Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Czesc :) Obiecuje, ze od przyszlego tygodnia bedzie mnie tutaj wiecej :) Jak zaczelyscie pisac o tych filmach to stwierdzilam,ze najpierw przeczytam ,,Milosc w czasach zarazy,, a pozniej obejrze film. Do tej pory czytalam (nie w oryginale :P ) tylko jedna ksiazke Marqueza ,,Sto lat samotnosci,, i bardzo mi sie podobala , goraco ja zreszta wszystkim polecam :) Naked, tez bym chciala nauczyc sie hiszpanskiego. I mam nadzieje,ze pewnego dnia mi sie uda :) I ponownie nawiazujac do kina, to polecam ,,Shutter Island,, z Leonardo DiCaprio i dzisiaj obejrzala ,,Kroniki portowe,, z Kevinem Spacey i tez film byl interesujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus i odchudzaczko - milo Was widziec ;) Zrobilam juz liste filmow do obejrzenia :P dzięęęęki za wszystkie tytuly ... :) Ewus, podobnie jak Agnieszce, polecam Ci Esmeralde :P Co zapamietasz do konca swoich dni to: eres mi vida (jestes moim zyciem), te quiero con toda mi alma (kocham Cie z calej duszy), para siempre en mi corazon (na zawsze w moim sercu ) ... itd :D nie ma zadnej roznicy miedzy tym jak sie pisze a czyta (jedynie co - quiero ) wiec mozecie to sprzedac lubym ;) Moj poziom nie jest super wysoki ale tak jak sie Wam przyznalam - biore sie :) U mnie znowu ulewa 😭 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA :):):) Dziś 01.06.2010 - i od dziś zaczynam na nowo walkę o swoją sylwetkę.;) Kurcze bo nie umiem coś wrócić na właściwy tor.:( Wczoraj urodziny a dziś też ma być imprezka ale nie dam się.A w piątek kolejne urodziny...Proszę o kopa motywacyjnego.;) W niedzielę byłam na basenie ale waga dalej dużo pokazuje. Jestem przed @ i ogólnie czuję się do bani.... Jeszcze ta pogoda.Trochę wyszło słońce ale już się zachmurzyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie myślę co tu małemu na Dzień Dziecka wymyślić ? Macie może jakieś pomysły ????????? Dobrze, że wieczorkiem aerobik ale szkoda że wypadnie w czwartek przez święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre popoludnie ;) Doti i co wymyslilas dla swojego Modela? :) Urodziny mialas. Urodziny masz w pt. ... z ktorego miesiaca jestes, bo zgupialam? :( ... :P A dieta - coz rzec? bedzie dobrze, serio :) A na kopa nie zasluzylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mam polskiej klawiatury wiec sorry za pisownie. a nie ma mnie bo mam sesje i uwaga....................................tancze na konkursie aero dance z..............................tam tam da da CIASTKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiem szok ale sam mi zaproponowal dluga historia. uklad mega trudny do Headhuntera czyli disco dance i elementy popingu!!!!!!!!!!!!!!!!treningi 3 4 rayz w tyg po 3 godz maz chce mnie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtek !!!! slina mi cieknie - popping ❤️ ... choroba jasna ;] (Naked, zazdrosc jest niefajna, zazdrosc jest niefajna, zazdrosc jest ... ) cos tu jest na rzeczy z Ciasteczkiem ... wspolne treningi, cialo w cialo, sam na sam ...:P ... to jak sie dogadujecie? ... ;) jak bedziesz miala nagranie to ja kcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej A byliśmy na spacerku wczoraj i placu zabaw ale zimno było i dzisiaj miał sporo atrakcji w dużym centrum handlowym..A no i nowy super duży autobus który sobie sam wybrał w sklepie zabawkowym.;) To były urodziny mamy a niebawem taty i babci i w ogóle same okazje ciągle... Także kop by mi się przydał.Naked napisz choć że Tobie idzie super , ćwiczysz codziennie i w ogóle...Pewnie już jakieś następne gatki spadają co ?:P Bo mi takie fajne się za ciasne "cosik" zrobiły.... Cajtek no nie dziwię się mężulkowi...:P Ale też bym pewnie skorzystała