Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITKA300

gdzie ubieracie swoje dzieci?

Polecane posty

A ja ostatnio fajną markę odkryłam- QQ Duck.Teściowa kupiła mi parę ciuszków i jestem bardzo zadowolona.Ceny moim zdaniem przystępne,dodatkowo często mają jakieś wyprzedaże,a w sklepie internetowym obniżkę nawet do 25%.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio fajną markę odkryłam- QQ Duck.Teściowa kupiła mi parę ciuszków i jestem bardzo zadowolona.Ceny moim zdaniem przystępne,dodatkowo często mają jakieś wyprzedaże,a w sklepie internetowym obniżkę nawet do 25%.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle chcesz zarabiac tylko z
dla nie mowlaka body, pajace itp... 3paki w tesco - dobre gatuinkowo - ciuchy różnie - i w sklepach i w ciuchlandach, w tych drozszym to jak sa wyprzedarze, stac mnie ale po co wydawac tyle kasy na 2-3 mce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle chcesz zarabiac tylko z
niemowlaka :):):) czesto w sklepikach osiedlowych itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak kupuje glownie
w H&M prawie wszystko. kolorowe, tanie i w miare ok jakosciowo. buty natomiast w clarksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do rodziców dzieci
I w sklepach sieciowych i w butikach i w domach towarowych. Czasem przez internet w sklepach sieciowych, jak nie mogę znaleźć czegoś na miejscu w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenya77
Ralph Lauren albo GOCCO - bardzi dobre marki, które są zdecydowanie tańsze niż CHLOE czy KENZO a przynajmniej wiem, że ubranka są świetnej jakości, nie uczulają jak chińskie szmatki z sieciówek i jednocześnie nie biega w nich pół przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M, Zara, nie kupuję w żadnych lumpeksach, bo mi się poprostu nie chce szukać, i nie umiem. Raz poszłam z koleżanką, ona całą reklamówkę dla dziecka kupiła, a ja dla swojego nic nie znalazłam:( Nie ma to co wchodze do sklepu, a tam ładnie rzeczy poukładane, na wieszakach, manekinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Ja mam tak samo. Kilka razy zmogilizowana opisami na kafe, jak to mamy kupują nówki z lumpeksów za 1 zł wybrałam się do takowych. Mimo poszukiwań nigdy nie udało mi sie niczego znaleźć co pasowałoby dla chłopca w wieku syna, juz nie mówiąc o tym, ze miałaby to być poszukiwana część garderoby. Najczęściej kupuję na allegro. Staram się wypatrzeć nówki bez metek, często są po okazyjnych cenach. Teraz muszę jednak kupić tyle par spodni, ze brakuje mi już pomysłu. Aaaa, zaopatruję się tez w outletach, ale tam wciąz jeszcze letnie kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję ubranka w
PEPCO i CHEROKEE-ale tylko z wyprzedaży, bo ceny normalne są wg mnie zbyt wygórowane, od czasu do czasu w AUCHAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulkiiiiiiiiiii
allegro i szmateksy. Szkoda kasy na cos z czego i tak dziecko zaraz wyrosnie, zniszczy lub pobrudzi, a jak mlodsze to samo nawet nie wie, ze ma ubranie i jakie. szkoda kasy!!! ja za to zalozylam swoim dzieciom konta inwestycyjne, co miesiac wplacam im kase na te konta, ktore pracują, pracują.... jak dzieci skoncza studia, suma moich wplat to bedzie kilkadziesiat tysiecy, a kasa na koncie - minimum 100-200 tysiecy. Kupia sobie domy, mieszkania... to lepsze niz durne niepotrzebne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje orginalne ciuchy, ale również bardzo sporo odkładam na ksiązeczke mieszkaniowa. A kupuje, dlatego że Ja takich nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M, Cubus, Kappahl, Zara, smyk czasami 5-10-15 rzadko widze cos fajnego tam , i adidas nike ale to buty sporotwe i dresy wojcik ale w sumie najczesciej na wyprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami cocodrillo sie zdarzy jakos jak byl niemowlakiem wiecej rzeczy mi sie podobało.. cheeroke ma tez fajne ubranka ale widze ze teraz podniesli ceny chyba chca zrobic z siebie jakas droga firme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop stop stop stop
A mnie wlasnie tez wkurza to zawistne komentowanie typu 'szkoda kasy', 'rozrzutnosc', 'po co tyle wydawac' itd. Mam, zarobilam = to mnie stac i kupuje. Nie rownajcie nizej, tylko wyzej, i nie starajcie sie wzbudzic poczucia winy w kims tylko dlatego, ze jest zaradny zyciowo, przykladal sie do nauki, wysilal zawodowo i teraz zyje w dostatku. Juz mam dosc tej nagonki na ludzi zamoznych, albo chociaz dobrze ustawionych finansowo, ktorzy nie musza oszczedzac na glupim podkoszulku dla dziecka. Jesli zarobili uczciwie- guzik wam do tego. Ja kupuje rzeczy markowe, czesto drozsze, ale glownie na wyprzedazach. Zarabiam 7 tys zlotych, maz 10 tys zl, tak sie nam powiodlo i juz. Nie zamierzam tego ukrywac. Bywa, ze kupie sobie torebke za 500 zl - mam sie z tego tlumaczyc? Nie zyjemy rozrzutnie, wszystkie oszczednosci poszly na nowe mieszkanie, samochod mamy byle jaki, ale za to podrozujemy, bywamy, i lubimy dobrze jakosciowo zjesc i sie ubrac. Czy mam sie tego wstydzic? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop stop stop stop
