśmy bliżej w Częstochowie ( ja mam 1h drogi ). Ewelina a gdzie Ty mieszkasz w Polonii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zatańczyła w YCD Kasia z Krakowa i podobała mi się jej figurka.Nie była całkiem szczupła ale też nie gruba - uda fajnie umięśnione, super;) Odchudzaczko kupuję ubrania na allegro.:) Nawet jedne spodnie które lubię właśnie tam zakupiłam.Dokładnie wymierzę swoje ubranie i nie mam zwykle problemu.Często też można odesłać towar i wymienić na inny rozmiar.;) CHoć kilka nieudanych zakupów też zaliczyłam więc trochę trzeba zaryzykować jak coś.:P Sukienkę kiedyś kupiłam ale ciążową więc pasowała.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja w Polsce mieszkam w Koszalinie wiec i do Warszawy i do Czestochowy daleko :) Doti, ludzie na Allegro pisza,ze Primark to markowe ubrania z Anglii a prawda jest kompletnie inna. Moj narzeczony kiedys ,zanim mnie poznal :P,byl ,,snobem,, i nawet do tych sklepow nie wchodzil. Zmienilam mu swiatopoglad ;) Jesli kupujesz te ubrania tanio to fajnie, ale niektorzy zycza sobie za nie jak za zboze i wtedy to absolutnie sie nie oplaca,bo wtedy jakosc nie idzie w parze z cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierzemy takie miejsce zeby kazda miala daleko:P...hmmm moze Spain? hehe:D Doti wysle CI jutro bo mnie zalogowac nie chce:| Lece kimac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Naked jeśli mogę to jeszcze chcę Cię zapytać coś o te hantle : Z jakim obciążeniem Ty teraz ćwiczysz ? I o jakiej wadze masz talerze ? Bo zaczynałaś od 2,5 na jedną rękę ( i czy to już waga z gryfem ?) ? Bo ja nie wykorzystam chyba tych wszystkich 12 talerzy ( 2x 10kg ). I już sama nie wiem czy takich zwykłych 1kg nie zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×