Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowany29

Uderzyłem żone-

Polecane posty

Gość Zdezorientowany29

Witajcie Otóż zaraz pewnie zostane tu zbluzgany i zaatakowany przez kobiety, ale i tak napisze jak sie sprawa ma. Z reguły jestem spokojnym, ułożonym mającym swoje zainteresowania facetem z 2-letnim stażem małżeńskim. Moją żone bardzo kocham mimo że ma swoje "fanaberie" Jest raczej podobna do mnie z charakteru spokojna i uporządkowana. Jednak od paru tygodni zauwazyłem że zachowuje się dziwnie. Zaczeła częściej z domu wychodzić i mniej rozmawiać ze mną. Również częściej niż zwykle grywa na fortepianie. Zaczełem sie niepokoic że coś jest chyba nie w porządku. Bedac u znajomego, gdzie było kilku innych znajomych ruszyłem temat w celu podpytania co o tym sądzą. Koledzy twierdzą że może z kimś sie spotyka ta moja żona i że może to ukrywa itd. I żebym uważał. Nie bardzo wziąłem sobie do serca ich gadke bo przecież ja znam swoją żone lepiej niz oni. No ale pewnego dnia przyjeżdżam z pracy z ona zwykle na mnie czekała i jedlismy obiad razem.A jej nie było. Tak sie wkurzyłem że może faktycznie mnie olewa i że kogos ma. I później jak wróciła do domu to nie wiem co we mnie wstąpiło ale uderzyłem ja w twarz i zapytałes z kim mnie zdradza. W rezultacie okazało się że żona zapisała się do jakiegoś zespołi jako że gra na fortepianie całkiem nieźle i przygotowywała sie do występu a miała to byc niespodzianka na nasza rocznice. A ja wszystko zepsułem i ja uderzylem. Teraz ona mnie nienawidzi i płacze. Jestem idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prowokacje nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa.......a klan to serial
numer jeden dla ciebie :classic_cool: bawole, prowokować też trzeba umieć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda, jesteś idiotą najpierw się rozmawia a w ogóle co to za facet co podnosi rękę na swoją żonę masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JózekWołoszynn
Ale z drugiej strony też powinna ona coś wyjaśnić wcześniej tobie a nie stwarzać pozorów, że coś jest nie tak. Przejdzie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×