Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

cześć dziewczyny:) ciężko pracowałam całą majówkę, ale już jestem:) odnośnie hula-hop to ja akurat robię takie kółeczka jajkowate bioderkami. Łatwiej jest kręcić większym kółkiem. moje ma średnicę 87cm. Idę dziś na siłownię:D Dziewczyny słyszałyście może kiedykolwiek hasło KORTOWIADA? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- to zes grypsa zapodała :D a napisz jakies zdanie z tym 'kolokwiałem' to bedziemy zgadywac 'co poeta mial na mysli' ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ciagaty na silowanie... ostatnio bylam zrobic rozeznanie i malo nie zemdlalam jak ujrzalam TEN sprzet ... ale 'wytrzymie' jeszcze troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pomaranczko, dzieki Tobie jestem madrzejsza o jedno slowo :P :) ..to bylo latwiejsze niz zabawa w 'co poeta mial na mysli':(..odchudzaczko, nastepnym razem prosze cos takiego, zeby Pomaranczki nie wiedzialy ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Naked, moj trening ograniczyl sie do 35 minut orbiego :) Wczoraj mialam bardzo mily dzien poza domem, nie mialam kiedy cwiczyc, ale sporo sie nachodzilam :) Doti, ja nie chodze z kijkami. Jesli bym chciala je kupic to pewnie S by ze mna zerwal, bo sprzet sportowy juz nam sie w domu nie miesci ;) Dieta zdecydowanie lepiej mi idzie niz treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam sie pochwalic, ze zaliczylam trening - 15 minut cwiczen silowych i 20 minut orbitreka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta po siłowni. fajnie było. szkoda, że pomarańczka zapodała linka tak szybko. Chciałam byscie pokombinowały:) no nic. dodam tylko, że kortowiada trwa 4 dni i zaczyna się zawsze w połowie maja, a nie na początku. w tym roku: 13-16 maja. Na kortowiadzie zawsze pada deszcz, ale i tak jest bosko i cudownie. Studentów nawet ten deszcz nie pszegoni z górki kortowskiej. Kocham kortowiadę :) Naked ale wierzę, że bez pomarańczki byś rozkminiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko, nie bede sie z Toba spierac, bo pewnie masz racje (to odnosnie tej rozkminy) :D ...zawsze, na upartego, mozemy "Jadro ciemnosci' przerobic..:P a tak powaznie- skad deszcz bierzecie? ..to dobrze, ze mowisz wczesniej, bo ja sobie odlicze czas i na pewno parasola nie zapomne :) to ja tez mam dla Was haslo - co w łodzkim moze oznaczac 'migawka'? ;) z tego co sie orientuje, slowo obowiazuje tylko tutaj :P Ewus - tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem skąd ten deszcz:) migawka? nie mam pojęcia... może samochód? pewnie zonq:/ nie, no nie wiem. może jakaś podpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam tramwaj.;) Ja po aerobiku ale ogólnie coś się źle czuję....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doobra to powiem bo sie 'burza mozgow' zrobi...chodzi o to, ze to jest bilet miesieczny :P ...a w Lublinie jezdza trajtkami :P zawirusowanie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) HHHEE bilet miesięczny no na to bym nie wpadła ? Ale czemu tak mówicie ? Skąd się wzięła migawka ? Naked tak się zastanawiam czy Ty sobie obiad szykujesz dzień wcześniej czy robisz jak wracasz do domu ? Jak to organizujesz sobie ? Bo wiadomo że czasu masz mało a jesz przecie regularnie.;) W ogóle to szukam nowych pomysłów na podwieczorek i kolacje białkowo - tłuszczowe ( w dni bez ćwiczeń) bo mi się wszystko przejadło...: Ewelina jakie masz menu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, witajcie :) Doti, jak tylko spotkam pana kontrolera biletow, to spytam o historie slowka :P ale zeby nie bylo- ja sie nigdy nie migam i zawsze ulgowy kasuje..:D Co do jedzenia, to tak- stoje w nocy przy garach :P Jem regularnie ale nie zawsze mam obiad 😭... W ogole to tak: Aga Nam chyba przymarzla... Cajtkowi trzeba jakas kare wymierzyc... nie dosc, ze powaznie narusza regulamin, to jeszcze nagiela Nasza goscine..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej) to ja córa marnotrawna:) przepraszam za milczenie, ale synusia miałam chorego - cały czas tylko na rączzkach, więc nie miałam siły nawet kompa otworzyć. teraz tez tylko na chwilunię. WCZORAJ byłam na aero - dance wzięliśmy pod lupę mambo:) potańczyłam sobie a wieczorem trochę popompkowałam:P co do jadła to tak jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtek, nie przepraszaj- piszesz wtedy kiedy masz ochote i czas ;) a tooo, ze ja sobie pomarudze ..;]:P Mam nadzieje, ze Syncio zdrowy jak karpiu i psoci mamie, za siebie i brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja xD