z takiej propozycji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja od dzisiaj mam nowa motywacje- seksi sukienke w rozmiarze 38 :) Jak na swoja wage wygladam w niej wyjatkowo korzystnie ;) Musze gdzies isc na jakas impreze sie polanswac troche ;) Cajtku, ale fajnie masz. Tylko,zeby te treningi nie doprowadzily do rozwodu ;) Ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=p-Z3YrHJ1sU kojarzy mi sie z wakacjami w Polsce, plaza i sloncem,cieplym powiewiem wiatru na twarzy...juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się ta piosenka z latem kojarzy ale póki co to jakoś go nie widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, dobre 15 minut zastanawialam sie co CI napisac ... i na ten moment, nie potrafie Cie zmotywowac :( ... nie umiem napisac - no Doti, czas zebys wziela sie za siebie, bo bedziesz sie lepiej czula gdy zgubisz troche tu i tam / Doti a wiesz, ze ja ... - bierz przyklad z lepszej ... Zbedne sa porownania, bo jestesmy sobie rowne z tym, ze ja mam latwiej - akcpetuje siebie z kazda komorka tluszczowa, pryszczem, wasem :P... nie wywoluje na sobie presji. Pewnie sama zauwazylas, ze teraz duzo wiecej pisze o 'duperelach' niz o samym jedzeniu ... Tez widze, ze sie ciagle zmieniam - jestem kojarzona z pakietem endorfin, skupiam sie na pozytywach, ciagle sie ucze ( siebie rowniez - wiecie moze jak zminimalizowac wstretne analizowanie gdy w gre wchodza jakies tam emocje? ) ... Kochana, duzo prosciej bedzie gdy zaczniesz od samej gory ... bo po co komu 'doly' :) ... Nie musisz ale mozesz napisac/zastanowaic sie, co w sobie lubisz najbardziej i jaka chcialabys byc gdybys nie byla ... ? Wiesz, ze Cie tule do cyca? ;) ... sorry za jakies takie ciezkie klimaty ...a moze Cie zmotywowaly? :P chyba sie kimne juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuurde, dziewczyny, nie mam kiedy pisać...Noga coraz lepiej, ale prędko na rower nie wsiądę - dziś w nocy ją zgięłam przypadkiem i zobaczyłam wszystkie gwiazdy:P A jak widzę ludzi na bicyklach to mnie zazdrość zżera. Przestałam się przejmować tą moją dietą. Jem tyle, ile potrzebuję, w miarę zdrowo, kiedy jestem głodna; czasem coś słodkiego się trafi.Ostatnio zdarza mi się nie dojadać, ale wtedy przypominam sobie o moim meta i wrzucam coś na ruszt:D Bardziej martwił mnie np. mój kolor włosów;) (nie ma to jak farbowanie u fryzjera - sama zawsze sobie coś rudego zrobiłam). Ale teraz jest blond; jeszcze trochę słomkowy, ale blond. A za 3 tyg. idę do fryzjera:D Ogólnie nastawienie do życia mam bardzo pozytywne:) Dużo dzieciaczków się znajomym porodziło; jutro idziemy na pępkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam nadzieje,ze wraz z koncem dlugiego weekendu powrocicie na topik :) W Irlandii jutro jest dzien wolny,ale pogoda nam sie popsula i chyba dzisiejszy dzien spedze w domu ogladajac filmy. Wczoraj za to spedzilam caly dzien nad morzem. Jest to takie miasteczko, czesc Dublina, polozone nad samym morzem. Jest tam ogromne molo i w ogole jest bardzo ladnie. Nie opalilam sie za bardzo ,ale troche mi sie dekolt zaczerwienil. Pomimo,ze zjadlam wczoraj mufinke i loda wloskiego to i tak zmiescilam sie w limicie kalorycznym i w ogole jestem z siebie dumna, bo jestem na kilka dni przed okresem a sie nie obzeram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! jestem po 2 egzaminach jeszcze 3! a wieczorami taniec z ciachem:) bchoć teraz to już dla mnie żadne ciacho tylko kupa gizda!!!! ale od początku i nas co roku jest konkurs aero dance. kuba w zeszłym roku go wygrał i w tym musi zrobić pokazówkę na początek turnieju a jego poprzednia partnerka wyjechała. a to musi być jeden profesjonalista a drugi amator. no i zapytał mnie czy zrobię