Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

hej Kochane;) DOti ja teraz najwiecej co moge wycisnac z moje 18kg :D i powiem tak: przy martwym ciagu i wyciskaniu jest mi malo bo spokojnie pykam 10 powtorzen ...i bede musiala chyba sztange dokupic jednak. ale jest cala masa cwiczen gdzie z 18kg nie dam rady:P Kochana szybko sie wzmocnisz a rzezba idealna to nie jest machanie po 25razy kilowkami;) ja mysle ze spokojnie wykorzystasz wszystko co Ci dadze te hantelki- jak nie teraz to pozniej ;) a uwierz mi, przy dobrze dobranych cwiczonkach bedziesz miala super kontrole nad cialem;) Zacznij sobie teraz od np. butelek z woda:) zobacz jak to mogloby wygladac i na ile Cie stac;) jakies pompki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to Ty wymiatasz jesli cwiczysz z hatlami 9kg. Ja z 3kg (jeden hantel)mam problem. No moge wiecej podniesc jesli robie jakies cwiczenia na plecy czy tez jak cwicze ze sztanga (ale juz jej nie mam :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus ale ja z tymi 9tkami to malo co robie bo tez rady nie daje;) bica katuje ale przy tricu do 5 schodze (z fr. mam nadal problem)...takze ciagle zmieniam te obciazenia-ino patrzec jak zapinki straca moc trzymania talerzy i cos mi na lbie wyladuje:)....jedyne co to wlasnie na klate i przy martwym mam te 18 i juz mi malo. Kochana ja zaczynalam od 2kg;) ..nigdy przy serwie w siatkowke,pilka nie przeleciala mi przez siatke :P .....no i nad pompkami musze popracowac:P wszystko przed Nami;) PS.dzisiaj biegam bo bede wczesniej w domy- JUPI:P moze dolaczycie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale super:) Wiosna, wiosna:) Wreszcie mogę wyjść pobiegać:D Wczoraj na aeroboxie - extra, a nawet jeszcze lepiej:) Wróciłam do domu z mnóstwem pozytywnej energii, i wciągnęłam 3 pieczone krewetki;) Niezły posiłek potreningowy, no nie?;) Kurczę Naked czasem rzeczywiście zachowuję się jak maszyna, jeśli chodzi o ćwiczenia...Ale ja tak nienawidzę bezruchu:/ U rodzinki było bardzo sympatycznie, ale 2 dnio siedzenia na tyłku wystarczą;) Teraz siedzę od 7 godzin w pracy i aż mnie nogi od tego bolą:/ W maju wybieramy się...w Alpy:) Cały tydzień na stokach:D Od dawna o tym marzyłam:) Muszę jeszcze kasy trochę uzbierać:) Już się nie mogę doczekać:) Jeszcze napiszę, co dziś zjadłam:) Śniadanie - bułka z masłem i twarogiem z dźemem (1 połówka) i serem żółtym (2 połówka) II śn. - jabłko, serek homo lunch - owsianka i pomarańcz no i troszkę mleka wypiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Naked :) U mnie też wiosennie ale wietrznie.Zaliczyliśmy z małym spacerek.;) Ewelina a te 3kg na jeden hantel to jest już waga z gryfem? Mogłybyście mi podać jakiegoś linka fajnego do ćwiczenia z hantlami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, pytaj zawsze;) Wygooglaj sobie altas cwiczen i pierwszy link z ruchomymi obrazkami jest the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja mam takie plastykowe hantle i tam waga calego hantla wynosi wlasnie 3kg. Naked, nie przylacze sie do biegania,bo u mnie dzisiaj wieje i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za jakąś godzinkę idę biegac:) Zjadłam właśnie pieczoną pierś z surówką i ziemniaczkiem:) Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jednak pojde :P sluchawki dzialaja :) Aga scigamy sie? Do piekarenki na rogu, okej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juuuż...Dobiegłam...truchtałam sobie, a wyszło w sumie jakieś 45 min...muszę zwiększyć dystans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz wrocilam:D Dorwalam kumpla i zesmy razem pobiegali. Mialam nogi po kolana w blocie ale teraz moge 'gory przenosic' :D Myslalam, ze kondycje stracilam ale moglabym biec i biec ihaaaa :P SUUUUPER a pogoda jest idealna ;) Wiem ze u Ew. pogoda beee ale Doti- smigaj, jeszcze zdazysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus marszobieg tez ladnie wyciaga kcal :) Jak korzystalam z biezni to wg przelicznika roznica miedzy przechodzonymi km a tymi bieganymi byla prawie zadna ;) tylko wiadomo ze kilometry pyka sie szybciej w biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, Ty masz zawsze mile slowo dla wszystkich ;) A Ty ile przebieglas? Jak tam Twoje posilki okolotreningowe teraz wygladaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus ja pomagam tylko znalezc pozytywy ;) ZJadlam na kolacje 'fasole po bretonsku' :P, poszlam biegac i zaraz po zjadlam bialka jajeczne i miodzik :D..przede mna jeszcze twarog ;) Kochana z racji tego ze to byly tylko aero to tak wyszlo jak wyszlo. Gdybym miala teraz sie silowac i za chwile isc spac to nie wiedzialabym czy: - zjesc normalny PO- wegle plus bialko no i twarog na noc -czy odpuscic sobie wazne wegle bo zaraz ide spac i zjesc tylko bialko szybko. i twarog -czy w ogole zrobic jeszcze cos inego Jakos nie widzi mi sie teraz eksperymentowac pod tym katem, bo wiadomo ze kazde cialo reaguje inaczej...ale jak czytalam to wiekszosc osob na R ma z tym rozkminke. Ogolnie to zamierzam ograniczyc wegle niewarzywne do okolotreningowych i zobaczymy co z tego bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i bieglam jakies 35min. Sprawdze na mapce ile bylo km bo to nowa trasa ..bardzo ublocona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestaniesz jesc swoja ukochana owsianke na sniadanie ? ;) Trudno jest sobie dobrze rozplanowac posilki tak praktycznie w srodku nocy... Tez mam zawsze problem w poniedzialki, bo posilek potreningowy wypada mi okolo 20.45. Ostatnio wypilam sheka a po pol godzine zjadlam kilka lyzeczek serka wiejskiego i okolo 23 poszlam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę proszę nasze biegaczki zaczęły sezon :D Superr :) Dziś też widziałam sporo ludków z kijkami, na rowerach i motorach. WIOSNA WIOSNA ACH TO TY :):):) Ja dziś miałam aerobik więc też mam energii więcej ale marszobiegi planuję jutro.:P U mnie na osiedlu to jeszcze tyle błota że my po spacerze dziś buty takie jak po wyjściu z bagien.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus - ..tez wlasnie o tym mowie. I wole chyba sobie wstac rano wczesniej i miec problem z glowy :D Wlasnie, wlasnie, wlasnie...nadchodzi dzien podkrecania meta tiru riru :D:D ..aaaa sobie owsianke zafunduje w nagrode :P (Ewus, jeszcze na wiecej warzyw poczekam z tym ograniczeniem weglie niewarzywnych :P) DOti- no ja mysle, ze Ty sie dostosujesz do wiosennego poziomu, ktory powolutku narzucamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..chociaz tak sie teraz zastanawiam- Ona tam napiela te raczki wiec w luzie az takich duzych nie ma--> ladne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhh powzdychałam sobie...:P Chyba sobie strzelę to tapetę na swojego lapsa.I jak będę miała zły dzień to zajrzę.;) Naked no to masz niezły cel:) Jestem pewna, że go osiągniesz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D Doti ja sobie ta w bikini ustawilam :P czy osiagne to sie okaze w praniu ;) (dzieki za wiare :*) ale bedziemy sie starac z calych sil , prawda? PRAWDA, Kochane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×