NakedTruth .! chodzi o ty że dorastam i boję się aby nie być mocno otyłą gdyż jak wspomniałam u mnie to rodzinne ;] .. bardzo chciałabym zrzucić parę kilogramów do sierpnia . Nie chciałabym jakiś katujących diet oraz takich w których występują "dziwne" potrawy .. gdyż mieszkam w miejscowości gdzie nie mogę ich dostać ;] Bardzo proszę o pomoc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Doti, moge wkleic jadlospis, ale nie wiem czy bedzie pomocny ;) s: taka niby owsianka, z polowka banana, platkami migdalowymi i syropem z agawy IIs: kanapka z szynka i pomidorem o: troche zupy fasolowej, tost brazowy z serem p: 150gr jog nat, banan k: salatka grecka Dzisiaj nie cwiczylam, ale poszlam z S na spacer i teraz jestem zmeczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty..napisz ile wazysz, ile mierzysz, ile masz lat...nie chodzi o to, by ulozyc Ci jadlospis..:) Ewus..faktycznie spacerujesz i spacrujesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssse
Melduję się na wezwanie Naked :) Też jestem z tych, co lubią przerzucanie żelastwa :D, obecnie mam drugi tydzień redukcji (low carb, siłowe plus trochę aerobów i raz w tygodniu interwały), przede mną jeszcze takich tygodni... no, trochę :D Postaram się od czasu do czasu tutaj zaglądać i odzywać, bo wątek bardzo pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alissko! Naked werbuj dalej - im nas więcej tym weselej:) co do moich treningów - jejku, jak ja bym chciała codziennie łazić na ten mój fitness. no ale lipa - nie da się. Wyobraźcie sobie, że w mojej wiosce powstał fitness klub - poszłam na pokazowe zajęcia - P O R A Ż K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie - przecież to, co ta pseudoinstruktorka wyprawiała to wołało o pomstę do nieba cały układ to było step touch, step out, v-step i machanie bez sensu rękami.zero choreografii, ja nawet nie wiem jakie partie miały być niby ćwiczone - jak Boga kocham ja bym lepszy układ wymyśliła....a wcale jakaś superkreatywna nie jestem. ale to jeszcze nic - bo to jest klub tańca i fitnessu - wczoraj miały być zajęcia z tańca towarzyskiego - myśle sobie tylko popatrzę, bo już mi po tym pseudoaerobiku odeszła ochota do życia - wychodzi facet metr pięćdziesiąt w krótkich spodenkach , koszulce z napisem MAJORCA 1990 i trampkozordach. myślałam , że pomylił sale:P laski w butach na obcasie, bo miał być walc angielski, faceci w eleganckich spodniach a on w szortach. przez 10 min szukał odpowiedniej melodii, gdy znalazł i zaczał się poruszać, to wyszłam....żal.pl i tym jakże mało optymistycznym akcentem zakończyłam moją przygodę z klubem tańca i fitnessu "I....." w ........... pełnej nazwy nie podam by nie robić pseudoreklamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtku, no wiesz co... takze klubowi ' I nie mow, ze nie schudniesz" w Trampkozordach -serdeczne dzieki ... - odwalilam za Ciebie 'czarna robote' .. LOL :D Ja wlasnie na taki aero trafilam - to byl moj pierwszy raz i znalazlam sie na srodku sali, zaraz za malym liliputem-instruktorem...wszystkie dziewczyny znaly juz jego uklad (jeden, ciagle walkowany).. nie musze mowic kogo sie uczepil jak rzep..skaza zostala do dzis:( Tak- ja werbuje..oczy wypatruje..a tutaj braki w stalych pacjentkach ...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. To prawda im na wiecej tym lepiej :) Mozna sie wiecej ciekawych rzeczy dowiedziec ;) Ja nie wiem czy bede miala dzisiaj czas na cwiczenia, bo byc moze zostane dluzej w pracy, bo kobieta, dla ktorej pracuje jest w szpitalu. Jest w szostym miesiacu ciazy i dostala wczoraj krwotoku i nie wiadomo jak dlugo zostawia ja w tym szpitalu. Naprawde swiat jest niesprawiedliwy, bo dobrym ludziom, a ona jest jedna z najmilszych osob jakie kiedykolwiek poznalam, przydarzaja sie zawsze zle rzeczy :( Co do diety to idzie moi bien (tak sie to pisze Naked? ;)). Ja chce sobie poszukam w internecie ukladow zumby, bo wydaje sie to byc skuteczna i przyjemna metoda walki z tluszczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo :) Witamy nową forumowiczkę.:) Może skrobniesz cosik więcej? Naked zaniedbałam siłowe ćwiczenia...:( Wiesz co ja to bym chyba musiała mieć kogoś kto by mi pokazał jak to się ćwiczy dokładnie...To po pierwsze. A poza tym nie chce mi się szukać w tym atlasie tych ćwiczeń odpowiednich..Ehh leń ze mnie..Nie bijcie.:) Dobrze, że dziś aerobik.;) Tam idę i ćwiczę za kimś i to mi pasi.:D Zeitku toś trafiła..U mnie na razie nie ma żadnego fitness klubu ale jakby miał powstać taki to dziękuje.;) Ale może ktoś się porwie bo coś takiego by się przydało.:P Ewelina dzięki za menu.;) Ja właśnie też robię sobie często sałatki na kolację bo twaróg,jaja i wiesniak mi się przejadły ostatnio.;) Naked a Ty dalej szamiesz wiesniaka z nerkowcami ? AGA - zostałaś na lodowcu ???????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus..'muy..', almost ...:) O! Zumba, jeszcze troche a napiszesz, a w taneczne klimaty calkowicie wejdziesz...sprobuj i napisz jak CI bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×