z nim układ. a czemu ja? "no bo jesteś najchudsza z dziewczyn i będę miał szansę cię podnieść. (super nie? romantycznie jak chooj) no i się zaczęło - głupio mi go teraz zostawić na lodzie 3 tyg przed pokazem, ale mnie tak wkurza, że szok, zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał. głównie chodzi o ten przeklęty popping. bo ogólnie nasz układ to aeroby przplatane z tańcem. mamy pokazówkę ze stepami i wymieniamy się nimi przy poppingu. no i ja tego nie czuję, nie umiem, nie chce. prosiłam żeby to wyrzucić bo i tak beznadziejne, ale nie bo pan i władca tak wymyślił. nawe nam babka nasza od fitnesu mówi że beznadziejna ta wstawka ale nie bo pan i władca zawsze ma rację. no i ogólnie to ciało w ciało też lipa bo on jest zawsze mokry jak szmata do podłogi tylko z zapachem gorzej. tak więc jak widzicie wcale cudownie nie jest. jeden plus albo minus....schudłam 3 kg - ważę moje upragnione 57 kg i wyglądam....okropnie!!!!! kości mi na wierz powychodziły, nogi jak patyczaki .... jeszcze 3 tyg i będę wyglądać jak kostucha. filmik oczywiścię wam prześlę, jak ktoś nagra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Też jestem:) Naked dzięki za rady.:) Masz dużo racji.. A w sprawie analizowania Ci nie pomogę bo sama wszystko analizuję przed i jeszcze długo po.... ehhh Ewelina a kiedy jedziesz do Polski ? Fajne masz że możesz wyskoczyć do miasteczka nad morzem.Ja uwielbiam takie klimaty.;) Jakie w ogóle macie plany wakacyjne ? My już byliśmy w Germandii ale może jeszcze gdzieś latem uda nam się wyskoczyć.;) Aga jeszcze trochę i ruszysz w drogę na rowerku.:) Meine - to wyszło szydło z worka...hehe Ale fajnie, że masz tyle ruchu.;) Tylko jak sama piszesz jak Ci kości już powychodziły to nie za dobrze..:( Może jesz za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Doti, generalnie Dublin jako miasto polozone jest nad morzem,ale my nie mieszkamy przy samym morzu tylko tak okolo 10 minut samochodem. Ale wlasnie miasteczko(dzielnica), do ktorego jezdzimy jest nad samym morzem. Do Polsce wracam na poczatku wrzesnia i byc moze wtedy pojade sobie w jakies cieple miejsce gdzies na tydzien z siostra :) A za dwa tygodnie jedziemy na weekend do Galway, czyli w koncu zobacze slawne irlandzkie klify :) Cajtku, Ty chudzinko zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!! Pol roku za Nami :D Musze przyznac, ze pracy mam cale mnostwo ... no i stad ta moja nieobecnosc, ale ciagle z Wami jestem ;) Ciesze sie, bo wyglada na to, ze u Was calkiem dobrze :) Doti, jak tam Kochana? Zadowolona? :) Ewus, wybycz sie pod palmami i wracaj ... czas na prawo :P Ciagle biegasz? :) Cajtek, uzupelniaj utracone zapasy ;] Szkoda, ze taki buc z tego Ciacha i w ogole nie dba o Twoje taneczne samopoczucie :(... jak sesja? kiedy masz ten konkurs? :) odchudzaczko, a Ty jak tam? luzy czy nadal urwanie glowy? Aga, a kolano jak? :) ... stesknilam sie az 😭 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloo :) Naked - jejku jakaś Ty zapracowana:P A kiedy masz FREE ? Ja od kilku dni wracam na właściwy tor.;) Jest już dobrze bo prawie koniec @ i samopoczucie i w ogóle o niebo lepsze niż przed.;) Poza tym u mnie LATO dziś 30 stopni w cieniu.:):):):) Latam w całkowicie letniej sukieneczce.Już od soboty fajowo jest.A u Was jak tam aura ?????????????? Ewelina ale fajnie tam masz tak blisko do morza.Tylko ta pogoda chyba trochę inna niż w Polsce co ? Udanej wyprawy na klify.