aha- i z domu oboje jestesmy z klasy sredniej, albo i nizej. nikt nam nic nie dal, wszystkiego dorobilismy sie sami. da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam poród
mam syna 2,5 roku bluzki, t-shirty kupuję głównie w 5-10-15 i h&m spodnie, buty, czapki w next kurtki, kamizelki ocieplane w cubusie i h&m bodziaki, podkoszulki, rajtuzy na ciuchach lub carefour skarpety, majtki, kąpielówki w lidlu sandały np adidasa, karrimor lub quechua kupuję w decathlonie często w carefurze wystawiają marki disneyland dla niemowlaków, cactus clone dla starszaków bodziaki mają fajne w tesco i świecie dziecka (marki fixoni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifa rafa
ja uwielbiam reserved kids i coccodrillo :D nie wiem może moje dziecko tak szybko nie rośnie ale ubranka starczają mu na długo a te firmówki nie niszczą się tak szybko. nie rozumiem zdania że dziecku się nie opłaca przecież jak kupuje coś sobie to też nie chodzę w tym wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balletto
Ja kupuję typowe casual clothes w ENDO ale ubranka są raczej na podwórko bo koszulki szybką mi się niszczą w praniu :( Jak jest jakaś ważniejsza okazja to GOCCO - stylowe i b.dobre jakościowo ale wiadomo, szkoda takich ciuchów do zabaw w piaskownicy. Z dziećmi jak z dorosłymi - czasem muszą mieć coś lepszego w szafie, taką własną klasyczną "małą czarną" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
H&M, Marks&spencer, Next, Gap, Ted Baker, Monsoon... a dodatkowo czasem cos wynajde w TkMaxxie, czy w outlecie Ralph Lauren. Zreguly kupuje na wyprzedazach, bo kupowanie ubran w normalnych cenach nie ma sensu. Tylko w H&Mie zdarzy mi sie kupic w normalnej cenie, bo jest tanio. Mothercare ma drogo i nic szczegolnego. Natomiast szerokim lukiem omijam Primark, bo ich ubranka sa jakies gryzace, niewymiarowe i bardzo marne jakosciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +OMG+
carter, reserved, zara, h&m, tommy hilfiger, calvin klein,mothercare ostatnio tez cool club(smyk) , 5-10-15 dobre gatunkowo polecam marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +OMG+
a gdzie jest outlet ralpha w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
mieszkam w Uk... wlasnie jak tak kolezanki piszecie, to faktycznie ubranka w Polsce sa drogie jak wszystko. Ja wiem, ze jakos i tak sobie w Polsce dajemy rade, ale i tak to normalne nie jest. W UK ubranka sa tanie i ciagle sa jakeis wyprzedaze. Next np. robi wyprzedaz 2 razy do roku, ale wtedy wszystko przecenia co najmniej 50%. Kurteczke kupilam ostatnio za 6 funtow, a gdzie kupisz nowa kurteczke za 6 zl w Polsce? (zakladajac, ze zarabia sie 2000 funtow, albo 2000 zlotych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w lupmeksach
chyba, ze skarpetki czy majtki i jesli nie moge dostac butów, to kupie nowe.Ubranek nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tea 4 2
ja jak kolezanka mieszkam w uk i kupuje nie rozbijajac domowego budzetu w next glownie na wyprzedazach. za niewielkie pieniadze wychodze z cala wielka torba ciuchow dla dzieciakow. czasem primark, h&m. bardzo lubie mothercare ladne kolorowe ciuszki. zdarza sie cos kupic second-hand np na allegro. buciki tylko nowe najfajniejsze z clarks zamawiam tez sportowe z direct sport wygodne oryginalne i niedrogie. ale zazdroszcze mamom w pl bo buciki dla dzieci macie naprawde ekstra zawsze jak odwiedzam rodzine to pedze do sklepu bartka i kupuje dla dzieci buciki. sadze ze kupowanie w second-handach czy uzywek z allegro wcale nie jest naganne. i nikt nie mowi tu o oszczedzaniu na dzieciach. kazdy kupuje to na co go stac. wazne zeby dziecko czyste zadbane i najedzone chodzilo. a reszta? nie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej 10-letniej córce bardzo często kupuję ubrania w pepe y flor. Są dziewczęce, a jednocześnie bardzo wygodne i praktyczne. Majka je uwielbia i często razem buszujemy na ich stronie internetowej w poszukiwaniu czegoś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, jaką część garderoby Bieliznę w łazience Całą resztę w pokoju No, a buty w przedpokoju :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×