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, jeszcze chodzę w stabilizatorze; muszę sobie załatwić rehabilitację. Staram się spacerowac, ale też nie przesadzam z tym - nie chcę pogłębiać kontuzji. Massakra, nie mam w domu nic do jedzenia, a wypłata jeszcze nie wpłynęła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Naked, witaj po dluuuugiej nieobecnosci :P Przyszla Naked i reszta tez sie pojawila :P Jesli chodzi o bieganie to pogoda mi nie za bardzo pozwala na aktywnosc fizyczna na swiezym powietrzu wiec cwicze na orbim :) Doti, zazdroszcze 30 stopni... Jesli chodzi o irlandzka pogode to potrafi zdolowac kazdego. Dzisiaj rozmawialam z moja kolezanka,ktora pochodzi ze slonecznej Brazylii i dla niej dopiero ta pogoda to szok dla organizmu ;) Musze sie jeszcze pochwalic,ze przez ostatnich kilka dni dieta idzie mi bardzo dobrze :) Mam nadzieje,ze tak juz zostanie przez nastepnych 14 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, jeszcze mam takie male pytanko. Czy to prawda,ze tluszcz zaczyna sie spalac dopiero po 30 minutach wysilku fizycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina to naprawdę super Ci idzie gratki.;) To w sumie już 14kg za Tobą ? Ale to ile Ty jeszcze chcesz zjechać ? Nie za dużo ? Mam do Ciebie wielkąąąąą prośbę - mogłabyś jak masz chwilę oczywiście wpisywać swoje menu bo mi to naprawdę dużo pomaga.;) Bo mi pomysłów brakuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, nie pozbylam sie jeszcze 14 kg dopiero 11 :) Wiec zostalo mi do celu 14 :) Moge wpisywac jadlospis, ale czasami jem rzeczy,ktore,o ile dobrze mi wiadomo, nie sa dostepne w Polsce. Na ogol na sniadanie jem to http://www.weetabix.co.uk/brands/weetabix/weetabix/ z orzechami i bananem i mlekiem sojowym i dzisiaj tez to jadlam,ale bez banana. IIs: kanapka z sucha krakowska i pomidorem o: piers z kurczaka, ziemniak i fasolka szparagowa z odrobina masla p: 4 takie niby krakersy(ale takie zdrowe odpowiedniki) z sucha krakowska i serkiem philadelphia k: serek wiejski z posiekanymi orzechami laskowymi i lyzeczka miodu. naked, drugie pytanie :) Czy miod w ilosc jednej malej lyzeczki na kolacje moze zaszkodzic diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewelina :) No 11kg to bardzo dużo. Ale w sumie chcesz zatem pozbyć się aż 25kg wow.. Ja zasadniczo z I i II śniadaniem nie mam problemu bo zwykle na I jest owsianka z dodatkiem ( najczęściej z rodzynkami i mlekiem ) a na II kanapki razowca z wędliną czy czasem serem lub jajkiem i jakimiś warzywami.Gorzej właśnie od obiadu przez podwieczorek do kolacji.;) Więc jak coś to wpisz od obiadku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kryzys między godziną 16 a 19-20:/ Ale doszłam do wniosku, że lepiej zjeść coś konkretnego, niż podjadać po 2 orzeszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dzisiaj nie zamieszcze jadlospisu, bo kolacja nie byla bardzo dietetyczna wiec nie chce Was gorszyc ;) Ale w limicie kalorii i tak sie zmiescilam ;) Naked, zapraszam do mnie na hiszpanska zupke z chorizo i cieciorki :) Pachnie fantastycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Ewus ja widze, ze Ty tez masz zapedy espaniolskie :D Co do spalania tluszczu, to wszystko zalezy od Twojego organizmu, rodzaju i intensywnosci trenignu :) Co do miodu, to wcinaj :) super, ze sobie urozmaicasz i dostarczasz troche tego, troche tamtego... :) Doti, powolutku wymiekam jesli chodzi o natlok pracy, ale lipiec bedzie luzniejszy ;) Co do tych batonow, to slyszalam, ze sa dosc suche i ciezkie do zgryzienia ... A co do tego, ze jestescie glodne pod koniec dnia, wniosek jeest jeden: za malo wcinacie od rana :P Aga, ja myslalam, ze Ty wiesz, ze porzadny posilek jest niezastapiony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, wiem, wiem, ale ostatnio przez te upały mam ochotę tylko na lody, kefir i owoce:/ Bez obaw, wcinam też białko, orzechy i węgle złożone, ale nie tak zaciekle jak na wiosnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×